Laura Gančauskaitė

Laura Gančauskaitė

Matematikos mokytoja

Baigusi ekonomiką ir keletą metų dirbusi bankų sektoriuje Jungtinėje Karalystėje, Laura 2014 m. pakeitė savo karjeros kryptį ir pradėjo mokyti. Ji įgijo PGCE (pedagoginio ugdymo sertifikatą) Notingemo universitete ir pradėjo dirbti matematikos mokytoja Koventrio miesto koledže Anglijoje. Persikėlusi į Ispaniją, Laura prisijungė prie anglų Montessori mokyklos Madride, kur dėstė verslą ir matematiką, daugiausia IGCSE ir A lygio. Jos patirtis leido integruoti inovatyvius mokymo metodus ir įtraukti realaus pasaulio matematikos koncepcijų taikymą, siekiant įkvėpti studentus.

Laura tęsė mokytojos karjerą Britų Navaros mokykloje Pamplonoje, vyro gimtajame mieste. Čia įgijo vertingos patirties dėstydama matematiką IB klasėms. Šis vaidmuo leido giliau suprasti tarptautinio bakalaureato programą ir sukūrė skatinančią mokymosi aplinką, kurioje ugdomi kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžiai.

Lauros ugdymo filosofija pagrįsta augimo mąstysenos skatinimu, mokinių drąsinimu priimti iššūkius ir jų palaikymu ugdant atsparumą ir ištvermę. Laisvalaikiu Laura mėgsta žygius, važiavimą dviračiu ir aktyvų sportą, taip pat mėgsta leisti laiką su savo šeima – ji yra dviejų nuostabių dukrų, Adrianos ir Aleksandros, mama.