Vieta

„Erudito“ licėjus – tai privati pradinio, pagrindinio ir tarptautinio bakalaureato (IBDP) ugdymo mokykla, įsikūrusi pačioje miesto širdyje Vilniuje ir Kaune.

Kauno padalinys. Miesto širdyje esanti Gruodžio gatvė patogiai pasiekiama. Tėveliams yra paprasta vaiką išleisti ir pasiimti privažiuojant visiškai šalia licėjaus durų. Greta licėjaus šeimų patogumui yra Kauno 1-oji muzikos mokykla, Juozo Gruodžio konservatorija, berniukų chorinio dainavimo mokykla „Varpelis“, Kauno muzikinis teatras, istorinė Prezidentūra.

Vilniaus padalinys. „Erudito“ licėjus Vilniuje įsikūrė Senamiestyje, Aguonų g. 26. Net 7 300 kv. m dydžio dviejų korpusų pastate įdiegti naujausi technologiniai, edukaciniai ir ergonominiai sprendimai.

Licėjaus patalpas projektavo architektas Gintautas Natkevičius.

Pats mokyklos pavadinimas rodo, kad mokykla kitokia – moderni ir solidi. Vaikai nuo mažų dienų nori būti suaugusiais, todėl pasirinktas kelias – ramus ir aiškus pastatas mokyklai. Mokyklos viduje pasiūlėme švarią, aiškią struktūrą. Licėjaus interjeras šiuolaikiškas ir santūrus. Tikiu, kad patys vaikai ir jų buvimas ten su jų energija ir daiktais atsvers mūsų kuriamą santūrumą, bet kartu tai netaps chaosu, nes bus balansas tarp mūsų kuriamų erdvių paprastumo ir mokinių užpildymo jose“, – sako architektas G. Natkevičius.