Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , , , , Komentarai: Vienas komentaras

Baigėsi tarptautinis „Erudito“ licėjaus ir Amerikos Čikagos Latin mokyklos projektas

Balandžio 25-ąją baigėsi pusę metų trukęs bendras Erudito licėjaus ir Čikagos Latin mokyklos projektas. Konferencijos metu trys skirtingos grupės pristatė ruoštus projektus, atliepiančius globalias pasaulio problemas, skatinančius bendradarbiauti ir susipažinti su naujais žmonėmis bei jų kultūromis. Šis projektas buvo integruotas ir į Tarptautinio bakalaureato vienuoliktokų verslumo mokomąjį dalyką CAS!

Konferencijos metu pirmoji moksleivių grupė pristatė apie Pakistane įvykusį potvynį ir jo poveikį aplinkai. Moksleiviai sukūrė internetinį puslapį, kuriame galima rasti esamos padėties aprašymus, karštuosius taškus, taip pat ir forumą, kuriame galima dalintis informacija.

Antroji grupė pristatė temą apie Klimato kaitą. Atlikę tyrimą, moksleiviai išanalizavo, jog Čikagos mokykloje didžiausia bėda yra per didelis popieriaus sunaudojimas, o Erudito licėjuje – elektra ir vanduo. Problemos sprendimui grupė sukūrė plakatus, kurie bus iškabinti abejose mokyklose.

Paskutinioji grupė kalbėjo apie nuo Rusijos karo Ukrainoje nukentėjusius vaikus ir pagalbą jiems. Moksleiviai pristatė, kaip būtent jie gali padėti nukentėjusiems: vesti integracinius užsiėmimus, skleisti informaciją visuomenėje ar aukoti daiktus.

Be galo žavi ir įkvepia nuostabūs pristatymai, detalus įsigilinimas į globalias problemas bei rasti būdai, kaip mažais žingsniais galime prisidėti kiekvienas iš mūsų.

Tikime, kad šio projekto dėka užmezgėme naujus ryšius ir taip pat atkreipėme jaunų žmonių dėmesį į pokyčių galimybes: reikia veikti čia ir dabar!