Atvirų durų dienos Erudito licėjuje
Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , Komentarai: Vienas komentaras

Ateik į „Erudito“ licėjų | Atvirų durų dienos 5–10 klasių moksleiviams Vilniuje ir Kaune

Ateik į „Erudito“ licėjų ir sužinok, kodėl verta mokytis pagrindinėje mokykloje „Erudito“ licėjuje Vilniuje ir Kaune.

  • Esame mokykla, kurioje įdomu mokytis, ugdymas čia patrauklus ir džiaugsmingas.
  • Daug dėmesio skiriame aktyviems mokymosi metodams, mokytojo kompetencijai ir profesionaliems gebėjimams integruotai taikyti skirtingus ugdymo metodus.
  • Ugdome ateities lyderius ir ateities kompetencijas. Didelį dėmesį – nuo pat penktos klasės – skiriame verslumo ugdymui ir projektinėms veikloms.
  • Mūsų ugdymo filosofija grįsta mąstymo, emocinio intelekto ugdymu. Tikime, kad mąstymas turi būti ugdomas ir treniruojamas taip, kaip raumenys – treniruojamos smegenys yra imlesnės ir produktyvesnės.
  • Didžiuojamės būdama didžiule tarptautine bendruomene: esame dvikalbė tarptautinė mokykla, kurios bendruomenę sudaro daugiau kaip tūkstantis narių (moksleivių ir mokytojų) iš daugiau kaip 20 pasaulio šalių.
  • Mokykloje dirba profesionalūs mokytojai ir įdomios asmenybės iš viso pasaulio, sukaupusios unikalios ir vertingos patirties. Mokytojai nuolat tobulėja ir kelia savo kvalifikaciją.
  • Tikime, kad mokymasis yra dviejų aktyviai įsitraukusių pusių – mokytojo ir mokinio – partnerystė. Toks požiūris padeda formuoti padedančio ir įgalinančio ugdymo suvokimą.
  • Ieškome tarpklasinio bendadarbiavimo formų, kiekvieną mėnesį organizuojame veiklas ne klasėje.

Kviečiame registruotis ir pasimatyti Atvirų durų dienose: vasario 8 d., 16 val., J. Gruodžio g. 9, Kaune, ir vasario 13 d. 16 val., Aguonų g. 26, Vilniuje. Aptarsime mokinių priėmimą į pagrindines klases 2024–2025 metams. Turėsite progos susipažinti su šiuolaikišku ir integraliu ugdymu, jo tikslais, mokymosi aplinka bei čia dirbančiais profesionaliais mokytojais, pasivaikščioti po mokyklą.

Atvirų durų dienoje Kaune dalyvaus „Erudito“ licėjaus įkūrėjas ir direktorius doc. dr. Nerijus Pačėsa, pagrindinio ugdymo vadovė, verslumo ir ekonomikos mokytoja Kristina Celiešiūtė, anglų kalbos mokytojas Deividas Marušauskas.

Mokymas Deividui yra prasmingas pašaukimas ir tapo jo gyvenimo būdu, jau daugiau kaip dvidešimt metų bendros bei įvairios profesinės anglų kalbos jis moko įvairaus amžiaus moksleivius ir studentus. Aplinkiniai ir kolegos D. Marušauską apibūdina kaip profesionalų, dinamišką, komunikabilų, socialiai aktyvų, punktualų ir atsakingą. Jis visuomet siekia pritaikyti mokymo stilių ir medžiagą prie mokinio asmenybės tipo, sugebėjimų, siekiamo tikslo bei laiko apribojimų norimam tikslui pasiekti.

Kristina Celiešiūtė pedagoginę karjerą pradėjo prieš daugiau kaip dvidešimt metų ir švietimo reformų iššūkiuose atrado tai, kuo gyvena ir mėgaujasi iki šiol, – verslumo ugdymą. Mokytoja ir pagrindinio ugdymo Kaune vadovė yra ir Kauno miesto ekonomikos ir verslumo mokytojų metodinio ratelio ilgametė narė įsitikinusi: verslumo ugdymas mokyklose toks pat svarbus, kaip lietuvių kalba ir matematika. „Verslumo samprata laikui bėgant keitėsi ir dabar mes suprantame ją ne tik kaip veiklą, orientuotą į komercinę naudą, bet kaip individulų asmenybės augimą, gebėjimą dirbti komandoje, prisiimti atsakomybę už save ir komandą, gebėjimą komunikuoti, argumentuoti, būti empatiškiems, lanksčiai reaguoti į besikeičiančias aplinkybes ir situacijas“, – sako K. Celiešiūtė. Ji tiki, kad mokykla ta terpė, kur vaikai atranda save, stiprina savo gebėjimus ir talentus, atspirties taškas, nuo kurio prasideda savarankiškas jauno žmogaus gyvenimas. „O mes, mokytojai, turime padėti vaikams atrasti save, savo unikalumą bei stiprybes lavindami jų kompetencijas.“

Atvirų durų dienoje Vilniuje dalyvaus „Erudito“ licėjaus įkūrėjas ir direktorius doc. dr. Nerijus Pačėsa, Vilniaus padalinio vadovė Gintarė Aldonytė, istorijos mokytoja ir klasės vadovė Aistė Oškinytė. Aistė mokykloje dirba šeštus metus, ruošė mokinius valstybiniams brandos egzaminams. 2022 m. apsigynė vyr. mokytojo kvalifikacijos laipsnį, o metų pabaigoje baigė STEAM studijas. Mokytoja yra prisidėjusi prie Nacionalinės švietimo akademijos iniciatyvos rengiant metodinį leidinį, jame yra pateikiami keli jos pilietiškumo pamokų planai. Mokytoja aktyviai dalyvauja organizuojant renginius mokykloje.

Kviečiame registruotis!

Kaune: https://forms.gle/CpnMMSByZZATcZY59

Vilniuje: https://forms.gle/YtYyX9wdq92EL8Ms7