Milda Stasaitytė

Milda Stasaitytė

IB koordinatorė, anglų kalbos programos vadovė, anglų kalbos mokytoja

Milda yra baigusi anglų filologijos studijas Vilniaus universitete bei įgijo mokytojo kvalifikaciją Šiauliuose. Šiuo metu ji siekia švietimo lyderystės magistro laipsnio ISM universitete. Milda turi daugiau nei 13 metų tarptautinio ugdymo patirties kaip anglų kalbos ir literatūros mokytoja, įvairių projektų ir iniciatyvų koordinatorė bei ugdymo programų kūrėja. Nors Mildos patirtis apima visas tarptautinio bakalaureato (IB) sistemos pakopas: pradinio ugdymo (PYP), vidurinio ugdymo (MYP) ir piplomo programos (DP), būtent DP užima ypatingą vietą jos širdyje, nes ji pati ją baigė 2007 m. Šiauliuose ir giliai suvokia jos transformacinę galią ir vertę, siekiant pamilti mokymosi visą gyvenimą idėją.

Milda tvirtai tiki, kad veiksmingas mokymasis klesti aplinkoje, kurioje vyrauja abipusis pasitikėjimas ir pagarba, bendro tikslo bei prasmės jausmas. Jos manymu, kokybiškas mokymas(-is) neturi apsiriboti egzaminais ir skambiais universitetų pavadinimais, o pirmiausia remtis į tvirtą vidinį siekį žinoti daugiau ir suprasti giliau.

Laisvalaikiu Milda mėgaujasi lėtu gyvenimo tempu savo sodyboje, gilinasi į gerą literatūrą, muziką ir kiną; leidžia laiką gamtoje, važinėja dviračiu, prižiūri savo nedidelį daržą ir vis mokosi ko nors naujo.