IB Graduation 2024
Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , , Komentarai: Vienas komentaras

„Erudito“ licėjuje mokslo kelionę baigė jau trečia didžiausia IBDP abiturientų laida

Gegužės 16 dieną „Erudito“ licėjuje Vilniuje į platųjį pasaulį išlydėjome jau trečią ir iki šiol didžiausią per aštuonerius licėjaus gyvavimo metus tarptautinio bakalaureato diplomo studijų programos (IBDP) abiturientų laidą – mokslo baigimo diplomai buvo įteikti 32-iems Vilniaus ir Kauno IBDP studijų abiturientams.

„Šiandien nuostabi diena. Prasideda naujas jūsų gyvenimo etapas. Šiame kelyje jūsų laukia daugybė galimybių ir nuotykių, priešakyje – įdomus gyvenimas. Naudodamiesi visomis šiomis galimybėmis, supraskite, ko norite iš gyvenimo. Tuomet, kai suprantame, ko norime iš gyvenimo, darosi lengviau to pasiekti. Naudodamiesi šiomis progomis ir siekdami sėkmės, turėkite viziją, svajonę ir aistringai siekite savo svajonių, siekite savo tikslų, naudokitės visomis gyvenimo teikiamomis galimybėmis!“ – sveikinimo kalboje į abiturientus kreipėsi „Erudito“ licėjaus įkūrėjas ir direktorius doc. dr. Nerijus Pačėsa.

„Gyvenimas nėra lengvas, tenka susidurti su nemažai iššūkių, ne visada pastangos atsiperka trokštamais rezultatais, tačiau visi įvertins jūsų pasiektus tikslus. Labai svarbu, kad taptumėte profesionalais – kad ir ko imtumėtės. Kurkite ir tobulinkite savo kompetencijas, nes išeinate į labai konkurencingą pasaulį, kuriame sutiksite ne tik tokių pat protingų kaip jūs žmonių, bet taip pat ir dirbtinį intelektą ir jo visomis pasekmėmis. Būti sėkmingam – tai būti drąsiam, unikaliam, kūrybingam, kurti galimybes pačiam. Galvokite, ką norite sukurti, dirbkite ir siekite to iš visos širdies, būkite profesionalūs ir aistringi ir – nebijokite būti kitokie. Kurkite savo ateitį, kurkite mūsų ateitį, kurkite pasaulio ateitį. Sėkmės jums!“ – kalbėjo doc. dr. N. Pačėsa.