Naujienos

04.10 | Atvirų durų diena Erudito licėjuje (5 tarptautinė kl.)

Balandžio 10 d. 18:00 val. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą į 5-ąją tarptautinę klasę 2019/2020 mokslo metams.

Renginys atviras visiems, tačiau prašome registruotis.
Klausimai ir papildoma informacija: +370 65788820 / info@erudito.lt

04.03 | Atvirų durų diena Erudito licėjuje (9-10 kl.)

Balandžio 3 d. 18:00 val. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą į 9 ir 10 klases 2019/2020 mokslo metams. Atvirų durų dienos metu galėsite susipažinti su šiuolaikišku ir integraliu ugdymu, jo tikslais, sukurta ir atsinaujinusia mokymosi aplinka bei čia dirbančių profesionalų komanda.

Renginys atviras visiems, tačiau prašome registruotis.

03.27 | Atvirų durų diena (1 tarptautinė kl.)

Kovo 27 d. 18:00 val. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą į 1 tarptautinę klasę 2019/2020 mokslo metams.
Atvirų durų dienos metu galėsite susipažinti su Erudito licėjuje taikomu šiuolaikišku ir integraliu ugdymu, jo tikslais, sukurta mokymosi aplinka bei čia dirbančių mokytojų profesionalų komanda. Plačiau pristatysime Kembridžo pradinį išsilavinimą – tarptautiniu mastu pripažįstamą programą jauniems moksleiviams, kuri sujungia pasaulinio lygio mokymo planą, aukšto lygio pagalbą mokytojams ir integruotą vertinimą. Erudito licėjaus mokiniai pagal šią programą tobulins anglų kalbos, matematikos, gamtos mokslų, „Kembridžo pasaulio suvokimo“ ir ICT pradedančiųjų (Informacinių ir komunikacijos technologijų pradmenų) įgūdžius su lanksčiais ir aiškiais mokymosi tikslais, kurie taip pat pripažįstami pasauliniu mastu.

Renginys atviras visiems, tačiau prašome registruotis.

03.16 | Kviečiame į du šeštadieninės mokyklos užsiėmimus

Artėjantį šeštadienį Erudito licėjuje laiką leisime itin produktyviai, nes laukia net du šeštadieninės mokyklos užsiėmimai!


Artėjantis šeštadienis (kovo 16-oji) ir „Verslumo inkubatorius” dedikuoti verslo plano kūrimui. Ar galite patikėti, kad prieš 15 metų „iPhone“ dar nebuvo? O mažiau kaip prieš 10 metų, pasaulį išvydo bepiločiai automobiliai? Klausiate kas? Kaip? Kodėl?

Erudito licėjaus devintokai ir patirtinis ugdymas

Erudito licėjuje didelį dėmesį skiriame patirtiniam ugdymui – mokomųjų dalykų teorinę medžiagą pateikiame realaus gyvenimo kontekste. Tikime, kad toks mokymasis mokiniams padeda suvokti, kodėl ir kaip vyksta procesai. Be to, toks mokymasis formuoja ne teisingus atsakymus taikančią, o kritiškai mąstančią ir naujų sprendimo būdų ieškančią asmenybę.

Kiekvienam besimokančiąjam mokymosi procese svarbu atrasti sąsajas su realiu gyvenimu – svarbus ugdymo kontekstualumas. Erudito licėjuje mes mokomės to, kas mokiniui yra svarbu, reikšminga, prasminga. Siekiame kiekvieną temą mokiniui padaryti aktualią ir įdomią.

05.01 | Priėmimo į 5 kl. etapai

Sėkmingai pasibaigus pirmajam priėmimo etapui, norime labai pasidžiaugti stojančiųjų gebėjimais bei motyvacija, o stojančiųjų buvo gerokai daugiau nei galėjome priimti. Pirmojo etapo metu suformavome pusę būsimų penktokų klasių, likusius priimsime antrojo etapo metu, kuris jau startavo ir tęsis iki gegužės 1 d. (antrajame priėmimo etape galės dalyvauti ir per pirmąjį priėmimo etapą nepatekę moksleiviai su surinktu balų skaičiumi).

03.13 | Atvirų durų diena Erudito licėjuje (5-8 kl.)

Kovo 13 d. 18:00 val. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą į 5-8 klases 2019/2020 mokslo metams.

Erudito licėjaus atvirų durų dienos metu galėsite susipažinti su šiuolaikišku ir integraliu ugdymu, jo tikslais, sukurta ir atsinaujinusia licėjaus mokymosi aplinka bei čia dirbančių profesionalų komanda.
Taip pat susipažinsite su licėjuje taikomais skandinaviškais ugdymo metodais bei mokymo ir mokymosi principais.
Renginys atviras visiems, tačiau prašome registruotis. Registracijos formą rasite čia.
Klausimai ir papildoma informacija: +37065788820info@erudito.lt

2019 | Lietuvių kalbos ir paveldo stovykla Kaune

Lietuvių kalbos ir paveldo stovykla Kaune liepos 22-rugpjūčio 4 dienomis.
Augant į Lietuvą atvykstančių užsieniečių ir sugrįžtančių lietuvių skaičiui, matome užsienyje gyvenančių tautiečių poreikį ir galimybę jų vaikams iš naujo atrasti sąsajas su savo šaknimis, Lietuva ir jos kultūra. Todėl nusprendėme organizuoti šią Erudito licėjaus vasaros stovyklą, kurios pagrindinis tikslas yra propaguoti lietuvių kalbą ir supažindinti jaunąją kartą su Lietuvių tautos paveldu.

Registracijos formą rasite čia.
Plačiau apie stovyklą skaitykite čia.

02.23 | Verslumo inkubatoriaus užsiėmimai

Idėja kurti 10-14 metų moksleiviams „Verslumo inkubatorių“ kilo norint moksleiviams suteikti žinių, kurios yra reikalingos šiuolaikiniame gyvenime. Licėjuje kalbame apie tai, kas šiandien yra neatsiejama jauno žmogaus gyvenimo dalis: lyderystė, pasitikėjimas savimi, motyvacija, kūrybiškumas, verslumas, komandinis darbas, asmininių finansų išmanymas ir valdymas. Šeštadieninės mokyklos veiklos „Verslumo inkubatoriuje” yra praktinio arba simuliacinio pobūdžio. Čia neįmanoma – tampa įmanoma.

Data: artimiausias užsiėmimas vyks vasario 23 dieną.
Tema: Kas yra verslas? Kaip gimsta verslo idėjos?
Plačiau: šiame užsiėmime mes nagrinėsime kaip ir kodėl atsiranda verslai, kokie jie? Išsiaikinsime kas kiekvienam mums svarbu, generuosime verslo idėjas ir kursim jų modelius!
Registracijos formą rasite čia.

Erudito licėjaus psichologė: „Vidurinioji vaikystė”

Viduriniąja vaikyste vadinami 7 – 11 vaiko gyvenimo metai. Šis periodas – tai mokyklinio laikotarpio pradžia, kai didžiausi vaiko gebėjimai atsiskleidžia mokantis. Šiuo gyvenimo etapu vaikas turi išmokti darbštumo, laikytis disciplinos, dirbti ir veikti bendruomenėje, vykdyti tam tikrus ugdytojų nurodymus. Norint pastebėti, ugdyti vaiko unikalumą bei siekti pilnaverčio jo ugdymo, svarbu žinoti ir suprasti šio amžiaus tarpsnio ypatybes. Šioje dalyje aptarsime fizinę ir pažintinę vaikų raidą.

02.27 | Atvirų durų diena 9 ir 10 klasėms

Vasario 27 d. 18:00 val. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą į 9 ir 10 klases 2019/2020 mokslo metams.

Atvirų durų dienos metu galėsite susipažinti su šiuolaikišku ir integraliu ugdymu, jo tikslais, sukurta ir atsinaujinusia licėjaus mokymosi aplinka bei čia dirbančių profesionalų komanda. Taip pat susipažinsite su licėjuje taikomais skandinaviškais ugdymo metodais bei mokymo ir mokymosi principais. Drauge diskutuosime, kaip suderinti sudominimą ir pasiekimus, kad puoselėtume vaikų kūrybingumą bei ugdyti intelektinį smalsumą, vedantį į visapusiškai didžius pasiekimus. Plačiau pristatysime Kembridžo ir Tarptautinio bakalaureato programas, jų vertę licėjaus mokiniams. Į visus kylančius klausimus atsakys licėjaus vadovas dr. doc. Nerijus Pačėsa bei komandoje dirbantys mokytojai.

Renginys atviras visiems, tačiau prašome registruotis. Registracijos formą rasite čia.
Klausimai ir papildoma informacija: +37065788820info@erudito.lt

Iki pasimatymo vasario 27 d. Erudito licėjuje (J. Gruodžio g. 9, Kaunas)!

2019 | Tarptautinė vasaros stovykla Edinburge

Mes norime supažindinti moksleivius su Edinburgu 2019 metų vasaros menų festivalio metu!
Todėl dar šiek tiek pratęsiame ankstyvosios registracijos terminą. Registruokitės dabar: https://goo.gl/33oKFW

Plačiau apie stovyklą skaitykite čia.

02.02 | Verslumo inkubatorius Erudito licėjuje

Skelbiame dar vieną Erudito licėjus šeštadieninę mokyklą – „Verslumo inkubatorius”, kuri startuoja 2019 m. vasario 2 d.!

Plačiau apie šeštadieninę mokyklą:
„Verslumo inkubatorius“ – tai kontekstinio pobūdžio verslumo, finansinio – ekonominio raštingumo programa 10 – 14 metų amžiaus vaikams, apjungianti: verslumą, finansinį raštingumą, bei asmeninių finansų valdymą. Ši programa skirta ugdyti sąmoningą asmenybę gebančią dirbti komandoje, priimti asmeninę ir komandinę atsakomybę, inovatyviai mąstyti, bedrauti bei bendradarbiauti, įgytas žinias taikyti praktikoje.

Šie užsiėmimai skirti 10 – 14 metų amžiaus vaikams.
Registracijos forma čia.
Užsiėmimo kaina – 30 Eur

01.26 | Erudito licėjaus šeštadieninė mokykla

Kviečiame į šeštadieninę Erudito licėjaus mokyklą tema „Kas bendro tarp Rock’n’roll ir eksperimentų?”.

Plačiau apie šeštadieninę mokyklą:
Eksperimentų, techonologijų, muzikos, meno programa, skirta įgyti istorijos, chemijos žinių bei vystyti technologinį, muzikinį raštingumą ir kūrybingumą, ugdyti analitinius, socialinius ir emocinius įgūdžius bei gerinti darbo komandoje kompetencijas. Be to, tarpdisciplininės žinios įgalins vaikus įgauti išskirtines kompetencijas, be kurių – neįsivaizduojama ateities asmenybė!
Programos unikalumas – vystyti asmenybę-eruditą, kuris ateityje kurs ne tik gerovę visuomenėje, bet ir bus įkvepiančiu pavyzdžiu kitiems.

8 šeštadienius vaikai turės galimybę atlikti įvairius eksperimentus, kurių tematikos yra susietos su „Rock’n’Roll” muzikos stiliumi. Pavyzdžiui, vaikai susipažins su kabančiais sodais, sukurs dykumų rožę. Atliks „sprogstamuosius“ eksperimentus, eksperimentus su degančiu ir šaltu ledu, sukurs „šokančius“ saldainius.

2019 | Tarptautinės vasaros stovyklos

2019 metų vasarai Erudito licėjus organizuoja dvi tarptautines stovyklas! Artėjančią vasarą kviečiame jungtis prie tarptautinių stovyklų, kurios vyks Škotijoje ir Lietuvoje. Tai yra nuostabi proga vaikams pamatyti pasaulį, įdarbinti dar neatrastus mąstymo įrankius bei patobulinti užsienio kalbų žinias.

Liepos 22 – rugpjūčio 4 dienomis tarptautinė stovykla vyks Kaune.
Stovykla skirta 10 – 16 metų amžiaus vaikams.
Registracija ir daugiau informacijos: https://goo.gl/SFh2Ed

Rugpjūčio 3 – 10 dienomis tarptautinė stovykla vyks Edinburge, Škotijoje.
Stovykla skirta 10 – 15 metų amžiaus vaikams.
Registracija ir daugiau informacijos: https://goo.gl/33oKFW

Dėl tarptautinių vasaros stovyklų prašome kreiptis:
international@erudito.lt

Erudito licėjaus psichologė: „Ką daryti, jei vaikas nesilaiko susitarimų ar peržengia ribas?”

Tėvų ir vaikų santykiai yra labai asmeniškas ir privatus dalykas. Nepaisant to, daugelis tėvų jaučiasi pasimetę, nežino kuria kryptimi eiti, ne retas kreipiasi pagalbos pas specialistus ar ieško informacijos pats, kaip santykius su vaikais pakeisti norima linkme.
Iškyla daug nesusipratimų kaip auklėti vaikus, kokią discipliną taikyti, kaip nubrėžti vaikams ribas, kokios namų taisyklės yra tinkamos, kaip jos skiriasi priklausomai nuo vaiko amžiaus ir t. t.
Kartais iš tėvų girdime: „Aš bandžiau savo vaikui nustatyti ribas. Aš paaiškinau kokios pasekmės laukia už netinkamą elgesį. Aš visą tai padariau ir …. jokio poveikio. Mano vaikas vis dar manęs neklauso/ yra grubus/ meluoja/ atidėlioja darbus ir pan.“.

12.06 | Kaune varžėsi jaunieji inžinieriai

Erudito licėjuje ketvirtadienio popietę įvyko pirmosios Lietuvoje inžinerinio pobūdžio Micro:bit kompiuteriukų programavimo varžybos. Penktų – šeštų klasių moksleiviai gilinosi į organizatorių pateiktas problemines sritis ir ieškojo sprendimų bei programavo modelius, pagrįstus mažais kompiuteriukais „Micro:bit”.

„Vaikai gavo mūsų sugalvotas užduotis – problemas ir dabar galvoja kaip realizuoti, kuria bei programuoja veikiančius gyvenime sutinkamų sistemų modelius, kuriuos netrukus pademonstruos komisijai.” – pasakojo varžybų organizatorius Erudito licėjaus IT mokytojas Tomas Stasiukaitis.

12.05 | Atvirų durų diena (priešmokyklinė kl.)

Gruodžio 5 d. 18:00 val. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą priešmokyklinę klasę 2019/2020 mokslo metams. Atvirų durų dienos metu galėsite susipažinti su šiuolaikišku ir integraliu ugdymu, jo tikslais, sukurta ir atsinaujinusia licėjaus mokymosi aplinka bei čia dirbančių profesionalų komanda.
Taip pat susipažinsite su licėjuje taikomais skandinaviškais ugdymo metodais bei mokymo ir mokymosi principais.

Drauge diskutuosime, kaip suderinti sudominimą ir pasiekimus, kad puoselėtume vaikų kūrybingumą bei ugdyti intelektinį smalsumą, vedantį į visapusiškai didžius pasiekimus. Į visus kylančius klausimus atsakys licėjaus vadovas dr. doc. Nerijus Pačėsa bei komandoje dirbantys mokytojai.

Renginys atviras visiems, tačiau prašome registruotis čia.
Klausimai ir papildoma informacija: +370 65788820 / info@erudito.lt

12.06 | Inžinerinį mąstymą skatinančios micro:bit varžybos

Gruodžio 6 dieną Erudito licėjus kviečia dalyvauti inžinerinį mąstymą skatinančiose „micro:bit” kompiuteriukų programavimo varžybose! Šių varžybų tikslas yra skatinti mokinius programuoti, domėtis mikrovaldikliais bei jų programavimu, mokytis pristatyti savo idėjas visuomenei.

Renginys skirtas 5-6 klasių Lietuvos mokyklų mokiniams.
Plačiau: https://goo.gl/jHYTAs arba susisiekite su mumis info@erudito.lt

11.21 | Atvirų durų diena Erudito licėjuje (5 kl.)

Lapkričio 21 d. 18:00 val. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą į 5-ąją klasę 2019/2020 mokslo metams!

2019/2020 mokslo metams vykdysime priėmimą į dvi 5 klases:
– lietuvių kalba pagal mokyklinę programą,
– anglų kalba pagal tarptautinę Kembridžo programą.

Čia galėsite susipažinti su šiuolaikišku ir integraliu ugdymu, jo tikslais, sukurta ir atsinaujinusia licėjaus mokymosi aplinka bei čia dirbančių profesionalų komanda.
Taip pat susipažinsite su licėjuje taikomais skandinaviškais ugdymo metodais bei mokymo ir mokymosi principais.

Drauge diskutuosime, kaip suderinti sudominimą ir pasiekimus, kad puoselėtume vaikų kūrybingumą bei ugdyti intelektinį smalsumą, vedantį į visapusiškai didžius pasiekimus.
Į visus rūpimus klausimus atsakys licėjaus vadovas dr. doc. Nerijus Pačėsa bei komandoje dirbantys mokytojai.

Renginys atviras visiems, tačiau prašome registruotis čia.

Klausimai ir papildoma informacija:+370 65788820 / info@erudito.lt

Nuo autoritarinio iki laisvojo ugdymo. Kaip tai paveikė vaikus?

Nuo autoritarinio iki laisvojo ugdymo. Kaip tai paveikė vaikus?

Nuo praeito amžiaus aštuntojo dešimtmečio, požiūris į vaikų auklėjimą pasikeitė 180 laipsnių kampu. Nuo autoritarinio auklėjimo stiliaus perėjome į antiautoritarinį – kai vaikų neklusnumo tramdymas tapo smerktinas.

Pereidami nuo vieno kraštutinumo prie kito, pametėm mąstymo kryptį, kad auklėjimo pagrindas – vaikų psichinė branda, kuria remiasi tolimesnė jų pažanga. Tai vis dėlto, kokias psichines funkcijas turi turėti mūsų vaikai? Abstrakčiai kalbant, vaikų auklėjimo tikslas yra jo savarankiškumas, apimant profesijos įgijimą ir santykių palaikymą. Tad auklėjimas apima ir psichikos formavimą.

10.20 | Aplink pasaulį per aštuonis šeštadienius 

Nuo spalio 20-osios grįžta visų pasiilgta Erudito licėjaus šeštadieninė mokykla! Kiekvieną šeštadienį mokiniai turės galimybę keliauti po vis kitą šalį atlikdami įvairius eksperimentus, susietus su tos šalies kultūra. Mokiniai turės galimybę rasti kvepalų pasaulį Prancūzijoje, susipažinti su ugnikalniais ir pomidorų ledais Islandijoje ir kita. Tai netikėti ir smagūs nuotykiai kelionių metu.

Pirmosios kelionės pradžia jau spalio 20 dieną. Tą dieną keliausime į Islandiją ir patirsime unikalių nuotykių ugnikalnių šalyje: eksperimentuosime su miegančiu ir aktyviu ugnikalniu, nagrinėsime Islandijos šalies mitus ir mitinės būtybės.
Jums siūloma unikali eksperimentų ir techonologijų programa. Ji skirta įgyti chemijos, biologijos, geografijos, istorijos  žinių ir  vystyti technologinį raštingumą, kūrybingumą, ugdyti analitinius, socialinius ir emocinius įgūdžius, gerinti darbo komandoje kompetencijas.
Programa skirta 5-9 metų mokyklinio amžiaus vaikams. Registracija: https://goo.gl/Ps37Tu

10.29 | Tarptautinė rudens stovykla: Burtininkų pasaka

Tarptautinė rudens stovykla: Burtininkų pasaka
Būk skaitmeninio žaidimo kūrėjas! Kaunas kaip pasaulinė gyvenvietė

Kviečiame dalyvauti Erudito licėjaus tarptautinėje rudens stovykloje, kuri mokinius nuves į nuotykius, provokuos būti kūrybingais, bendrauti tarpusavyje ir užtikrins žinias apie skaitmeninius žaidimus bei istorines Kauno miesto vietas!

Registracija: https://goo.gl/1XH8p1

Erudito licėjaus tarptautinė žiemos stovykla 2019

Erudito licėjaus tarptautinė žiemos stovykla 2019:
Patirkime šiaurės nuotykį kartu su Suomijos mokykla!

Kviečiame Jus į Erudito licėjaus „Žiemos stovyklą“ Laplandijoje, kur aplankysime mūsų partnerius – „Posio“ vidurinę mokyklą. Galėsime ne tik išbandyti inovatyvius ugdymo metodus Suomijoje, tačiau ir aktyviai įsitraukti į žiemos veiklas bei puoselėti tarpkultūrinę draugystę šiaurėje.


Garantuojame nepamirštamą savaitę paslaptingoje ir labiausiai sėkmingoje švietimo sistemoje pasaulyje!
Daugiau informacijos ir registracija: http://bit.ly/2MjQHqL

Erudito licėjus – akredituota tarptautinė Kembridžo mokykla

Kembridžo pradinis išsilavinimas yra tarptautiniu mastu pripažįstama programa jauniems moksleiviams, kuri sujungia pasaulinio lygio mokymo planą, aukšto lygio pagalbą mokytojams ir integruotą vertinimą. Erudito licėjaus mokiniai pagal šią programą tobulins anglų kalbos, matematikos, gamtos mokslų, „Kembridžo pasaulio suvokimo“ ir ICT pradedančiųjų (Informacinių ir komunikacijos technologijų pradmenų) įgūdžius su lanksčiais ir aiškiais mokymosi tikslais, kurie taip pat pripažįstami pasauliniu mastu.

Kartu su moksliniais pasiekimais, kaip pirma tarptautinė pradinio išsilavinimo programa Kaune, mes norime prisijungti prie pasaulinės bendruomenės – bandome paruošti pasaulio piliečius, kurie yra atjaučiantys ir pritaria pasaulinei taikai, ir skatiname visapusį vystymąsi suteikdami platų pasirinkimą popamokinių veiklų tam, kad mūsų vaikai taptų kuo geriausiais ir ateinančios kartos lyderiais.

08.06 | Artėja tarptautinė vasaros mokykla: Atrask lobį!

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad rugpjūčio 6-10 dienomis, nuo 9:00-17:00 val. #Eruditolicėjus organizuoja tarptautinę vasaros mokyklą 9-13 metų vaikams! Kas joje laukia?

Kuo svarbūs skaitmeninio pasakojimo įgūdžiai?
Vysto XXI amžiaus kartos įgūdžius ir pasitikėjimą. Visiems besimokantiems pagerina prieinamumą prie skaitmeninių technologijų. Ateities lyderiams suteikia galimybę susipažinti su švietimo inovacijomis ir pokyčiais. Augant naujų įgūdžių, reikalingų XXI amžiaus moksleiviui, poreikiui, skaitmeninės technologijos taip pat kuria naujas galimybes įgūdžių tobulinimui.

Kuo svarbi Pasaulio pilietybė?
Pasaulio pilietybė yra sąmoningumas, rūpestis ir kultūrinių skirtumų apėmimas, skatinant socialinį teisingumą ir tvarumą, kartu su atsakomybe veikti – būtinu įgūdžiu, kuris peržengia tautų sienas ir kultūras, ir tai pagrindinis raktas formuojant 21 amžiaus lyderius.  Be to, Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslų pažinimas ir savo rolės, prisidedant prie žmonijos gerovės, atradimas.

Priėmimas į 5, 6, 7, 8, 9 ir 10 klases

Norintys stoti į 5, 6, 7, ir 8 klasę mokiniai laiko testą ir dalyvauja motyvaciniame pokalbyje. Dėl testo laikymo reikalinga registruotis telefonu +37065788820. Mokiniai priimami pagal bendrą balą, įvertinus testo ir pokalbio rezultatus. Testo ir pokalbio rezultatai turi vienodą svorį.

Priėmimas į pradinę mokyklą

2018/2019 metais priimsime mokinius į šias pradines klases:

  • Į tarptautinę klasę priimsime vaikus, gimusius 2013 – 2014 metais.
  • Į priešmokyklinio ugdymo klasę priimsime vaikus, gimusius 2013 metais.
  • Į pirmąją klasę priimsime vaikus, gimusius 2012 metais.
  • Į antrąją klasę priimsime vaikus, gimusius 2011 metais.
  • Į trečiąją klasę priimsime vaikus, gimusius 2010 metais.
  • Ketvirtąją klasę priimsime vaikus, gimusius 2009 metais.

Buvęs ISM rektorius Dr. doc. Nerijus Pačėsa steigia Erudito licėjų

Išskirtinius pasiekimus brandinanti kūrybinė erdvė, kur formuojasi augančios lyderių kartos mąstymas. Tai modernios mokyklos vizija, kurią pasirinko Erudito licėjus, besikuriantis istoriniuose statiniuose pačioje Kauno širdyje – Rotušės aikštėje. Priėmimą į pradines klases pradėjusiam licėjui vadovauja švietimo profesionalas Dr. doc. Nerijus Pačėsa, ilgametis ISM Vadybos ir Ekonomikos universiteto rektorius.

Priėmimas

Siekdami mokytis Erudito licėjuje, susiekite su licėjaus administracija ir susitarkite dėl susitikimo arba atvykite į organizuojamus pažintinius renginius drauge su savo vaikučiais.

Kviečiame į Erudito licėjaus pristatymo renginį š. m. balandžio mėn. 7 dieną

Renginio metu Erudito licėjaus vadovas Dr. doc. Nerijus Pačėsa pristatys ugdymo filosofiją, mokymosi metodus, formatą ir sąlygas. Padiskutuosime, kaip suderinti sudominimą ir pasiekimus, kad puoselėti vaikų kūrybingumą ir ugdyti intelektinį smalsumą, vedantį į aukštus pasiekimus. Kviečiame į renginį atvykti su vaikais, kur jų laukia įdomūs užsiėmimai.