"Erudito licėjus“ became member of the British Chamber of Commerce in Lithuania
Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

„Erudito“ licėjus tapo Didžiosios Britanijos prekybos rūmų Lietuvoje nariu

„Erudito licėjus“ tapo Didžiosios Britanijos prekybos rūmų Lietuvoje (angl. British Chamber of Commerce in Lithuania) nariu. „Džiaugiuosi, kad prisijungėme prie šios globalios organizacijos ir tikiu, kad mūsų partnerystė atvers naujų ir svarbių abipusio bendradarbiavimo galimybių!”, sako licėjaus direktorius doc. dr. Nerijus Pačėsa.

Didžiosios Britanijos prekybos rūmų Lietuvoje įkurti 1999 metais, šiandien vienija virš 100 Lietuvos ir britų verslo kompanijų bei verslo atstovų Lietuvoje, kuriančių bendradarbiavimo su Didžiąja Britanija strategijas. Asociacijos prioritetai – skatinti prekybą ir bendrą verslą tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės, atstovauti narių interesams, kurti terpę naudingų verslo kontaktų užmezgimui, vystyti ir skatinti kultūrinius bei socialinius ryšius tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės ir remti vietines labdaros organizacijas.

„Nuoširdžiai sveikiname licėjaus bendruomenę ir džiaugiamės, kad tapote Didžiosios Britanijos prekybos rūmų Lietuvoje dalimi. Nekantriai laukiame jūsų įsitraukimo į  Didžiosios Britanijos prekybos rūmų Lietuvoje veiklas”, sako Didžiosios Britanijos prekybos rūmų Lietuvoje vykdančioji direktorė Asta Raiceviciutė.