CambridgeAssessement
Paskelbtas: admin Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

Akredituota tarptautinė Kembridžo programa ir tarptautinio bakalaureato (IB) diplomo programa

Mokydami pagal akredituotą tarptautinę Kembridžo programą, „Erudito“ licėjuje tuo pačiu moksleivius ruošiame ir pasaulyje plačiai pripažįstamai bei geriausių pasaulio universitetų itin vertinamai tarptautinio bakalaureato (IB) Diplomo programai (DP), kuri licėjuje startuos jau kitų metų rugsėjį. Pagal IBDP nuo 2020 metų mokysis 11-okai ir 12-okai.

Pateikiame pavyzdį, apie ką šią savaitę #Eruditolicejus ketvirtokai kalbėjo Kembridžo matematikos bei Kembridžo gamtos mokslų pamokose, kuriose visas ugdymo turinys pateikiamas anglų kalba.

Gamtos mokslai: esame pasaulio vaikai, bet ar pakankamai rūpinamės kitais? Aiškinomės, ar esame pakankamai empatiški? Domėjomės, kokioms tarptautinėms organizacijoms priklauso Lietuva.

Matematika: mokėmės naudoti kalendorius, kalbėjome apie savo mėgstamiausius metų mėnesius bei sezonus ir paaiškinome, kodėl. Domėjomės, kas yra keliamieji metai. Klasiokams pristatėme, kada švenčiame savo gimtadienius. Tokia buvo mūsų Kembridžo matematikos pamoka su gramatikos prieskoniu.

„Erudito“ licėjus – mokykla, kurioje įdomu mokytis!

Jeigu svajojate, jog ir jūsų vaikas mokytųsi novatoriškoje mokykloje, kurioje didelis dėmesys skiriamas matematikai, kalboms, mąstymo bei emocinio intelekto ugdymui, sveikai gyvensenai ir technologiniam sumanumui – prisijunkite prie licėjaus bendruomenės! Informaciją apie priėmimą rasite čia: https://erudito.lt/priemimas/