erudito licėjus gimnazija mokykla mokytoja matematika pedagogas IB tarptautinis bakalaureatas international baccalaureate

Alex Prabu

Kembridžo programos matematikos mokytojas

Aleksas gimė Britų Kolumbijoje, vėliau išvyko gyventi į Indiją. Užaugęs JAV ir didžiąją laiko dalį praleidęs gyvendamas su skirtingų kultūrų ir etninių grupių žmonėmis, priima tai kaip naudingą patirtį. 8-oje klasėje vienerius metus mokėsi Tokijuje kaip mainų programos studentas. 2016 m. Aleksas Azijoje baigė elektronikos ir informacinių technologijų inžinerijos bakalauro studijas. Prieš persikeldamas į Lietuvą magistro studijoms, jis dirbo startuolyje Silicio slėnyje. 2020 m. Aleksas įgijo mechanikos ir elementų fizikos inžinieriaus magistro laipsnį. Jis turi daug mokymo patirties, nes yra dirbęs daugelyje Raudonojo kryžiaus stovyklų kaip savanoris.

Aleksui mokytojo darbas yra tam tikra terapijos forma. Jam patinka, jog kiekvieną dieną galima išmokti ko nors naujo ne tik iš knygų, bet ir iš savo mokinių bei jų patirties. Gyvenimą Lietuvoje vadina laime.

Aleksas tiki disciplina ir saviraiškos laisve, rasdamas gražią pusiausvyrą. Taip pat jis tiki, kad turime daug ko pasimokyti iš dabartinės kartos ir perduoti jai savo vertybes.