Erasmus + projekto „Schools United by Science“ susitikimas nuotoliniu būdu
Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

Erasmus + projekto „Schools United by Science“ susitikimas nuotoliniu būdu

Spalio 29 d. vyko Erasmus + projekto „Schools United by Science“ mokyklų nuotolinis susitikimas – diskusija „Teisės ir atsakomybės“ (angl. „Rights and Responsibilities“). Kiekviena partnerinė mokykla paruošė pristatymus apie savo šalyje, mokykloje bei šeimose esamas teises ir atsakomybes. Jaunimas dalinosi kas būdinga kiekvienai šaliai, dalinosi savo patirtimi, kaip jie tai mato savo šalyje, mokyklose, šeimose.

Daugiau apie projektą:

Tai tarptautinis projektas „Schools United by Science”, kurio partneriai yra Turkija, Italija, Lietuva, Ispanija, Bulgarija, Rumunija. Bendraudami ir bendradarbiaudami mokytojai dalinasi gerąja patirtimi, modeliuoja ir taiko aktyvius bei inovatyvius metodus ugdymo procese.

Šis  projektas apima visas pagrindinės mokyklos ugdomas sritis: STEM ir kalbų mokymąsi. Ypatingas dėmesys skiriamas  integraciniam, kompleksiniam, patyriminiam ugdymui –  tai kas svarbu šiuolaikiniam mokiniui. Kiekvienas projekto mėnuo yra skiriamas tam tikrai tikslinei mokomąjai veiklai, integracinėms pamokoms organizuoti. Nors tarptautiniai mainai dėl COVID-19 atidėti,  projekto partneriai su komandomis susitinka nuotoliniu būdu ir  pristato savo teminius darbus ir atliktas užduotis.

Projekto nr. 2019-1-RO01-KA229-063097_3