Naujienos


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ertolt/domains/erudito.lt/public_html/modules/News/lib/class.news_ops.php on line 335

Vasaros mokykla ,,Jaunasis Eruditas''

2017-06-08 07:50:26

Jaunasis Eruditas – tai žingeidi, eksperimentuojanti, ieškanti ir atrandanti asmenybė, tokia, kokia norėtų būti kiekvienas.

Vasaros mokyklos šūkis – Kiekvieną dieną naujas nuotykis!

 

Vasaros mokykla ,,Jaunasis Eruditas'' orientuota į visapusišką ugdymą, patirtines, pažinimo veiklas, edukacinių ir meną reprezentuojančių vietų lankymą Kauno senamiestyje.

• Daug dėmesio skiriama pažintinei ir praktinei veiklai, informacinių technologijų naudojimui, virtualios realybės pažinimui, susipažinimui su 3D spausdinimu. IRT naudojimas ugdymo veikloje tampa būtinu, todėl individas, turintis IRT žinias ir gebėjimus, įgyja pagrindinį pranašumą konkurencinėje aplinkoje.

• Daug tyrinėsime ir eksperimentuosime, atliksime mokslinius bandymus. Lankysimės muziejuose, galerijose, tyrinėsime įvairias edukacines aplinkas. Pasitelksime vaizduotę ir kūrybingumą tapdami tikrais nuotykių ieškotojais.

• Ugdysime kultūros ir kalbos kompetencijas per žaidimus, interaktyvias ir vizualias priemones, individualiai ir komandinėse užduotyse. Pažinsime skirtingus kraštus, tradicijas, plėtosime daugiakalbystės ir daugiakultūrio pasaulio supratimą.

• Daug dėmesio skiriama įvairių bendrų ekonominio raštingumo ir verslumo aspektų pažinimui.
Skirsime dėmesį tyrinėjimams, socialiniam pažinimui, gilinsime ekonominio raštingumo žinias, sužinosime ką žmonės dirba visą dieną.
Vasaros mokykla Erudito licėjuje – tai nuotykių kelionė, kurioje vaikai galės išmėginti skirtingas veiklas, pažinti senamiesčio ansamblį, dalyvauti skirtingose edukacinėse veiklose.

 

Daugiau informacijos apie vasaros mokyklą ,,Jaunasis Eruditas''