erudito licėjus gimnazija mokykla mokytoja pradinė pedagogas IB tarptautinis bakalaureatas international baccalaureate pradinis ugdymas

Katarzyna Christop

Tarptautinių pradinių klasių mokytoja, IB PYP koordinatorė

Katarzyna baigė Varšuvos universitetą Lenkijoje. Ji yra sukaupusi 10 metų patirtį mokydama tarptautinėse mokyklose bei įgijo administracinės patirties Mongolijoje ir Kirgizijoje. Paskutiniuosius dvejus metus ji vadovavo pradinio ugdymo skyriuje „Šilko kelio“ tarptautinėje mokykloje Biškeke.

Katarzynos šeimoje – daug mokytojų, todėl ji tiki, kad gera mokykla yra tokia, kurioje kuriame ugdymui draugiška aplinka. Kur kiekvienas mokinys jaučiasi svarbus ir žino, jog sulauks pagalbos. Mokymosi už klasės ribų filosofija Katarzynai, kaip ir „Erudito“ licėjui, arti širdies, todėl ji stengiasi įtraukti vaikus į mokyklos gyvenimą bei supažindinti su ugdymo praktikomis laukiniame pasaulyje. Ji jaučia aistrą kalbų mokymuisi bei susipažinimui su naujomis kultūromis – Katarzyna kalba mongolų ir rusų kalbomis. Laisvalaikiu jai patinka menai, tokie kaip tapyba ar tatuiravimas, keliavimas kiek galima toliau ir plačiau.