Naujienos


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ertolt/domains/erudito.lt/public_html/modules/News/lib/class.news_ops.php on line 335

Šeštadieninė mokykla ,,Jaunasis Eruditas"

2017-10-04 10:17:32

Šeštadieninė mokykla „Jaunasis eruditas", kuri startuoja jau spalio 14 d., kviečiami 6-9 ir 8-12 metų vaikai. Bus vykdomos dvi tematinės programos, skirtos vaikų kūrybingumo ugdymui, moksliniams eksperimentams, verslumo ir finansinio raštingumo įgūdžių formavimui:

  • Technologijų, eksperimentų ir dizaino (TED) laboratorija – 6-9 m. amžiaus grupė.
  • Kūrybingumo, idėjų, verslumo ir inovacijų (KIVI) laboratorija – 8-12 m. amžiaus grupė.

Kviečiame registruotis čia: http://bit.ly/sestadienine-mokykla

Daugiau apie programas:

Technologijų, eksperimentų ir dizaino (TED) laboratorija

Naujos kartos vaikai priima informaciją ir mąsto pasitelkdami daugybę informacijos šaltinių iš išmaniųjų įrenginių. Didžiuliame informaciniame sraute sėkmingai galės veikti tik turintys informacinių ir ryšio technologijų (IRT) žinias ir gebėjimus. Svarbiausia, kad IRT sukuria pozityvius ir emociškai įtraukiančius mokymosi dalykus, kurie mokinius paskatina domėtis juos supančiu pasauliu bei patiems įsitraukti į atradimų pasaulį. Skatina tyrinėti, eksperimentuoti ir drąsiai kurti ir atrasti naujus dalykus, kurie yra kūrybinio mąstymo pasekmė. Atradimų pasaulis integruoja mokymąsi ir technologija, praktiką ir mus supančio pasaulio aktualijas.

Technologijų, eksperimentų, dizaino (TED) programa - skirta įgyti technologijų ir chemijos žinių, vystyti technologinį raštingumą ir kūrybingumą, ugdyti analitinius, socialinius ir emocinius įgūdžius bei gerinti darbo komandoje kompetencijas. Programos TED unikalumas - vystyti asmenybę-eruditą, kuris ateityje kurs ne tik gerovę visuomenėje, bet ir bus pavyzdžiu kitiems.

Kokios paslaptys glūdi gintaro akmenėlyje? Kokiomis savybėmis pasižymi brangakmeniai ir jų yra Lietuvoje? Kaip galima sukurti animacinį filmuką? Kaip suprojektuoti ir suprogramuoti knygos, animacinio filmo 3D personažą ir jį atsispausdinti? Kaip išmatuoti emocijas ir kaip sukelti teigiamų emocijų bangą? Kaip susikurti norimą drabužį ar prietaisą? Į visus šiuos klausimus mes netrukus turėsime atsakymus.
Erudito TED LAB jau prasideda.

Tikslinė grupė: 6-9m amžiaus moksleiviai

 

Kūrybingumo, idėjų, verslumo ir inovacijų (KIVI) laboratorija

Naujos kartos vaikai demonstruoja didelį savarankiškumą ir sumanumą. Jiems rūpi sudėtingi klausimai, jų domėjimuisi nėra ribų, jie peržengia mokyklos ir vaikų pasaulio ribas! Jie nori imtis veiklos ir kurti vertę, generuoti idėjas, imtis iniciatyvos ir pradėti savo verslą. Tai skatina atsakingą lyderystę, savarankiškumą ir ugdo verslininkišką mąstymą.

Kūrybingumo, idėjų, verslumo ir inovacijų (KIVI) programa – skirta įgyti planavimo ir finansų valdymo žinių, ugdyti lyderystės ir darbo komandoje įgūdžius, mokytis idėjų generavimo metodų ir tobulinti kūrybingumą kuriant naujus dalykus, vedančius link inovacijų.

Kaip atrasti ir sukuri idėjas verslui? Kodėl vienos jų yra sėkmingos, o kitos ne? Kaip teisingai suplanuoti ir organizuoti veiklas, kaip tobulinti asmeninį efektyvumą? Kaip atrasti, pritraukti ir išlaikyti klientus? Kokie komunikacijos būdai yra geri ir sėkmingi, kaip kurti ir pateikti patrauklią reklamą? Ir galiausiai, kaip planuoti ir valdyti biudžetą ir pasiekti finansinę sėkmę? Į visus šiuos klausimus moksleiviai ras atsakymus.

Erudito KIVI LAB jau startuoja.

Tikslinė grupė: 8-12m amžiaus moksleiviai.

Tvarkaraštis:

  9:30 – 10:00 Dienos tikslų ir veiklų aptarimas;
10:00 – 11:00 Pažintinė ir kūrybinė veiklos;
11:00 – 11:15 Priešpiečių pertrauka (vaikai gaus priešpiečių užkandėlę);
11:15 – 12:30 Patirtinė - eksperimentinė veiklos;
12:30 – 13:00 Pietų pertrauka (Vaikai turi atsinešti pietų užkandėlę maisto dėžutėje);
13:00 – 14:00 Projektų pristatymų ir saviraiškos veiklos;
14:00 – 14:30 Dienos veiklų refleksija.

Maitinimas:

Programos metu vaikams bus pasiūlyta priešpiečių užkandėlė. Pietums vaikai turi atsinešti maisto dėžutėje. Vaikai privalo turėti gertuves su gėrimu.

Reikalingos priemonės:

Visomis priemonėmis reikalingomis ugdymui vaikai bus aprūpinti. Apie papildomus aprangos ir kitus reikalavimus informuosime programų eigoje.

Kaina:

1 užsiėmimas (30 Eur)
5 užsiėmimai (125 Eur)
10 užsiėmimų (225 Eur)
Šeimos antram vaikui suteikiama 10 proc. nuolaida.

Užsiėmimų pradžia: 2017.10.14
Užsiėmimų pabaiga: 2017.12.16

Kontaktai pasiteirauti: +370 65788820 / info@erudito.lt