Anthony David Loie

Anthony David Loie

Modernių užsienio kalbų mokytojas

Prancūzų kalbos mokytojas Anthony Loie turi daugiau kaip 10 metų patirtį. Prancūzų kalbos ir literatūros bakalauro laipsnį įgijo Ruano universitete Normandijoje, Prancūzijoje, prancūzų kaip užsienio kalbos didaktikos bakalauro laipsnį įgijo Nacionaliniame Rytų kalbų ir civilizacijų institute (INALCO) Paryžiuje. Jis mokė Indonezijoje ir Malaizijoje – dirbo įvairiose mokyklose ir universitetuose. Jo profesinė patirtis apima universitetinį ir mokyklinį mokymą, taip pat jis konsultuoja įmones ir veda privačius mokymus kompanijose, nevyriausybinėse organizacijose ir vyriausybinėse agentūrose. Jis puikiai parengia mokinius IGCSE egzaminui, IB DP ir DELF/TCF (prancūzų kalbos egzaminams užsieniečiams) bei turi patirties kuriant mokymo programas.

Anthony skatina savo mokinius ugdytis kūrybiškumą ir išreikšti savo individualumą. Jis įsitikinęs, kad kiekviena asmenybė yra įdomi. Mėgsta mokyti apie Prancūzijos kultūrą, nes tvirtai tiki, kad kalba ir kultūra yra neatsiejamos. Be savo profesinių interesų, Anthony domisi istorija, politika, gamta, muzika ir kinu, taip pat mėgsta keliauti, kad pažintų naujas kultūras.

Anthony tiki, kad mokytojo misija yra ne tik perduoti žinias, bet ir atskleisti kiekvieno vaiko potencialą, suteikiant daugiau galimybių jų ateičiai. Kaip sakė Epiktetas, tantum eruditi sunt liberi („tik išsilavinusieji yra laisvi“).