Naujienos


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ertolt/domains/erudito.lt/public_html/modules/News/lib/class.news_ops.php on line 335

Erudito licėjuje startuoja tarptautinė klasė!

2018-04-19 11:39:41

Norime pasidžiaugti svarbiomis Erudito licėjaus naujienomis!
Augant užsienio investicijoms Kaune, didėja ir užsieniečių, gyvenančių laikinojoje sostinėje, skaičius. Atsižvelgdami į tai ir kitus, ugdymui svarbius, multikultūrinius aspektus pranešame, jog 2018/2019 mokslo metais licėjuje startuos pirmoji mieste tarptautinė klasė!

Klasė bus orientuota į priešmokyklinio, 5-6 metų amžiaus, vaikus.
„Licėjaus personalas sudarytas ne tik iš didelės patirties profesionalų, bet ir iš kūrybingų, entuziazmo kupinų jaunų žmonių, auginančių multikultūrinę aplinką. Mes mielai įtraukiame mokytojus iš kitų šalių: šiuo metu turime prancūzų kalbos mokytoją, kilusį iš Dramblio Kaulo Kranto Respublikos, kuriam ši kalba yra gimtoji. Kūrybinius užsiėmimus anglų kalba veda mokytoja iš Taivanio, baigusi mokslus britų mokykloje Tailande, vėliau Oksfordo universitetą. Bent dešimtadalis licėjaus moksleivių – iš multikultūrinės aplinkos. Nemaža dalis moksleivių iš mišrių šeimų ir tų, kurios grįžo gyventi į Lietuvą. Bendravimas ir buvimas su kitų kultūrų įtaką patyrusiais vaikais augina mus visus: moko pozityvumo, taisyklių paisymo, mažina egocentrizmą. Ir padeda suvokti, kad mąstymo bei pasirinkimo laisvė turi eiti koja kojon su kito žmogaus pasirinkimo laisve, tolerancija ir pagarba kito nuomonei.“,- Erudito licėjaus vadovas dr. N. Pačėsa.

Išankstinė registracija čia.