Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

Akimirkos iš mokslo metų atidarymo šventės

Mokslo metai įsibėgėja, puikus metas prisiminti mokslo metų atidarymo šventės akimirkas. Rugsėjo 1-ąją Vilniuje ir Kaune pasitiko jau daugiau kaip tūkstančio narių – taigi išties didelė ir tvirta – „Erudito“ licėjaus bendruomenė: 900 moksleivių ir 150 mokytojų iš Lietuvos ir įvairių pasaulio šalių – Airijos, Jungtinės Karalystės, Azerbaidžano, Belgijos, Graikijos, Gruzijos, Indijos, Ispanijos, JAV, Kazachstano, Lenkijos, Olandijos, Prancūzijos, Turkijos, Ukrainos, Vokietijos ir kt.

Susirinkusiuosius sveikino „Erudito“ licėjaus direktorius dr. Nerijus Pačėsa, tarptautinių programų direktorius Brianas Philipas Brackrogas, o IBDP vienuoliktokės Saulės iš Vilniaus ir IBDP absolventės Martynos iš Kauno „Erudito“ licėjaus kalba sujaudino iki ašarų.

Jaudinanti akimirka moksleiviams – kasmet nuo mokyklos atidarymo vykstanti „Erudito“ licėjaus metų ambasadorių apdovanojimo ceremonija. Ambasadorių ženklelius pažangiems, aktyviems, visuomeniškiems, draugiškiems, licėjaus vertybes puoselėjantiems „Erudito“ licėjaus moksleiviams įsisegė Vilniaus padalinio direktorė Gintarė Aldonytė ir pagrindinio ugdymo pavaduotoja Alina Juškienė.

Susirinkusiuosius džiugino muzikiniai mokytojų ir moksleivių pasirodymai (skambėjo net mokinių repas!), „Erudito“ licėjaus virtuvės šefas Gian Luca Demarco vaišino gardžiausiu desertu – rankų darbo ledais, o labiausiai visi džiaugėsi vieni kitų draugija ir šypsenomis – apsikabinę ir susikabinę sveikinosi, dalijosi vasaros įspūdžiais ir emocijomis. Nauja žinių, draugystės ir iššūkių pripildyta mokslo metų kelionė prasideda!

Šventinės akimirkos:

Nuotraukų albumas

Vaizdo įrašas

Saulės kalba