„Erudito licėjus" atvyksta į Vilnių
Paskelbtas: admin Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

„Erudito” licėjus atvyksta į Vilnių

„Erudito licėjus” – tai akredituota tarptautinė dvikalbė mokykla, formuojanti unikalų ugdymo turinį ir metodikas, tarpusavyje derinant nacionalinę bei pasaulyje vertinamas akredituotą tarptautinę Kembridžo ir Tarptautinio bakalaureato (IB) diplomo programas. Licėjuje didelis dėmesys skiriamas matematikai, kalboms, mąstymo bei emocinio intelekto ugdymui, sveikai gyvensenai ir technologiniam sumanumui.

„Erudito licėjuje” ugdome smalsią, kūrybingą ir aktyvią asmenybę, pasiruošusią tarptautiniams iššūkiams. Ugdymo proceso metu siekiame atskleisti ir stiprinti asmens laimei ir sėkmei svarbius gebėjimus, siekiame ugdyti analitinį ir konceptualų jaunosios kartos požiūrį į mokymąsi – diegiame gebėjimo mokytis savarankiškai visą gyvenimą principus, taip pat siekiame atrasti vaikų talentus ir paversti juos išskirtiniais pasiekimais, kurie padėtų stiprų pagrindą asmenybės gyvenime.

Kaune duris atvėręs 2016 metais, „Erudito licėjus” šiuo metu vienija beveik 400 sumanių, išskirtinių ir unikalių asmenybių net iš 12 pasaulio šalių, o nuo 2020 metų rugsėjo „Erudito licėjus” duris atvers ir Vilniuje.