Naujienos

Tarp Erudito licėjaus popamoknių veiklų – ir šachamtų programa

Ar žinojote, jog loginis mąstymas nėra įgimtas talentas, tai – lavinamas protinis procesas. Jis svarbus tam, kad galėtume mąstyti nuosekliai, suprasti reiškinių tarpusavio santykius, nustatyti ryšius ir dėsningumus, daryti išvadas. Erudito licėjaus sichologė Rūta Žiaunienė pabrėžia, jog 4-11 metų amžiaus vaikų loginio mąstymo vystymui reikia skirti ypatingą dėmesį, todėl, kad būtent tai padės jam pasiekti gerų rezultatų moksluose.

Erudito licėjaus mokiniai – socialiai atsakinga bendruomenė

Mums rūpi klimato kaita, oro tarša, šiukšlių perteklius, todėl mokslo metų eigoje, dalyvaudami projektinėse veiklose, ieškome būdų, kaip galėtume prisidėti prie tokių problemų sprendimo.

Nors Lietuva – kažkam tik maža pasaulio dalis, mums ji – visas pasaulis, todėl ieškome būdų kaip kovoti ir su mūsų tautos iššūkiais. Lietuvių kalbos pamokos metu atlikome projektinį darbą ir pasamprotavome apie lietuvių kalbos ateitį, jos padėtį pasaulyje bei turėjome tikslą įrodyti, kad ji yra unikali. Susiskirstę į 3 grupes puikiai pasidalinome darbo kryptis, ieškojome bei analizavome informaciją, atradome grafinių-vizualių informacijos pateikimo sprendimų.

Dėka tokios atsakingos ir pilietiškos augančios kartos galime užtikrintai teigti – lietuvių kalba gyvuos!

Technologijos – vienas labiausiai nerimą tėvams keliančių dalykų

„Technologijos yra vienas labiausiai nerimą tėvams keliančių dalykų ir tas susirūpinimas visiškai pagrįstas. 2017 metais atliktas tyrimas atskleidė, kad ir depresijos simptomų, ir savižudybių rodiklis augo lygiagrečiai su laiku, praleistu žvelgiant į išmaniojo įrenginio ekraną” – pastebi mokslinę studiją apžvelgusi Ester Wojcicki, žymiausia JAV pedagogė, profesionali žurnalistė ir mama.

Štai kokius 10 patarimų pateikia Ester tėvams, norintiems suvaldyti naudojimąsi technologijomis:

1. Sudarykite naudojimosi telefonu planą KARTU SU VAIKAIS, o ne vaikams.
2. Jokių mobiliųjų telefonų prie stalo.
3. Jokių mobiliųjų telefonų atsigulus miegoti.
4. Kalbėdamiesi apie technologijas su mažaisiais vadovaukitės savo nuožiūra. Keturmečiai turėtų mokėti nelaimės atveju išsikviesti pagalbą mobiliuoju telefonu. […] Nuo trečios klasės vaikus galima mokyti naudotis mobiliuoju telefonu ruošiant pamokas.
5. Per šeimos atostogas, savaitgalio šventėse […] vaikai privalo laikytis iš anksto nusistatytų naudojimosi telefonu taisyklių. Pasirūpinkite, kad jie PATYS pasirinktų bausmę už taisyklių nepaisymą.
6. Mažiems vaikams svarbi tėvų priežiūra, tačiau nuo aštuonerių jie gali mokytis savikontrolės.
7. Tėvai savo pavyzdžiu turi parodyti, kaip derėtų elgtis su išmaniosiomis technologijomis.
8. Drauge su vaikais aptarkite, KOKIAS NUOTRAUKAS IR KOKIUS GARSO ĮRAŠUS IŠTIES DERA TALPINTI INTERNETE.
9. Pakalbėkite apie internete sklindančias patyčias ir padėkite suprasti neigiamą jų poveikį. […] Mano taisyklė: JUOKITĖS SU DRAUGAIS, NE IŠ JŲ.
10. PAAIŠKINKITE, KAD NEVALIA NIEKAM ATSKLEISTI ASMENINIŲ DUOMENŲ.

Daugiau patarimų, KAIP UŽAUGINTI ŽMONES, KURIEMS SEKASI, rasite tokio pavadinimo Ester išleistoje knygoje, kurios leidybą parėmė Erudito licėjus.

Sveikiname su naujaisiais mokslo metais!

Džiaugiamės galėdami švęsti naujus mokslo metus kartu su Jumis! O šią mokslo metų pradžią pasitinkame su kaip niekada didele tarptautine Erudito Licėjaus šeima! Didžiuojamės galėdami supažindinti Jus su naujais ir itin kompetetingais licėjaus komandos nariais, kurie prisijungė prie mūsų nuolatos augančios šeimos ir net neabejojame, kad taps neatsiejama Jūsų jos dalis. Niekada nenustokime augti, mokytis ir tobulėti kartu! Su nauja pradžia, kuri atneš naujų pasiekimų bei atradimų mums visiems!

08.19 | Žaidimų programavimo stovykla

Vasara jau artėja link pabaigos, tačiau Erudito licėjus įspūdingi vasaros potyriai dar tik prasidės! Rugpjūčio 19 – 23 dienomis stovykloje, paruoštoje pagal Stenfordo Universiteto programą, mokysimės programavimo paslapčių:
‣ kursime skaitmeninį žaidimo veikėją;
‣ suprogramuosime jo veiksmų seką;
‣ mokysimės taikyti sąlygos tikrinimo sakinius, kad žaidimo veikėjas galėtų pats priimti sprendimus, priklausomai nuo aplinkybių.
‣ susipažinsime su ciklais ir algoritmais bei juos pritaikysime žaidimo scenarijui kurti bei įgyvendinti.

Spauskite video ir susipažinkite su stovyklos vadovu Roku bei stovyklos sumanytoja Kristina:

Tarptautinė vasaros stovykla Edinburge prasidėjo!

Tarptautinė Erudito licėjaus vasaros stovykla Edinburge prasidėjo! Pirmoji stovyklos diena: Išvyka į Glasgą. Aplankėme Ilgajį laivą, kuris yra vienas iš 5 išlikusių burinių laivų, pastatytų Clyde upės statyklose.

Taip pat apsilankėme Riverside muziejuje, kuris pasakoja ilgametę Glasgo istoriją, jame galima pamatyti rekonstruotas senąsias šio miesto gatves. Popiečio arbatėlę ragavome garsiuosiusiuose Willow arbatos namuose, kurie buvo sukurti įžymaus Glasgo architekto Charles Renee Mackintosh. Sudalyvavome edukacinėje veikloje, kurios metu turėjome galimybę susipažinti su nuostabiais Ch. R. Mackintosh kūriniais, išbandėme jo mėgtą piešimo metodą – pasitelkti į pagalbą trafaretus.

Kviečiame į Digital Media Academy stovyklą Kaune

Erudito licėjus kviečia į Digital Media Academy stovyklą Kaune! Tai puiki galimybė vaikams susikurti unikalų savo vaizduotės žaidimą tik per 5 dienas! Neturite galimybės patobulinti žinių Stenforde? Tuomet pasinaudokite galimybe Erudito licėjuje! Stovykla, paruošta pagal Stenfordo Universiteto programą, kviečia 7–9 metų vaikus išmokti programuoti!

Net neturėdami programavimo žinių, stovyklos pabaigoje vaikai turės savo unikalų suprogramuotą žaidimą Scratch Jr. ir Hopscotchaplinkose, kuriuo galės dalintis su šeimos nariais ir draugais!

Registruokitės čia.

Kviečiame pasivaikščioti po Erudito licėjų

Kviečiame pasivaikščioti po Erudito licėjų! Virtualios ekskursijos metu pamatysite mūsų laboratoriją su traukos spinta, kompiuterių klasę su 3D spausdintuvu bei lazeriu, Kristupo Kolumbo erdvę, sporto salę su išskirtine amortizuojančia danga ir dar daug modernių, išskirtinių bei specializuotų licėjaus erdvių. Užeikite!

Erudito licėjaus tarptautinės vasaros stovyklos

07.22 – 07.26 | International Summer Camp: Kaunas Wonderpolis Junior 

Ar šią vasarą vis dar ieškote įdomių nuotykių? Niekada negirdėjote apie mitinę Kaune gyvenančią būtybę? Turime gerų naujienų! International Summer Camp: Kaunas Wonderpolis Junior anglų kalbos stovykloje, skirtoje 7-10 metų vaikams, turėsite galimybę meniškomis ir kūrybiškomis veiklomis atrasti smagias Kauno senamiesčio istorijas.

07.22 – 07.28 | Lietuvių kultūros vasaros stovykla

Norisi žinoti dar daugiau apie mūsų kultūrą? Tuomet atvykite į Lietuvių kultūros vasaros stovyklą, skirtą 10-16 metų vaikams! Čia drauge atrasime paslėptas Kauno vietas, pasisemsime naujų įgūdžių ir užmegsime naujų draugysčių. Dalinkimės meile kurdami, kad kartu išsaugotume mūsų nuostabaus miesto grožį!

Erudito licėjaus vasara – skirta tobulėjimui!

Licėjaus tarptautinės programos koordinatorė Julie Chu dalyvavo IB Diploma programos kūrybinėse dirbtuvėse Hagoje (Olandija), kur drauge su daugiau nei 100 pasaulio mokyklų ruošėsi naujiems mokslo metams, kuriuos pasitiksime dar labiau patobulėję ir pasiruošę ugdyti pasaulio lyderius!

08.19 | Žaidimų programavimo stovykla jaunesniesiems

Nuo 2019 metų pavasario Erudito licėjus tapo sertifikuota DIGITAL MEDIA ACADEMY mokykla! Vieną iš daugelio programų siūlome išbandyti ir mažiesiems 7-9 metų vaikams – būsimiems programuotojams. Žaidimų programavimo nuotykiai jaunesniesiems (angl. Junior Adventures in Game Coding) – tai stovykla skirta 7 – 9 metų vaikams:
‣ besidomintiems ir norintiems programuoti;
‣ norintiems patiems susikurt žaidimą;
‣ norintiems paverst idėjas realybe.
Pastaba: išankstinis pasirengimas nebūtinas.

Šioje „Junior Adventures in Game Coding“ stovykloje vaikai:
‣ susipažins su kompiuterinių žaidimų kūrimo pasauliu
‣ mokysis kompiuterinio programavimo pagrindų.

Stovyklos veiklų eiliškumas:
‣ Stovyklos pradžioje mokysime susikurti skaitmeninį veikėją ir suprogramuoti veiksmų seką jam valdyti.
‣ Po to vaikai išmoks taikyti sąlygos tikrinimo sakinius, kad veikėjas galėtų pats priimti sprendimus, priklausomai nuo aplinkybių.
‣ Vėliau susipažins su ciklais ir algoritmais ir juos pritaikys žaidimo scenarijui kurti bei įgyvendinti.
‣ Stovyklos pabaigoje, ištestavę savo sukurtus žaidimus, vaikai juos pristatys draugams ir šeimos nariams.
‣ Kurso metu programavimo pagrindai mokomi Scratch Jr. ir Hopscotch aplinkose.

Registracijos formą rasite čia.

Erudito licėjaus projektas – SUMANI TĖVYSTĖ

Pristatome Erudito licėjaus projektą – SUMANI TĖVYSTĖ. Šiuo projektu siekiame skatinti atsakingą ir pozityvų vaiko auginimą.
Vasara – ieškojimo sezonas: paaugliai ieško nuotykių, o tėvai ieško būdų, kaip tuos nuotykius suvaldyti, kad jų vaikas netaptų grėsme pats sau. Tad kaip išlaikyti tėvų ir paauglio santykių pusiausvyrą? Paauglystė yra vienas sudėtingiausių gyvenimo tarpsnių. Jis yra sudėtingas ne tik vaikams, bet ir tėvams. Dažnai tėvai kelia aukštus ir sunkius reikalavimus savo vaikams. Naujausi tyrimai rodo, kad paauglių smegenys keičiasi drastiškai. Svarbu žinoti, kad paauglio smegenys yra labai jautrios emociniam fonui, naujoms patirtims bei apdovanojimams.
Kaip šią informaciją pažaboti, analizuojame drauge su licėjaus psichologe Rūta.

Tarptautinės klasės

Erudito licėjus su savo mažąja sesute Eureka ankstyvojo ugdymo mokykla kviečia 3-7 metų vaikus į nepamirštamą žinių kelionę – tarptautinį ikimokyklinį, priešmokyklinį ir pradinį ugdymą Kaune! Mūsų komandai rūpi, kad tarptautinių šeimų ar iš užsienio šalių grįžusių tėvų vaikai kuo lengviau integruotųsi Lietuvoje.

Tarptautinės šeimos gali būti ramios dėl savo vaikų, nes mūsų profesionalūs mokytojai jiems suteiks viską, ko reikia mažai širdutei dideliame pasaulyje:
– dvikalbį ugdymą anglų-lietuvių kalbomis;
– didelį dėmesį technologiniam sumanumui;
– pažangiausią mokymosi aplinką;
– patyriminį ugdymą;
– sveiką gyvenseną ir emocinio intelekto ugdymą.

Turite klausimų? Pasikalbėkime: +37061677533info@erudito.lt

Erudito licėjaus vasaros stovyklos. Ką smalsūs vaikai veikia vasarą?

Pasibaigus kalendoriniams mokslo metams prasideda laikas, kuomet galime mėgautis saulės šiluma ir vandens pramogomis. Tačiau mažiesiems tyrinėtojams to nepakanka, jie supranta, kad vasara – tai ypatingas laikas, kada visa širdimi galima pasinerti į naujus potyrius ir pramogas.

Nuo Kauno iki Edinburgo

Erudito licėjus kviečia 6-16 metų vaikus į išskirtines vasaros stovyklas, kokių dar nebuvo. Stovyklų pasirinkimas labai platus – nuo Kauno iki Edinburgo! Stovyklose išlaikoma skandinaviškoji integruoto ugdymo metodika, stovyklų mokytojai – profesionalai, o programos turinys paruoštas taip, kad visapusiškai ugdytų jaunąją kartą, remiantis patyriminiu bei mąstymo ugdymu, aktyviais, komandiniais ir žaidybiniais mokymosi metodais.

Pasirinkus Lietuvių kultūros vasaros stovyklą Kaune, licėjaus komanda suteikia apgyvendinimo viešbutyje galimybę drauge su kitais stovyklautojais iš viso pasaulio ir pažada kasdien vis naujus potyrius bei atradimus: kelionę į Šiauliuose veikiantį šokolado fabriką, eksursiją į Palangą, turą po Traukų pilį ir Lietuvos sostinę Vilnių.

Smalsuoliams, kuriuos domina tarptautiniai nuotykiai užsienyje, licėjus kviečia skristi į Edinburgą ir susipažinti su magiškuoju Hario Poterio pasauliu, Licėjaus komanda pažada – čia praleistas laikas bus ne tik smagus, bet ir labai naudingas, nes moksleiviai susiras draugų iš viso pasaulio, atskleis savo talentus ir ugdysis įgūdžius reikalingus ne tik moksle, bet ir gyvenime. Kūrybinis mąstymas, laiko planavimas, darbas komandose, komunikaciniai gebėjimai, problemų sprendimas, anglų kalbos tobulinimas – tai tik dalis kompetencijų, kurias įgis smalsuoliai vasaros stovyklų metu.

Daugiau informacijos ir registraciją rasite čia: erudito.lt/vasaros-stovyklos/

06.25 | Žaidimų programavimo stovykla jaunesniesiems

Nuo 2019 metų pavasario Erudito licėjus tapo sertifikuota „DIGITAL MEDIA ACADEMY“ mokykla. Vieną iš daugelio programų siūlome išbandyti ir mažiesiems 7-9 metų vaikams – būsimiems programuotojams! Žaidimų programavimo nuotykiai jaunesniesiems (angl. Junior Adventures in Game Coding) – tai stovykla skirta 7 – 9 metų vaikams besidomintiems ir norintiems programuoti, norintiems patiems susikurt žaidimą, norintiems paverst idėjas realybe. Pastaba: išankstinis pasirengimas nebūtinas.

Šioje „Junior Adventures in Game Coding“ stovykloje vaikai:
‣ susipažins su kompiuterinių žaidimų kūrimo pasauliu
‣ mokysis kompiuterinio programavimo pagrindų.

Registracijos formą rasite čia.

Erudito licėjaus ketvirtokų išleistuvės

Sveikiname licėjaus ketvirtokus, kurie atsisveikino su pradine mokykla ir žengė į aukštesnę pakopą Erudito mokslo kelyje. Nuoširdžiai didžiuojamės kiekvienu iš Jūsų! Galime drąsiai sakyti, kad visus ketverius metus, ne tik mes mokėme Jus, bet ir Jūs mokėte mus. Šie gražūs mokslo, vertybių, įžvalgų, atradimų ir požiūrių mainai patikina, kad judame teisinga kryptimi, o Jūsų laukia išmintinga, sąmoninga ir graži ateitis. Gražaus starto Erudito licėjus pagrindinėje mokykloje, o dabar – gerų atostogų!

Erudito licėjaus „Padėkos diena”

Šildantys prisiminimai iš „Padėkos dienos” renginio, kurio metu ne tik apkeliavome visą pasaulį, bet ir apkabinome bei padėkojome Erudito licėjaus bendruomenės nariams! Šie žmonės geranoriškai prisideda prie mūsų ateities tobulėjimo. Kai siekiame gražių tikslų ir kelyje sutinkame tiek nuostabių žmonių, tampa sunku tai įtalpinti į žodžius. Kurkime Lietuvai ir pasauliui, o tada nepamirškime to švęsti!

Tarptautinės klasės mokytoja – Sara Spivey

Kviečiame susipažinti su naująja Erudito licėjus tarptautinės klasės mokytoja – Sara Spivey. Jos tarptautinė edukologijos patirtis ir naujasis tikslas – integruoti Kembridžo mokymo programą į Lietuvos mokymo programą, verčia nekantriai laukti naujųjų mokslo metų. Saros prisistatymas, istorija, patirtys ir tikslai – Jūsų dėmesiui:

06.19 | Atvirų durų diena licėjuje (5-ta tarptautinė klasė)

Birželio 19 d. 17:00 val. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą į 5-ąją tarptautinę klasę 2020/2021 mokslo metams. Čia galėsite susipažinti su šiuolaikišku ir integraliu ugdymu, jo tikslais, sukurta ir atsinaujinusia licėjaus mokymosi aplinka bei čia dirbančių profesionalų komanda. Taip pat susipažinsite su licėjuje taikomais skandinaviškais ugdymo metodais bei mokymo ir mokymosi principais. Drauge diskutuosime, kaip suderinti sudominimą ir pasiekimus, kad puoselėtume vaikų kūrybingumą bei ugdyti intelektinį smalsumą, vedantį į visapusiškai didžius pasiekimus.

 

Į visus rūpimus klausimus atsakys licėjaus vadovas doc. dr. Nerijus Pačėsa bei tarptautinės klasės mokytoja Sara Spivey.
Renginys atviras visiems, tačiau prašome registruotis čia.

06.17 | Vasaros stovyklėlė „Pažinimo dienos Erudito licėjuje“

Turime puikių žinių! Nuo birželio 17 dienos iki birželio 28 dienos Erudito licėjuje organizuojama vasaros stovyklėlė 6-10 metų vaikams „Pažinimo dienos Erudito licėjuje“. „Pažinimo dienos Erudito licėjuje” – tai 2-jų savaičių stovykla vaikams, kurioje kartu žengsime smalsų žingsnį į meno ir kultūros pasaulį, eksperimentuodami patirsime pažinimo džiaugsmą, ugdysimės valią sporte, inscenizuosime ir kursime dramos studijoje! Ši stovykla skirta drąsinti pažinti pasaulį, išbandyti įvairias veiklas, lavinti kūrybinį mąstymą.


Kiekviena diena „Pažinimo dienos Erudito licėjuje” stovykloje bus skirta skirtingai veiklai:
‣ dramos diena,
‣ sporto diena,
‣ kultūros diena,
‣ meno diena,
‣ technologijų diena.

Registraciją į pažinimo stovyklėlę rasite čia.
Kontaktai pasiteiravimui: +370 65788820 / info@erudito.lt

IT pamokos devintokams

IT pamokos Erudito licėjuje moko ne tik informatikos mokslo pagrindų, bet ugdo gebėjimą analizuoti technologijų gyvenimą, jų pritaikymo meną bei skatina realizuoti visas savo idėjas! Kviečiame užsukti į vieną iš pamokų ir pasivaikščioti po ją su mūsų devintokais bei informatikos mokytoju Tomu!
 

Kas slypi po vaiko ištartu „nenoriu mokytis“?

Jūsų vaikui trūksta atkaklumo mokantis naujų dalykų? Jis nenori atlikti namų darbų, o neišmoktas pamokas lydi suprastėję pažymiai?Gal vaikas nuolat priešgyniauja ir namai tampa nesibaigiančiu kovos ringu – kuris kurį nugalės?Jei bent į vieną klausimą atsakėte teigiamai, gali būti, kad susiduriate su vaiko motyvacijos stygiumi – tvirtina Erudito licėjaus psichologė Rūta Žiaunienė.

Vaikų motyvacijos stygius – viena dažniausių tėvų nerimo priežasčių, jį pastebėti galite bet kuriuo gyvenimo periodu – nuo vaikų darželio iki baigiamųjų mokyklos klasių ar net vėliau.

Specialistai pažymi, kad toks vaikų elgesys neatsiranda per naktį. Vokiečių psichoanalitikas Erikas Eriksonas dar 1950 metais paskelbė teoriją apie žmogaus raidą ir svarbiausias ugdytinas žmogaus savybes. Ši teorija aktuali ir 21amžiuje: vaikas, padedamas suaugusiųjų, konkrečiu gyvenimo tarpsniu turi išsiugdyti tam tikras savybes, kurios vėliau padeda žmogui siekti tikslų, mokytis, stiprinti atkaklumą bei motyvaciją veikti.

Licėjaus mokinių kontekstinės pamokos Londone

Vienai dienai mokyklos sienas iškeitėme į kitą aplinką, į Londono muziejus! Skamba neįtikėtinai? Viskas yra įmanoma jei nori tobulėti! Kelionėje susipažinome su Londono transporto sistema, išbandėme kelionę metro, stebėjome pro šalį važiuojančius tik Londonui būdingus taksi bei dviaukščius raudonus autobusus. Mokėmės vaikščioti per gatvę, nes čia gi mažinos važiuoja kairiąja kelio puse! Vėliau skubėjome prie Bekingemo rūmų, aplankėme Mokslo muziejų, kuris supažindina su mokslo ir technologijų raida nuo Antikos iki šių dienų! Kelionės metu vaikai galėjo net pabūti lėktuvo kapitono kajutėje ir pačiam kapitonui užduoti visus rūpimus klausimus!


Ši kelionė į Londoną įrodė, kad turime nuostabius, energingus, draugiškus, empatiškus, be galo rūpestingas, atsidavusias ir gebančias padėti, suprasti bei paguosti sunkiose situacijose, vaikus. Gera mokytis ne tik iš informacinės programos, bet ir vienas iš kitų bei iš gyvenimo. Mokykla sienų neturi!

Erudito licėjaus priešmokyklinukai

Erudito licėjaus priešmokyklinių klasių mokytoja Justina dalinasi įžvalgomis apie šių klasių svarbą. Mokytoja pabrėžia, priešmokyklinių klasių vertę ugdymui, mokyklos vertybių bei principų įsisavinimu. Justina taip pat akcentuoja, kad itin naudinga yra mokytis pagal tarptautinę Kembridžo programą, grįsta mąstymo ir potyriminiu ugdymu.

Plačiau apie priėmimą į priešmokyklinę klasę skaitykite čia arba susisiekite su mumis info@erudito.lt

Licėjaus penktokai „Micro:bit” programavimo varžybose

Praėjusį penktadienį su licėjaus penktokais atstovavome Kauną „Micro:bit” programavimo varžybose Vilniuje. Varžybose dalyvavo 9 komandos iš Kauno, Vilniaus bei Molėtų. Kauniečiai susibūrė į keturias komandas.

Užduotis buvo sukurti važiuojantį ir praktiškai pritaikomą prietaisą. Vaikai pademonstravo išradingumą, inžinerines bei programavimo žinias ir per 2 valandas sukūrė tikrai nuostabių važinėjančių prietaisų: važinėjantį padėklą, šlepečių atvežimo sistemą, „programerio svajonę”: stalo sutvarkymo sistemą (nuo stalo nereikalingus daiktus nušluojantį mini buldozerį ir išmaniąją važinėjančią šiukšlių dėžę). Vaikai, jūs nerealūs!

III vieta Kauno matematikos kūrybinių darbų konkurse

Sveikiname ir didžiuojamės savo mokiniais! Kauno miesto matematikos kūrybinių darbų konkurse „Matematinis lietus” septintokės Fausta Kubiliūtė ir Rasa Gedeikaitė užėmė prizinę III-ąją vietą. Rasa pagamino puikų Kauno arkikatedros maketą, o Fausta, matematinės programos „Geogebra” pagalba, pateikė maketo dalių matematinius erdvinių kūnų brėžinius.

Džiugu, kad integracinių darbų idėjas populiariname Kauno miesto konkursuose!

Erudito licėjus kviečia aštuntokus išbandyti save Eruditų programoje ir laimėti stipendiją

Tarptautinė Kembridžo mokykla Erudito licėjus kviečia aštuntokus išbandyti save Eruditų programoje ir laimėti stipendiją. Eruditų programos dalyviai dalyvaus esė konkurse ir kurs įsivaizduojamos ateities mokyklos viziją, o penki nugalėtojai bus apdovanoti stipendija mokslams Erudito licėjuje ketveriems metams.
Erudito licėjus – tai privati mokykla, kurioje mokslas paremtas šiuolaikišku ir integraliu ugdymu: mokomieji dalykai turi glaudžias sąsajas su realiu gyvenimu, mokymo temos įtraukiančios ir turiningos. Vyresnėse klasėse licėjuje bus taikoma tarptautinio bakalaureato (IB) programa, todėl baigus šią mokyklą atsivers vartai į geriausius pasaulio universitetus.

„Šiemet licėjuje pradedame unikalią programą, kuria sieksime investuoti ir suteikti naujų galimybių gabiausiems mokiniams, norintiems įdomių iššūkių ir siekiantiems mokytis kitokioje mokykloje. Todėl ieškome pačių kūrybiškiausių būsimųjų devintokų ir kviečiame pateikti savo įsivaizduojamos ateities mokyklos viziją: ko ir kaip, jų manymu, vaikai mokysis ateityje, pasakoja Erudito licėjaus vadovas dr. Nerijus Pačėsa.
Eruditų programos pretendentai konkurso metu turės parašyti esė „Ateities mokykla“, papildytą vizualizacijomis, kurios gali būti pateikiamos piešiniais, erdviniais maketais arba skaitmeniniais failais – 2D, 3D ar video medžiaga. Penkiems konkurso nugalėtojams bus suteikta galimybė mokytis Erudito licėjuje, skiriant ketverių metų stipendiją mokslams.

·  Registraciją Eruditų programai rasite čia.
·  Taisyklės ir nuostatai čia.
·  Plačiau apie stojimą į Erudito licėjų: http://erudito.lt/ateities_mokykla/

Erudito licėjui – 3!

Šiandien džiaugiamės minėdami 3-čiąjį Erudito Licėjus gimtadienį! Šiandien prisiminėm, kiek per šiuos metus daug išmokome bei paūgėjome. Gera žinoti, kad tobulėjame ne tik mes, bet ir mūsų mokiniai bei jų artimieji.

Ačiū mūsų nuostabiai komandai už ypatingai turiningus ir tiek daug atnešusius trejus metus. Nesustokime!

Laimėkite stipendiją mokslams Erudito licėjuje

Erudito licėjus kviečia aštuntokus išbandyti save Eruditų programoje ir laimėti stipendiją mokslams. Eruditų programos dalyviai dalyvaus esė konkurse ir kurs įsivaizduojamos ateities mokyklos viziją, o penki nugalėtojai bus apdovanoti stipendija mokslams Erudito licėjuje ketveriems metams!

 

Pastaba: registracija vyksta iki gegužės 20 d.
Ese ir vizualizaciją reikia parengti iki gegužės 24 d.

Projektas „Start Strong 3+3 Student Entrepreneurship”

Didžiuojamės galėdami būti dalimi vienminčių ir dalyvauti projekte „Start Strong 3+3 Student Entrepreneurship”! Dalinamės akimirkomis iš antrojo susitikimo, kuriame mokėmės tema „Social Entrepreneurship vs Social Innovations”. Džiaugiamės tokiais renginiais, nuostabiais lektoriais, galimybe bendradarbiauti, būti judėjimo ir tobulėjimo dalimi!

Matematikos olimpiadoje – II vieta

Praėjusį mėnesį licėjaus mokiniai dalyvavo Kauno miesto 5-8 klasių matematikos olimpiadoje. Visi dalyvavusieji licėjaus mokiniai pasirodė puikiai, tačiau ypatingai džiaugiamės ir sveikiname 5 klasės mokinę Simą Miliūnaitę, užėmusią II vietą Kauno mieste (Mokytoja Vilija Dabrišienė).

Labai didžiuojamės ir nuoširdžiai sveikiname!

2019 | Erudito licėjus kviečia į tarptautinę vasaros stovyklą Kaune „Wonderpolis”

Stovyklos metu tyrinėsime Kauną – miestą, kuriame slepiasi daugybė nuotykių ir įdomybių, o tuomet pasitelkdami kūrybiškumą statysime utopinį Kauno modelį –  „Wonderpolį”. Jam įkvėpimo semsimės ne tik keliaujant mieste, bet ir žaidžiant, dalyvaujant renginiuose bei fiksuojant visa tai skaitmeninėse istorijose. Taip ugdysime skaitmeninį raštingumą, anglų kalbos žinias, bendravimą bei miesto istorijos ir vertybių pažinimą.

Svarbu:
* Data: 2019 birželio 25 – 28 d., 09.00-17.00 kasdien
* Amžius: 9-13 metų vaikai
* Kaina: 180 EUR (pietūs ir užkandžiai įskaičiuoti į kainą)
* Registracijos forma: https://goo.gl/3Vm3yA

Vaikų lietuvių kalbos stovykla Kaune

Su meile Lietuvai ir tokiai išskirtinei mūsų kalbai!
Vasarą kviečiame į Erudito licėjaus lietuvių kalbos stovyklą, kurioje vyks intensyvi lietuvių kalbos praktika, pažintiniai kultūriniai užsiėmimai, išvykstamosios kelionės ir dar daug veiklų, kurios leis dar labiau suartėti su savo šaknimis ir lietuvių kalbos kultūra! Detalus vasaros stovyklos užsiėmimų planas:

 

Registracija į stovyklą čia. Dėl detalesnės informacijos kreipkitės: international@erudito.lt

Talentingiausi aštuntokai kurs ateities mokyklą

Tarptautinė Kembridžo mokykla Erudito licėjus kviečia aštuntokus išbandyti save Eruditų programoje ir laimėti stipendiją. Eruditų programos dalyviai dalyvaus esė konkurse ir kurs įsivaizduojamos ateities mokyklos viziją, o penki nugalėtojai bus apdovanoti stipendija mokslams Erudito licėjuje ketveriems metams.
Erudito licėjus – tai privati mokykla, kurioje mokslas paremtas šiuolaikišku ir integraliu ugdymu: mokomieji dalykai turi glaudžias sąsajas su realiu gyvenimu, mokymo temos įtraukiančios ir turiningos. Vyresnėse klasėse licėjuje bus taikoma tarptautinio bakalaureato (IB) programa, todėl baigus šią mokyklą atsivers vartai į geriausius pasaulio universitetus.

„Šiemet licėjuje pradedame unikalią programą, kuria sieksime investuoti ir suteikti naujų galimybių gabiausiems mokiniams, norintiems įdomių iššūkių ir siekiantiems mokytis kitokioje mokykloje. Todėl ieškome pačių kūrybiškiausių būsimųjų devintokų ir kviečiame pateikti savo įsivaizduojamos ateities mokyklos viziją: ko ir kaip, jų manymu, vaikai mokysis ateityje, pasakoja Erudito licėjaus vadovas dr. Nerijus Pačėsa.

04.10 | Atvirų durų diena Erudito licėjuje (5 tarptautinė kl.)

Balandžio 10 d. 18:00 val. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą į 5-ąją tarptautinę klasę 2019/2020 mokslo metams.

Renginys atviras visiems, tačiau prašome registruotis.
Klausimai ir papildoma informacija: +370 65788820 / info@erudito.lt

04.03 | Atvirų durų diena Erudito licėjuje (9-10 kl.)

Balandžio 3 d. 18:00 val. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą į 9 ir 10 klases 2019/2020 mokslo metams. Atvirų durų dienos metu galėsite susipažinti su šiuolaikišku ir integraliu ugdymu, jo tikslais, sukurta ir atsinaujinusia mokymosi aplinka bei čia dirbančių profesionalų komanda.

Renginys atviras visiems, tačiau prašome registruotis.

03.27 | Atvirų durų diena (1 tarptautinė kl.)

Kovo 27 d. 18:00 val. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą į 1 tarptautinę klasę 2019/2020 mokslo metams.
Atvirų durų dienos metu galėsite susipažinti su Erudito licėjuje taikomu šiuolaikišku ir integraliu ugdymu, jo tikslais, sukurta mokymosi aplinka bei čia dirbančių mokytojų profesionalų komanda. Plačiau pristatysime Kembridžo pradinį išsilavinimą – tarptautiniu mastu pripažįstamą programą jauniems moksleiviams, kuri sujungia pasaulinio lygio mokymo planą, aukšto lygio pagalbą mokytojams ir integruotą vertinimą. Erudito licėjaus mokiniai pagal šią programą tobulins anglų kalbos, matematikos, gamtos mokslų, „Kembridžo pasaulio suvokimo“ ir ICT pradedančiųjų (Informacinių ir komunikacijos technologijų pradmenų) įgūdžius su lanksčiais ir aiškiais mokymosi tikslais, kurie taip pat pripažįstami pasauliniu mastu.

Renginys atviras visiems, tačiau prašome registruotis.

03.16 | Kviečiame į du šeštadieninės mokyklos užsiėmimus

Artėjantį šeštadienį Erudito licėjuje laiką leisime itin produktyviai, nes laukia net du šeštadieninės mokyklos užsiėmimai!


Artėjantis šeštadienis (kovo 16-oji) ir „Verslumo inkubatorius” dedikuoti verslo plano kūrimui. Ar galite patikėti, kad prieš 15 metų „iPhone“ dar nebuvo? O mažiau kaip prieš 10 metų, pasaulį išvydo bepiločiai automobiliai? Klausiate kas? Kaip? Kodėl?

Erudito licėjaus devintokai ir patirtinis ugdymas

Erudito licėjuje didelį dėmesį skiriame patirtiniam ugdymui – mokomųjų dalykų teorinę medžiagą pateikiame realaus gyvenimo kontekste. Tikime, kad toks mokymasis mokiniams padeda suvokti, kodėl ir kaip vyksta procesai. Be to, toks mokymasis formuoja ne teisingus atsakymus taikančią, o kritiškai mąstančią ir naujų sprendimo būdų ieškančią asmenybę.

Kiekvienam besimokančiąjam mokymosi procese svarbu atrasti sąsajas su realiu gyvenimu – svarbus ugdymo kontekstualumas. Erudito licėjuje mes mokomės to, kas mokiniui yra svarbu, reikšminga, prasminga. Siekiame kiekvieną temą mokiniui padaryti aktualią ir įdomią.

05.01 | Priėmimo į 5 kl. etapai

Sėkmingai pasibaigus pirmajam priėmimo etapui, norime labai pasidžiaugti stojančiųjų gebėjimais bei motyvacija, o stojančiųjų buvo gerokai daugiau nei galėjome priimti. Pirmojo etapo metu suformavome pusę būsimų penktokų klasių, likusius priimsime antrojo etapo metu, kuris jau startavo ir tęsis iki gegužės 1 d. (antrajame priėmimo etape galės dalyvauti ir per pirmąjį priėmimo etapą nepatekę moksleiviai su surinktu balų skaičiumi).

03.13 | Atvirų durų diena Erudito licėjuje (5-8 kl.)

Kovo 13 d. 18:00 val. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą į 5-8 klases 2019/2020 mokslo metams.

Erudito licėjaus atvirų durų dienos metu galėsite susipažinti su šiuolaikišku ir integraliu ugdymu, jo tikslais, sukurta ir atsinaujinusia licėjaus mokymosi aplinka bei čia dirbančių profesionalų komanda.
Taip pat susipažinsite su licėjuje taikomais skandinaviškais ugdymo metodais bei mokymo ir mokymosi principais.
Renginys atviras visiems, tačiau prašome registruotis. Registracijos formą rasite čia.
Klausimai ir papildoma informacija: +37065788820info@erudito.lt

2019 | Lietuvių kalbos ir paveldo stovykla Kaune

Lietuvių kalbos ir paveldo stovykla Kaune liepos 22-rugpjūčio 4 dienomis.
Augant į Lietuvą atvykstančių užsieniečių ir sugrįžtančių lietuvių skaičiui, matome užsienyje gyvenančių tautiečių poreikį ir galimybę jų vaikams iš naujo atrasti sąsajas su savo šaknimis, Lietuva ir jos kultūra. Todėl nusprendėme organizuoti šią Erudito licėjaus vasaros stovyklą, kurios pagrindinis tikslas yra propaguoti lietuvių kalbą ir supažindinti jaunąją kartą su Lietuvių tautos paveldu.

Registracijos formą rasite čia.
Plačiau apie stovyklą skaitykite čia.

02.23 | Verslumo inkubatoriaus užsiėmimai

Idėja kurti 10-14 metų moksleiviams „Verslumo inkubatorių“ kilo norint moksleiviams suteikti žinių, kurios yra reikalingos šiuolaikiniame gyvenime. Licėjuje kalbame apie tai, kas šiandien yra neatsiejama jauno žmogaus gyvenimo dalis: lyderystė, pasitikėjimas savimi, motyvacija, kūrybiškumas, verslumas, komandinis darbas, asmininių finansų išmanymas ir valdymas. Šeštadieninės mokyklos veiklos „Verslumo inkubatoriuje” yra praktinio arba simuliacinio pobūdžio. Čia neįmanoma – tampa įmanoma.

Data: artimiausias užsiėmimas vyks vasario 23 dieną.
Tema: Kas yra verslas? Kaip gimsta verslo idėjos?
Plačiau: šiame užsiėmime mes nagrinėsime kaip ir kodėl atsiranda verslai, kokie jie? Išsiaikinsime kas kiekvienam mums svarbu, generuosime verslo idėjas ir kursim jų modelius!
Registracijos formą rasite čia.

Erudito licėjaus psichologė: „Vidurinioji vaikystė”

Viduriniąja vaikyste vadinami 7 – 11 vaiko gyvenimo metai. Šis periodas – tai mokyklinio laikotarpio pradžia, kai didžiausi vaiko gebėjimai atsiskleidžia mokantis. Šiuo gyvenimo etapu vaikas turi išmokti darbštumo, laikytis disciplinos, dirbti ir veikti bendruomenėje, vykdyti tam tikrus ugdytojų nurodymus. Norint pastebėti, ugdyti vaiko unikalumą bei siekti pilnaverčio jo ugdymo, svarbu žinoti ir suprasti šio amžiaus tarpsnio ypatybes. Šioje dalyje aptarsime fizinę ir pažintinę vaikų raidą.

02.27 | Atvirų durų diena 9 ir 10 klasėms

Vasario 27 d. 18:00 val. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą į 9 ir 10 klases 2019/2020 mokslo metams.

Atvirų durų dienos metu galėsite susipažinti su šiuolaikišku ir integraliu ugdymu, jo tikslais, sukurta ir atsinaujinusia licėjaus mokymosi aplinka bei čia dirbančių profesionalų komanda. Taip pat susipažinsite su licėjuje taikomais skandinaviškais ugdymo metodais bei mokymo ir mokymosi principais. Drauge diskutuosime, kaip suderinti sudominimą ir pasiekimus, kad puoselėtume vaikų kūrybingumą bei ugdyti intelektinį smalsumą, vedantį į visapusiškai didžius pasiekimus. Plačiau pristatysime Kembridžo ir Tarptautinio bakalaureato programas, jų vertę licėjaus mokiniams. Į visus kylančius klausimus atsakys licėjaus vadovas dr. doc. Nerijus Pačėsa bei komandoje dirbantys mokytojai.

Renginys atviras visiems, tačiau prašome registruotis. Registracijos formą rasite čia.
Klausimai ir papildoma informacija: +37065788820info@erudito.lt

Iki pasimatymo vasario 27 d. Erudito licėjuje (J. Gruodžio g. 9, Kaunas)!

2019 | Tarptautinė vasaros stovykla Edinburge

Mes norime supažindinti moksleivius su Edinburgu 2019 metų vasaros menų festivalio metu!
Todėl dar šiek tiek pratęsiame ankstyvosios registracijos terminą. Registruokitės dabar: https://goo.gl/33oKFW

Plačiau apie stovyklą skaitykite čia.

02.02 | Verslumo inkubatorius Erudito licėjuje

Skelbiame dar vieną Erudito licėjus šeštadieninę mokyklą – „Verslumo inkubatorius”, kuri startuoja 2019 m. vasario 2 d.!

Plačiau apie šeštadieninę mokyklą:
„Verslumo inkubatorius“ – tai kontekstinio pobūdžio verslumo, finansinio – ekonominio raštingumo programa 10 – 14 metų amžiaus vaikams, apjungianti: verslumą, finansinį raštingumą, bei asmeninių finansų valdymą. Ši programa skirta ugdyti sąmoningą asmenybę gebančią dirbti komandoje, priimti asmeninę ir komandinę atsakomybę, inovatyviai mąstyti, bedrauti bei bendradarbiauti, įgytas žinias taikyti praktikoje.

Šie užsiėmimai skirti 10 – 14 metų amžiaus vaikams.
Registracijos forma čia.
Užsiėmimo kaina – 30 Eur

01.26 | Erudito licėjaus šeštadieninė mokykla

Kviečiame į šeštadieninę Erudito licėjaus mokyklą tema „Kas bendro tarp Rock’n’roll ir eksperimentų?”.

Plačiau apie šeštadieninę mokyklą:
Eksperimentų, techonologijų, muzikos, meno programa, skirta įgyti istorijos, chemijos žinių bei vystyti technologinį, muzikinį raštingumą ir kūrybingumą, ugdyti analitinius, socialinius ir emocinius įgūdžius bei gerinti darbo komandoje kompetencijas. Be to, tarpdisciplininės žinios įgalins vaikus įgauti išskirtines kompetencijas, be kurių – neįsivaizduojama ateities asmenybė!
Programos unikalumas – vystyti asmenybę-eruditą, kuris ateityje kurs ne tik gerovę visuomenėje, bet ir bus įkvepiančiu pavyzdžiu kitiems.

8 šeštadienius vaikai turės galimybę atlikti įvairius eksperimentus, kurių tematikos yra susietos su „Rock’n’Roll” muzikos stiliumi. Pavyzdžiui, vaikai susipažins su kabančiais sodais, sukurs dykumų rožę. Atliks „sprogstamuosius“ eksperimentus, eksperimentus su degančiu ir šaltu ledu, sukurs „šokančius“ saldainius.

2019 | Tarptautinės vasaros stovyklos

2019 metų vasarai Erudito licėjus organizuoja dvi tarptautines stovyklas! Artėjančią vasarą kviečiame jungtis prie tarptautinių stovyklų, kurios vyks Škotijoje ir Lietuvoje. Tai yra nuostabi proga vaikams pamatyti pasaulį, įdarbinti dar neatrastus mąstymo įrankius bei patobulinti užsienio kalbų žinias.

Liepos 22 – rugpjūčio 4 dienomis tarptautinė stovykla vyks Kaune.
Stovykla skirta 10 – 16 metų amžiaus vaikams.
Registracija ir daugiau informacijos: https://goo.gl/SFh2Ed

Rugpjūčio 3 – 10 dienomis tarptautinė stovykla vyks Edinburge, Škotijoje.
Stovykla skirta 10 – 15 metų amžiaus vaikams.
Registracija ir daugiau informacijos: https://goo.gl/33oKFW

Dėl tarptautinių vasaros stovyklų prašome kreiptis:
international@erudito.lt

Erudito licėjaus psichologė: „Ką daryti, jei vaikas nesilaiko susitarimų ar peržengia ribas?”

Tėvų ir vaikų santykiai yra labai asmeniškas ir privatus dalykas. Nepaisant to, daugelis tėvų jaučiasi pasimetę, nežino kuria kryptimi eiti, ne retas kreipiasi pagalbos pas specialistus ar ieško informacijos pats, kaip santykius su vaikais pakeisti norima linkme.
Iškyla daug nesusipratimų kaip auklėti vaikus, kokią discipliną taikyti, kaip nubrėžti vaikams ribas, kokios namų taisyklės yra tinkamos, kaip jos skiriasi priklausomai nuo vaiko amžiaus ir t. t.
Kartais iš tėvų girdime: „Aš bandžiau savo vaikui nustatyti ribas. Aš paaiškinau kokios pasekmės laukia už netinkamą elgesį. Aš visą tai padariau ir …. jokio poveikio. Mano vaikas vis dar manęs neklauso/ yra grubus/ meluoja/ atidėlioja darbus ir pan.“.

12.06 | Kaune varžėsi jaunieji inžinieriai

Erudito licėjuje ketvirtadienio popietę įvyko pirmosios Lietuvoje inžinerinio pobūdžio Micro:bit kompiuteriukų programavimo varžybos. Penktų – šeštų klasių moksleiviai gilinosi į organizatorių pateiktas problemines sritis ir ieškojo sprendimų bei programavo modelius, pagrįstus mažais kompiuteriukais „Micro:bit”.

„Vaikai gavo mūsų sugalvotas užduotis – problemas ir dabar galvoja kaip realizuoti, kuria bei programuoja veikiančius gyvenime sutinkamų sistemų modelius, kuriuos netrukus pademonstruos komisijai.” – pasakojo varžybų organizatorius Erudito licėjaus IT mokytojas Tomas Stasiukaitis.

12.05 | Atvirų durų diena (priešmokyklinė kl.)

Gruodžio 5 d. 18:00 val. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą priešmokyklinę klasę 2019/2020 mokslo metams. Atvirų durų dienos metu galėsite susipažinti su šiuolaikišku ir integraliu ugdymu, jo tikslais, sukurta ir atsinaujinusia licėjaus mokymosi aplinka bei čia dirbančių profesionalų komanda.
Taip pat susipažinsite su licėjuje taikomais skandinaviškais ugdymo metodais bei mokymo ir mokymosi principais.

Drauge diskutuosime, kaip suderinti sudominimą ir pasiekimus, kad puoselėtume vaikų kūrybingumą bei ugdyti intelektinį smalsumą, vedantį į visapusiškai didžius pasiekimus. Į visus kylančius klausimus atsakys licėjaus vadovas dr. doc. Nerijus Pačėsa bei komandoje dirbantys mokytojai.

Renginys atviras visiems, tačiau prašome registruotis čia.
Klausimai ir papildoma informacija: +370 65788820 / info@erudito.lt

12.06 | Inžinerinį mąstymą skatinančios micro:bit varžybos

Gruodžio 6 dieną Erudito licėjus kviečia dalyvauti inžinerinį mąstymą skatinančiose „micro:bit” kompiuteriukų programavimo varžybose! Šių varžybų tikslas yra skatinti mokinius programuoti, domėtis mikrovaldikliais bei jų programavimu, mokytis pristatyti savo idėjas visuomenei.

Renginys skirtas 5-6 klasių Lietuvos mokyklų mokiniams.
Plačiau: https://goo.gl/jHYTAs arba susisiekite su mumis info@erudito.lt

11.21 | Atvirų durų diena Erudito licėjuje (5 kl.)

Lapkričio 21 d. 18:00 val. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą į 5-ąją klasę 2019/2020 mokslo metams!

2019/2020 mokslo metams vykdysime priėmimą į dvi 5 klases:
– lietuvių kalba pagal mokyklinę programą,
– anglų kalba pagal tarptautinę Kembridžo programą.

Čia galėsite susipažinti su šiuolaikišku ir integraliu ugdymu, jo tikslais, sukurta ir atsinaujinusia licėjaus mokymosi aplinka bei čia dirbančių profesionalų komanda.
Taip pat susipažinsite su licėjuje taikomais skandinaviškais ugdymo metodais bei mokymo ir mokymosi principais.

Drauge diskutuosime, kaip suderinti sudominimą ir pasiekimus, kad puoselėtume vaikų kūrybingumą bei ugdyti intelektinį smalsumą, vedantį į visapusiškai didžius pasiekimus.
Į visus rūpimus klausimus atsakys licėjaus vadovas dr. doc. Nerijus Pačėsa bei komandoje dirbantys mokytojai.

Renginys atviras visiems, tačiau prašome registruotis čia.

Klausimai ir papildoma informacija:+370 65788820 / info@erudito.lt

Nuo autoritarinio iki laisvojo ugdymo. Kaip tai paveikė vaikus?

Nuo autoritarinio iki laisvojo ugdymo. Kaip tai paveikė vaikus?

Nuo praeito amžiaus aštuntojo dešimtmečio, požiūris į vaikų auklėjimą pasikeitė 180 laipsnių kampu. Nuo autoritarinio auklėjimo stiliaus perėjome į antiautoritarinį – kai vaikų neklusnumo tramdymas tapo smerktinas.

Pereidami nuo vieno kraštutinumo prie kito, pametėm mąstymo kryptį, kad auklėjimo pagrindas – vaikų psichinė branda, kuria remiasi tolimesnė jų pažanga. Tai vis dėlto, kokias psichines funkcijas turi turėti mūsų vaikai? Abstrakčiai kalbant, vaikų auklėjimo tikslas yra jo savarankiškumas, apimant profesijos įgijimą ir santykių palaikymą. Tad auklėjimas apima ir psichikos formavimą.

10.20 | Aplink pasaulį per aštuonis šeštadienius 

Nuo spalio 20-osios grįžta visų pasiilgta Erudito licėjaus šeštadieninė mokykla! Kiekvieną šeštadienį mokiniai turės galimybę keliauti po vis kitą šalį atlikdami įvairius eksperimentus, susietus su tos šalies kultūra. Mokiniai turės galimybę rasti kvepalų pasaulį Prancūzijoje, susipažinti su ugnikalniais ir pomidorų ledais Islandijoje ir kita. Tai netikėti ir smagūs nuotykiai kelionių metu.

Pirmosios kelionės pradžia jau spalio 20 dieną. Tą dieną keliausime į Islandiją ir patirsime unikalių nuotykių ugnikalnių šalyje: eksperimentuosime su miegančiu ir aktyviu ugnikalniu, nagrinėsime Islandijos šalies mitus ir mitinės būtybės.
Jums siūloma unikali eksperimentų ir techonologijų programa. Ji skirta įgyti chemijos, biologijos, geografijos, istorijos  žinių ir  vystyti technologinį raštingumą, kūrybingumą, ugdyti analitinius, socialinius ir emocinius įgūdžius, gerinti darbo komandoje kompetencijas.
Programa skirta 5-9 metų mokyklinio amžiaus vaikams. Registracija: https://goo.gl/Ps37Tu

10.29 | Tarptautinė rudens stovykla: Burtininkų pasaka

Tarptautinė rudens stovykla: Burtininkų pasaka
Būk skaitmeninio žaidimo kūrėjas! Kaunas kaip pasaulinė gyvenvietė

Kviečiame dalyvauti Erudito licėjaus tarptautinėje rudens stovykloje, kuri mokinius nuves į nuotykius, provokuos būti kūrybingais, bendrauti tarpusavyje ir užtikrins žinias apie skaitmeninius žaidimus bei istorines Kauno miesto vietas!

Registracija: https://goo.gl/1XH8p1

Erudito licėjaus tarptautinė žiemos stovykla 2019

Erudito licėjaus tarptautinė žiemos stovykla 2019:
Patirkime šiaurės nuotykį kartu su Suomijos mokykla!

Kviečiame Jus į Erudito licėjaus „Žiemos stovyklą“ Laplandijoje, kur aplankysime mūsų partnerius – „Posio“ vidurinę mokyklą. Galėsime ne tik išbandyti inovatyvius ugdymo metodus Suomijoje, tačiau ir aktyviai įsitraukti į žiemos veiklas bei puoselėti tarpkultūrinę draugystę šiaurėje.


Garantuojame nepamirštamą savaitę paslaptingoje ir labiausiai sėkmingoje švietimo sistemoje pasaulyje!
Daugiau informacijos ir registracija: http://bit.ly/2MjQHqL

Erudito licėjus – akredituota tarptautinė Kembridžo mokykla

Kembridžo pradinis išsilavinimas yra tarptautiniu mastu pripažįstama programa jauniems moksleiviams, kuri sujungia pasaulinio lygio mokymo planą, aukšto lygio pagalbą mokytojams ir integruotą vertinimą. Erudito licėjaus mokiniai pagal šią programą tobulins anglų kalbos, matematikos, gamtos mokslų, „Kembridžo pasaulio suvokimo“ ir ICT pradedančiųjų (Informacinių ir komunikacijos technologijų pradmenų) įgūdžius su lanksčiais ir aiškiais mokymosi tikslais, kurie taip pat pripažįstami pasauliniu mastu.

Kartu su moksliniais pasiekimais, kaip pirma tarptautinė pradinio išsilavinimo programa Kaune, mes norime prisijungti prie pasaulinės bendruomenės – bandome paruošti pasaulio piliečius, kurie yra atjaučiantys ir pritaria pasaulinei taikai, ir skatiname visapusį vystymąsi suteikdami platų pasirinkimą popamokinių veiklų tam, kad mūsų vaikai taptų kuo geriausiais ir ateinančios kartos lyderiais.

08.06 | Artėja tarptautinė vasaros mokykla: Atrask lobį!

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad rugpjūčio 6-10 dienomis, nuo 9:00-17:00 val. #Eruditolicėjus organizuoja tarptautinę vasaros mokyklą 9-13 metų vaikams! Kas joje laukia?

Kuo svarbūs skaitmeninio pasakojimo įgūdžiai?
Vysto XXI amžiaus kartos įgūdžius ir pasitikėjimą. Visiems besimokantiems pagerina prieinamumą prie skaitmeninių technologijų. Ateities lyderiams suteikia galimybę susipažinti su švietimo inovacijomis ir pokyčiais. Augant naujų įgūdžių, reikalingų XXI amžiaus moksleiviui, poreikiui, skaitmeninės technologijos taip pat kuria naujas galimybes įgūdžių tobulinimui.

Kuo svarbi Pasaulio pilietybė?
Pasaulio pilietybė yra sąmoningumas, rūpestis ir kultūrinių skirtumų apėmimas, skatinant socialinį teisingumą ir tvarumą, kartu su atsakomybe veikti – būtinu įgūdžiu, kuris peržengia tautų sienas ir kultūras, ir tai pagrindinis raktas formuojant 21 amžiaus lyderius.  Be to, Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslų pažinimas ir savo rolės, prisidedant prie žmonijos gerovės, atradimas.

Priėmimas į 5, 6, 7, 8, 9 ir 10 klases

Norintys stoti į 5, 6, 7, ir 8 klasę mokiniai laiko testą ir dalyvauja motyvaciniame pokalbyje. Dėl testo laikymo reikalinga registruotis telefonu +37065788820. Mokiniai priimami pagal bendrą balą, įvertinus testo ir pokalbio rezultatus. Testo ir pokalbio rezultatai turi vienodą svorį.

Priėmimas į pradinę mokyklą

2018/2019 metais priimsime mokinius į šias pradines klases:

  • Į tarptautinę klasę priimsime vaikus, gimusius 2013 – 2014 metais.
  • Į priešmokyklinio ugdymo klasę priimsime vaikus, gimusius 2013 metais.
  • Į pirmąją klasę priimsime vaikus, gimusius 2012 metais.
  • Į antrąją klasę priimsime vaikus, gimusius 2011 metais.
  • Į trečiąją klasę priimsime vaikus, gimusius 2010 metais.
  • Ketvirtąją klasę priimsime vaikus, gimusius 2009 metais.

Buvęs ISM rektorius Dr. doc. Nerijus Pačėsa steigia Erudito licėjų

Išskirtinius pasiekimus brandinanti kūrybinė erdvė, kur formuojasi augančios lyderių kartos mąstymas. Tai modernios mokyklos vizija, kurią pasirinko Erudito licėjus, besikuriantis istoriniuose statiniuose pačioje Kauno širdyje – Rotušės aikštėje. Priėmimą į pradines klases pradėjusiam licėjui vadovauja švietimo profesionalas Dr. doc. Nerijus Pačėsa, ilgametis ISM Vadybos ir Ekonomikos universiteto rektorius.

Priėmimas

Siekdami mokytis Erudito licėjuje, susiekite su licėjaus administracija ir susitarkite dėl susitikimo arba atvykite į organizuojamus pažintinius renginius drauge su savo vaikučiais.

Kviečiame į Erudito licėjaus pristatymo renginį š. m. balandžio mėn. 7 dieną

Renginio metu Erudito licėjaus vadovas Dr. doc. Nerijus Pačėsa pristatys ugdymo filosofiją, mokymosi metodus, formatą ir sąlygas. Padiskutuosime, kaip suderinti sudominimą ir pasiekimus, kad puoselėti vaikų kūrybingumą ir ugdyti intelektinį smalsumą, vedantį į aukštus pasiekimus. Kviečiame į renginį atvykti su vaikais, kur jų laukia įdomūs užsiėmimai.