Paskelbtas: admin Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

Erudito licėjaus vasaros stovyklos. Ką smalsūs vaikai veikia vasarą?

Pasibaigus kalendoriniams mokslo metams prasideda laikas, kuomet galime mėgautis saulės šiluma ir vandens pramogomis. Tačiau mažiesiems tyrinėtojams to nepakanka, jie supranta, kad vasara – tai ypatingas laikas, kada visa širdimi galima pasinerti į naujus potyrius ir pramogas.

Nuo Kauno iki Edinburgo

Erudito licėjus kviečia 6-16 metų vaikus į išskirtines vasaros stovyklas, kokių dar nebuvo. Stovyklų pasirinkimas labai platus – nuo Kauno iki Edinburgo! Stovyklose išlaikoma skandinaviškoji integruoto ugdymo metodika, stovyklų mokytojai – profesionalai, o programos turinys paruoštas taip, kad visapusiškai ugdytų jaunąją kartą, remiantis patyriminiu bei mąstymo ugdymu, aktyviais, komandiniais ir žaidybiniais mokymosi metodais.

Pasirinkus Lietuvių kultūros vasaros stovyklą Kaune, licėjaus komanda suteikia apgyvendinimo viešbutyje galimybę drauge su kitais stovyklautojais iš viso pasaulio ir pažada kasdien vis naujus potyrius bei atradimus: kelionę į Šiauliuose veikiantį šokolado fabriką, eksursiją į Palangą, turą po Traukų pilį ir Lietuvos sostinę Vilnių.

Smalsuoliams, kuriuos domina tarptautiniai nuotykiai užsienyje, licėjus kviečia skristi į Edinburgą ir susipažinti su magiškuoju Hario Poterio pasauliu, Licėjaus komanda pažada – čia praleistas laikas bus ne tik smagus, bet ir labai naudingas, nes moksleiviai susiras draugų iš viso pasaulio, atskleis savo talentus ir ugdysis įgūdžius reikalingus ne tik moksle, bet ir gyvenime. Kūrybinis mąstymas, laiko planavimas, darbas komandose, komunikaciniai gebėjimai, problemų sprendimas, anglų kalbos tobulinimas – tai tik dalis kompetencijų, kurias įgis smalsuoliai vasaros stovyklų metu.

ERUDITO LICĖJAUS VASAROS STOVYKLOS 2019

Birželio 17-30 d. – „Pažinimo dienos Erudito licėjuje” – tai 2-jų savaičių stovykla vaikams, kurioje kartu žengsime smalsų žingsnį įmeno ir kultūros pasaulį, eksperimentuodami patirsime pažinimo džiaugsmą, ugdysimės valią sporte, inscenizuosime ir kūrsime dramos studijoje. Ši stovykla skirta drąsinti pažinti pasaulį, išbandyti įvairias veiklas, lavinti kūrybinė mąstymą. Galima registruotis ir ateinančiai savaitei!

Birželio 25-28 d. – nuo 2019 metų pavasarį Erudito licėjus tapo sertifikuota „DIGITAL MEDIA ACADEMY“ mokykla. Vieną iš daugiau nei 100 programų siūlome išbandyti ir mažiesiems 7-9 metų vaikams – būsimiems programuotojams! Junior Adventures in Game Coding– tai stovykla skirta 7 – 9 metų vaikams. Šios intensyvios 4 dienų stovyklos metu  vaikai mokinsis programuoti, o rezultate  – išmokę programuoti susikurs savo unikalų žaidimą.

Birželio 25 – 28 d. – Tarptautinė vasaros stovykla „Wonderpolis” (6-10 metų vaikams) organizuojama anglų kalba, joje vaikai ne tik aplankys daug žymių ir dar nežinomų Kauno vietų, nagrinės ir gilins savo įgūdžius ir žinias, bet ir naudodami įvairiausias technologijas kurs Kauno miestą.

Liepos 22 – 26 d. – Tarptautinė anglų kalbos stovykla „Kaunas Wonderpolis Junior”( 9-13 metų vaikams). Stovyklos „Kaunas Wonderpolis Junior” metu tyrinėsime Kauną – miestą, kuriame slepiasi daugybė nuotykių ir įdomybių, o tuomet pasitelkdami kūrybiškumą statysime utopinį Kauno modelį – „Wonderpolį”.

Liepos 22 – 28 d. – Lietuvių kultūros vasaros stovykla (10-16 metų vaikams) orientuota lavinti lietuvų kalbą. Šios stovyklos metu bus organizuojamos lietuvių kalbos pamokoms, kelionės į Lietuvos pajūrį, Trakus ir daug kitų komandinių veiklų.

Rugpjūčio 3 – 10 d. – Tarptautinė vasaros stovykla Edinburge ( 10-15 metų vaikams) kvies susipažinti su paslaptinguoju Edinburgu! Stovyklos metu aplankysime menų festivalį, susipažinsime su magiškuoju Hario Poterio pasauliu, tobulinsime anglų kalbos žinias ir kiekvieną dieną patirsime naujus nuotykius. Vaikai gyvens šeimose, kur labiau pažins šalies kultūrą ir pasaulėjautą.

Daugiau informacijos ir registraciją rasite čia: erudito.lt/vasaros-stovyklos/