Naujienos


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ertolt/domains/erudito.lt/public_html/modules/News/lib/class.news_ops.php on line 335

Seminaras pedagogams: Sisteminis mąstymo ugdymas

2017-04-07 09:22:00

Dr. doc. Nerijaus Pačėsos ISM universiteto vadovavimo laikotarpiu pradėta ypatingos sėkmės sulaukusi magistrantūros programa švietimo darbuotojams „Lyderystė švietime". Programoje kalbama, kad mokyklos vaidmuo tvarios visuomenės formavime yra pats svarbiausias, o mokytojas privalo būti stiprus moralinis autoritetas ir nuolat tobulėjantis ugdymo profesionalas.
Mokykloje įgytos žinios greitai sensta, o tai, ko mokomasi, įgauna skirtingas interpretacijas, paremtas priešingais vertinimais. Todėl ypatingą svarbą įgauna ne žinių kaupimas, bet mokėjimas racionaliai, pagrįstai ir savarankiškai mąstyti. Prioritetiniuose Europos Sąjungos ir Lietuvos švietimo politikos dokumentuose aukštesniųjų gebėjimų ugdymas nurodomas kaip itin svarbus šalių gerovės kūrimo ir pažangos veiksnys, tiesiogiai lemiantis kūrybingumą ir inovatyvumą – materialinį visuomenės gerovės pagrindą.

Seminaro metu mokytojai bus supažindinti su pagrindiniais Erudito licėjuje taikomų mąstymo strategijų ir integracijos aspektais, susipažins su galimais darbo būdais ir veiklos kryptimis formuojant bei tobulinant mokinių žinias ir įgūdžius.

Seminaro kaina 20 EUR.
Registracija į seminarą: http://bit.do/registracija-i-seminara

Kontaktai:
El. paštu: vygantas.kornejevas@erudito.lt
Tel.: +37060216135