Erudito licėjaus Vilniaus padalinio vadovė

Gintarė Aldonytė

Vilniaus padalinio vadovė

Švietimo srityje dirba beveik dvidešimt metų. Pastaruosius šešerius metus ji vadovavo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studijų paslaugų padaliniui, kurio pagrindinis tikslas užtikrinti kokybiškų ir profesionalų paslaugų suteikimą studentams – nuo studijų administravimo procesų, tarptautinių studijų organizavimo, karjeros veiklų iki duomenų valdymo. Gintarės ankstesnės patirtys apima priėmimo ir pardavimų procesus universitete, taip pat karjeros ir verslo partnerysčių plėtojimą. Greta pagrindinių pareigų, Gintarė buvo ISM valdybos, Senato, Etikos komisijos nare, taip pat ISM fondo tarybos nare.

Gintarė turi ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto bei BI Norvegijos verslo mokyklos dvigubą Vadovų magistrantūros diplomą. Yra įgijusi vadybos bakalauro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete ir vadybos magistrą Vilniaus universitete.

Laikosi nuostatos, kad darbas švietimo srityje padėjo tapti atviru ir nuolat besimokančiu žmogumi. „Tikiu mokymosi visą gyvenimą koncepcija ir tai, kad mokytis niekuomet nevėlu!“