Šešadienis dedikuotas verslo plano kūrimui
Paskelbtas: admin Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

03.16 | Kviečiame į du šeštadieninės mokyklos užsiėmimus

Artėjantį šeštadienį Erudito licėjuje laiką leisime itin produktyviai, nes laukia net du šeštadieninės mokyklos užsiėmimai!

„Verslumo inkubatorius” – tai kontekstinio pobūdžio verslumo, finansinio – ekonominio raštingumo programa 10 – 14 metų amžiaus vaikams, apjungianti: verslumą, finansinį raštingumą, bei asmeninių finansų valdymą.

Artėjantis šeštadienis (kovo 16-oji) ir „Verslumo inkubatorius” dedikuoti verslo plano kūrimui. Ar galite patikėti, kad prieš 15 metų „iPhone“ dar nebuvo? O mažiau kaip prieš 10 metų, pasaulį išvydo bepiločiai automobiliai? Klausiate kas? Kaip? Kodėl? Mes atsakysime: viskas, ką gali įsivaizduoti, gali būti tikra! Šį šeštadienį generuosime idėjas patys, ir kursime ir visą verslo modelį.
Kviečiame registruotis čia.

„Kas bendro tarp Rock’n’roll ir eksperimentų?” – šeštadieninė mokykla, skirta -10 metų mokyklinio amžiaus vaikams. Eksperimentų, techonologijų, muzikos, meno programa, skirta įgyti istorijos, chemijos žinių bei vystyti technologinį, muzikinį raštingumą ir kūrybingumą, ugdyti analitinius, socialinius ir emocinius įgūdžius bei gerinti darbo komandoje kompetencijas. Be to, tarpdisciplininės žinios įgalins vaikus įgauti išskirtines kompetencijas, be kurių – neįsivaizduojama ateities asmenybė!

Kovo 16-ąją „Rock’n’Roll” užsiėmimai bus neatsiejami ne tik nuo muzikos garsų, apšvietimo, tačiau ir ugnies šou! Vaikai sužinos visus atsakymus į klausimus, kaip pavyzdžiui, „Ar gali būti žalia ugnis?” Jei taip, tai kaip? „Ar gali ugnis „šokti“ pagal muziką?”.
Visi atsakymai kovo 16-ąją! Kviečiame registruotis čia.