Naujienos


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ertolt/domains/erudito.lt/public_html/modules/News/lib/class.news_ops.php on line 335

Pasitikite atradimų vasarą su Erudito licėjumi!

2018-05-01 11:25:08

Kviečiame  pasitikti nuotykių ir atradimų kupiną vasarą su Erudito licėjumi! Visų norinčių atrasti, išmokti, pažinti 6 – 10 metų vaikų laukiame vasaros mokykloje, kuri vyks 2 savaites: birželio 18 – 29 dienomis. Jos metu vaikai tyrinės gamtą, planetas, užsiims kūrybiškumą skatinančiomis veiklomis ir kurs slaptą projektą, kurį pristatys paskutinį vasaros mokyklos vakarą.

Taigi, jei įdomu, ką galime pamatyti tik naktį ar tyrinėti, tik dieną – laukiame Jūsų!

Pirmąją vasaros stovykos savaitę jūsų laukia neįtikėtini atradimai. Analizuosime pasaulio evoliuciją. Susipažinsime su fosilijų atsiradimu ir jas gaminsime Erudito dirbtuvėse. Laukia eksperimentai su gintaru. Toliau evoliucija mus nublokš į džiungles - domėsimės augalija ir gyvūnija. Gilinsimės į mus supančias spalvas ir jų prigimtį, eksperimentuosime su plaukų ir plunksnų dažymu su laboratorijoje išgautu pigmentu. Eksperimentavimas su spalvomis mums iškels naujų klausimų apie optiką, šviesą, atspindžius. Gaminsime periskopus, saulės laikrodžius ir kitus smagius dalykėlius. Laukia daugybė įdomių tyrimų, eksperimentų, išvykų į muziejus ir gyvąją gamtą. Tapsite tikrais tyrinėtojais ir atrasite daugybę atsakymų į sudėtiingus, mus supančio pasaulio klausimus.

Kviečiame registruotis čia.