Naujienos


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ertolt/domains/erudito.lt/public_html/modules/News/lib/class.news_ops.php on line 335

Dėmesys Erudito licėjui

2017-09-02 19:32:28
Sveiki visi,
 
nors mokslo metai Erudito licėjuje oficialiai bus pradėti tik pirmadienį, rugsėjo 4 d., bet sulaukę tiek daug visiškai netikėto dėmesio jau šeštadienį, norėtume patikslinti kai kuriuos faktus ir apskritai paaiškinti žiniasklaidoje pristatytą situaciją taip, kaip ją matome mes, licėjaus bendruomenė, susirinkusi į šeštadienio talką. Pastaroji buvo suorganizuota tam, kad ką tik baigtose įrengti naujose licėjaus patalpose paruoštume klases ir mokymo priemones naujiems mokslo metams.
 
Neseniai į mūsų licėjų iš Jonučiu gimnazijos dirbti perėjusi mokytoja Rasa, kaip ir kiti licėjaus darbuotojai, dalyvavo talkoje. Dalis darbuotojų  į talką pakvietė ir savo šeimų narius, artimuosius. Mokytoja Rasa į talką atvyko su savo paaugliu sūnumi, J. Lukšos gimnazijos moksleiviu, kuris drauge pasikvietė ir savo klasės draugus bei auklėtoją. Džiugu, kad sulaukėme tokios geranoriškos ir nuoširdžios iniciatyvos bei palaikymo Erudito licėjui.
 
Feisbuke ir žiniasklaidoje pasirodęs faktas apie neva dėl šios talkos užskaitomas socialinio darbo valandas talkinusiems kitų švietimo įstaigų auklėtiniams nebuvo derintas su licėjumi ar jo atstovais, kurie, savo ruožtu, neinicijavo moksleivių kvietimo.
 
Gyvename puikiomis įsikūrimo nuotaikomis, džiaugiamės subūrę nepaprastai aktyvią, vis augančią mokytojų bendruomenę ir didžiulį būrį mus palaikančių ir padedančių, tad tikimės, kad visuomenė taip pat džiaugiasi nauja modernia mokykla Kaune.
 
Gerų mokslo metų!