Naujienos


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ertolt/domains/erudito.lt/public_html/modules/News/lib/class.news_ops.php on line 335

Kviečiame į Erudito licėjaus bendruomenės susipažinimo vakarą š. m. birželio mėn. 16 dieną

2016-05-26 16:18:27

Ne už kalnų Rugsėjo 1-oji, kai Erudito licėjus plačiai atvers duris į mokslo, žinių ir atradimų pasaulį savo mažiesiems eruditams. Tačiau jau dabar nekantraujame artimiau susipažinti su mūsų smalsiaisiais herojais, jų tėveliais bei jums pristatyti šauniąją licėjaus komandą.

Tad, su dideliu džiaugsmu norime pakviesti tėvelius, vaikučius, mokytojus, licėjaus vadovybę bei administracijos darbuotojus į jaukų ir šiltą susipažinimo bei neformalaus bendravimo vakarą birželio 16 d. 18:00 val. Maironio lietuvių literatūros muziejuje (Rotušės a. 13, Kaunas).

Vakaro metu Erudito licėjaus vadovas doc.dr. Nerijus Pačėsa papasakos apie integralaus mokymo programą, supažindins su neformaliojo ugdymo galimybėmis ir, žinoma, pristatys žingeidžią, profesionalią bei šiuolaikišką licėjaus mokytojų komandą.

Maloniai prašome pranešti apie savo dalyvavimą iki penktadienio, gegužės 27 d. 12:00 val. el. paštu egle.ciuoderiene@erudito.lt.

Klausimai ir papildoma informacija telefonu +370 616 77533.

Renginys uždaras, skirtas tik Erudito licėjaus bendruomenei.

Erudito licėjaus komanda