Brian Davis
Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , , , Komentarai: Vienas komentaras

Jungtinių Tautų simuliacijos klubas – ir Vilniaus „Erudito“ licėjuje

Priklausyti kokiai nors bendruomenei – ypatingas jausmas. Žinoti, kad esi tam tikros grupės dalis – tai reikšminga asmeninio identiteto ir savivokos raiška, lemianti ir socialinę integraciją. Priklausymas bendruomenei padeda identifikuoti save ir suprasti savo vietą pasaulyje. Tokia ugdančia ir auginančia bendruomene galėtų tapti Jungtinių Tautų organizacijos Vilniaus „Erudito“ licėjuje modelis, prie kurio kviečia jungtis „Erudito“ licėjaus mokytojas Brian Davis.

Juntinių Tautų simuliacijos „Erudito“ licėjuje (angl. Model United Nations Vilniaus Erudito Licėjus, arba MUNVEL) – tai globali platforma, JTO ir kitų pasaulio šalių politikos forumų simuliacija, kurioje moksleiviai mokosi tobulinti ir plėtoti savo kalbinius (ypač viešojo kalbėjimo), kritinio mąstymo įgūdžius, padedančius tapti atsakingais pasaulio piliečiais.

„Erudito“ licėjaus anglų kalbos ir globalaus požiūrio (angl. Global Perspectives) mokytojas B. Davis daugiau kaip dešimt metų dirbo Kazachstane, dėstė globalaus požiūrio mokomąjį dalyką ir organizavo Model United Nations sesijas. B. Davis glaudžiai bendradarbiauja su Jungtinėmis Tautomis, o dabar imasi vadovauti MUNVEL klubui.

„Erudito“ licėjuje B. Davis inicijuoja Jungtinių Tautų simuliacijos klubą, vieną iš popamokinių veiklų. Šiame klube licėjaus moksleiviai imituoja JTO darbą, mokosi diplomatijos, debatų meno bei bando spręsti šiuolaikines pasaulio problemas –  politikos, teisės, socialinės gerovės ir aplinkosaugos srityse.

Globalaus požiūrio disciplina mokyklose siekia išmokyti moksleivius analizuoti, suprasti bei vertinti pasaulinius reiškinius ir problematiką, taip skatinamas kritinis ir analitinis mąstymas ir tarptautinis supratimas apie globalias temas ir iššūkius. Daugiau apie JTO simuliacijos klubą galite paskaityti čia.

Jungtinių Tautų klubas skirtas visiems, kurie nori patobulinti viešojo kalbėjimo, vadovavimo įgūdžius bei susirasti draugų ir bendraminčių visame pasaulyje. Buvimas šio klubo nariu padeda ugdyti ne tik profesines kompetencijas, bet ir asmenines savybes bei gali prisidėti prie tolesnės karjeros.

Jungtis prie klubo kviečiami moksleiviai nuo 7 iki 12 klasės. Vilniaus „Erudito“ licėjaus koridoriuose kabo plakatai su QR kodu, kur galite rasti visą reikalingą informaciją. Taip pat veikia instagramo paskyra. Joje bus skelbiama visa naujausia ir aktualiausia informacija, renginiai ir kiti aktualūs klubo pranešimai.

„Labai norėčiau, kad prie šio klubo veiklos jungtųsi ne tik Vilniaus, bet ir Kauno „Erudito“ licėjaus moksleiviai bei moksleiviai iš visos Lietuvos mokyklų“, – lūkesčiais dalijasi klubo vadovas B. Davis. Šiuo metu intensyviai dirbama su 7–8 kl. moksleiviais. Vasarį mokytojas tikisi juos lydėti į Lioną Prancūzijoje, kur „Erudito“ licėjaus moksleiviai dalyvaus tarptautinėje MUN konferencijoje.

Norintieji dalyvauti klubo veikloje, galite susisiekti el. paštu mun@erudito.lt

Sekite MUNVEL veiklą instagrame:

https://www.instagram.com/_munvel_/

Jungtinių Tautų simuliacijos klubas – nauja patirtis, vertingos pažintys, papildomos vertės renkantis universitetą, kelionės ir karjeros galimybės