Paskelbtas: admin Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

03.27 | Atvirų durų diena (1 tarptautinė kl.)

Kovo 27 d. 18:00 val. kviečiame į atvirų durų dienos renginį, skirtą aptarti mokinių priėmimą į 1 tarptautinę klasę 2019/2020 mokslo metams.
Atvirų durų dienos metu galėsite susipažinti su Erudito licėjuje taikomu šiuolaikišku ir integraliu ugdymu, jo tikslais, sukurta mokymosi aplinka bei čia dirbančių mokytojų profesionalų komanda. Plačiau pristatysime Kembridžo pradinį išsilavinimą – tarptautiniu mastu pripažįstamą programą jauniems moksleiviams, kuri sujungia pasaulinio lygio mokymo planą, aukšto lygio pagalbą mokytojams ir integruotą vertinimą. Erudito licėjaus mokiniai pagal šią programą tobulins anglų kalbos, matematikos, gamtos mokslų, „Kembridžo pasaulio suvokimo“ ir ICT pradedančiųjų (Informacinių ir komunikacijos technologijų pradmenų) įgūdžius su lanksčiais ir aiškiais mokymosi tikslais, kurie taip pat pripažįstami pasauliniu mastu.

Taip pat susipažinsite su licėjuje taikomais skandinaviškais ugdymo metodais bei mokymo ir mokymosi principais. Drauge diskutuosime, kaip suderinti sudominimą ir pasiekimus, kad puoselėtume vaikų kūrybingumą bei ugdyti intelektinį smalsumą, vedantį į visapusiškai didžius pasiekimus. Į visus kylančius klausimus atsakys licėjaus vadovas doc. dr. Nerijus Pačėsa bei komandoje dirbantys mokytojai.

Renginys atviras visiems, tačiau prašome registruotis.
Klausimai ir papildoma informacija: +370 65788820 / info@erudito.lt