Administracija

Erudito.lt įkurėjas - Nerijus Pačėsa

Licėjaus įkūrėjas ir vadovas

Dr. doc. Nerijus Pačėsa

Švietimo profesionalas, buvęs privataus ISM vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius. Dr. doc. Nerijus Pačėsa turi solidžią privataus verslo kūrimo ir valdymo patirtį, jau penkiolika metų konsultuoja įmones strateginio valdymo klausimais Skaityti daugiau

Kauno padalinio vadovė Rasa Rumbaitienė

Kauno padalinio vadovė

Rasa Rumbaitienė

Rasa yra įgijusi aukštąjį išsilavinimą Kauno Technologijos Universitete, kuriame gilino žinias Poligrafijos bei Tarptautinės ekonomikos ir prekybos srityse, o įvairią darbo patirtį sukaupė dirbdama pardavimuose, projektų valdyme, glaudžiai bendraudama su knygų autoriais, leidyklomis, prekybos tinklais, turėjo galimybę dirbti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio klientais. Taip pat Rasai teko dirbti įmonėje, kurioje vyravo Švedijos kultūra, todėl didžiuojasi turėjusi galimybę suburti naują komandą, prisidėti prie naujos gamybos procesų kūrimo, procedūrų tobulinimo. Būtent šiuo etapu ji įgijo vadovavimo ir lyderystės patirties koordinuojant komandos darbą bei užtikrinant aukščiausią produkto kokybę. Rasa taip pat mėgsta iššūkius, noriai imasi naujų atsakomybių ir yra komandos žmogus.

Laikosi nuostatos, kad darbe prioritetas yra pozityvios bei motyvuojančios komandos kultūros formavimas.

erudito licėjus Tarptautinių programų vadovė (IBDP/IGCSE), karjeros konsultantė, IBDP/IGCSE egzaminuotoja tarptautinis bakalaureatas

Tarptautinių programų vadovė (IBDP/IGCSE), karjeros konsultantė, IBDP/IGCSE egzaminuotoja

Marta Bobiatynska

Marta baigė Varšuvos universitetą ir įgijo žemės mokslų daktaro laipsnį. Ji taip pat turi kvalifikuoto mokytojo statusą (QTS) Lenkijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Marta Tarptautinio bakalaureato programoje dirba nuo 2004 m. Savo karjerą pradėjo Tarptautinio bakalaureato mokykloje geografijos mokytoja ir ėjo Tarptautinio bakalaureato (IB) mokyklos vadovės ir Tarptautinio bakalaureato programos koordinatorės pareigas. Per savo karjerą ji dirbo tarptautinėse mokyklose keliose šalyse, įskaitant Lenkiją, Olandiją, Rusiją ir Armėniją. Be to, ji taip pat yra patyrusi Tarptautinio Bakalaureato mokymų vadovė ir egzaminuotoja. Marta sako: „Labai laukiu susitikimo su visais ir gyvenimo gražioje Lietuvoje, kurioje daug kartų lankiausi ir kuri man yra brangi dėl mano šeimos ryšių.”

Laikosi nuostatos, kad „verta būti sąžiningam, nors tai ne visada apsimoka. Apsimoka būti nesąžiningam, bet neverta“.

erudito licėjus ugdymas mokykla privati tarptautinė IBDP Cambridge pagrindinis pradinis ugdymas

Pagrindinio ugdymo vadovė

Alina Juškienė

Įgijusi anglų kalbos ir literatūros bakalauro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete, o vėliau – kultūros vadybos ir kultūros politikos magistrą Vilniaus dailės akademijoje, Alina daugiau nei 10 metų dirbo aukštojo mokslo srityje. Europos humanitariniame universitete pradėjusi karjerą kaip vykdančioji direktorė, vėliau perėmė akademinės plėtros reikalų koordinavimą ir rūpinosi užsienio kalbų, studijų kokybės, mokslo, projektinės veiklos, akademinio mobilumo klausimais. Mėgsta kaitą, naujoves, iššūkius, tad licėjuje sieks ne tik adaptuoti ir pritaikyti sukauptą patirtį ir žinias, bet ir ieškoti naujų sprendimų.

Alina nemažą gyvenimo dalį praleido užsienyje – teko gyventi Austrijoje, Baltarusijoje, Vengrijoje, kur turėjo progą iš arti pažinti skirtingas kultūras, papročius, bendrauti su vietine bei tarptautine bendruomenėmis.

Laikosi nuostatos, kad šiuolaikiniai vaikai – pasaulio piliečiai, per pažinimą, kūrybą bei pasiekimus trinantys fizines ir psichologines ribas, ir ieškantys atsakymų į klausimus KAS? KODĖL? KAIP?

Erudito licėjus darbuotojas mokytojas pradinis ugdymas

Pradinio ugdymo vadovas

Doc. dr. Sergejus Neifachas

Švietimo politikos ir vadybos ekspertas, bendrojo ugdymo turinio konsultantas, vadovas mentorius, jau 25 metus dirbantis vaikystės pedagogikos srityje. Sergejus Klaipėdos universitete baigė ikimokyklinės ir pradinio ugdymo pedagogikos studijas, Mykolo Romerio universitete švietimo politikos ir vadybos studijas, Šiaulių universitete įgijo socialinių (edukologijos) mokslų daktaro laipsnį. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Švietimo lyderystės studijų programos absolventas. Auga, kuria ir mokosi kartu su savo kolegomis, daugiausia dėmesio skirdamas ugdymo proceso organizavimo, edukacinės aplinkos kūrimo, kokybės stebėsenos ir užtikrinimo, kūrybinės inžinerijos temoms. Sukaupęs nemažai patirties, dalijasi ja su ugdymo įstaigose dirbančiais vadovais, mokytojais susitikimuose, paskaitose, konferencijose ir kitose renginiuose. Vesdamas mokymus įvairiomis temomis skleidžia idėją, kad asmeninė lyderystė yra įrankis mokytojo rankose, galintis profesines savybes pažinti, tobulinti ir skleisti. Yra Nacionalinės vaikystės tyrėjų asociacijos narys. Su leidykla „Ciklonas“, „Šviesa“ kuria metodinius leidinius pedagogams, mokymosi priemones vaikams. Nuolat ieško naujų erdvių ir dar neatrastų galimybių sau ir kitiems.

Erudito licėjaus Vilniaus komanda - Pradinio ugdymo pavaduotoja

Direktoriaus pavaduotoja priešmokykliniam ir pradiniam ugdymui

Greta Lukošiūtė

Mykolo Romerio universitete baigė socialinio darbo studijas ir jau jų metu suprato, kad darbas su vaikais – ta sritis, kurioje mano didelį savo potencialą. Greta dirbo pedagoginį darbą vienoje privačioje Vilniaus ugdymo įstaigoje, o vėliau ėjo įstaigos vadovės pareigas. Darbo metu sukaupė žinias apie visapusišką vaikų ugdymą – nuo integruotų ugdomųjų veiklų, literatūros ir skaitymo, kūrybingumo ugdymo iki lauko pedagogikos ir kt. Yra dalyvavusi Erasmus+ bei „NordPlus” programų projektuose, kurių metu profesines žinias gilino stažuotėse Skandinavijos bei Didžiosios Britanijos ugdymo įstaigose.  Greta – aktyvi asmenybė, todėl laikas gamtoje, žygiai, kelionės – jai pats geriausias laisvo laiko praleidimas. Dirbdama yra linkusi išklausyti ir suprasti, o tada patarti ir padėti.

Laikosi nuostatos, kad niekas negimė visko žinodamas, todėl mokytis ir tobulėti – viso gyvenimo siekis.

Erudito licėjus Kauno komanda direktoriaus pavaduotoja neformaliam ugdymui

Direktoriaus pavaduotoja pagrindiniam ugdymui, ekonomikos ir verslumo mokytoja

Kristina Celiešiūtė

Direktoriaus pavaduotoja pagrindiniam ugdymui, ekonomikos ir verslumo mokytoja. Pedagoginę  karjera pradėjo 2001 m. Naujuose švietimo reformos iššūkiuose mokytoja atrado tai, kuo gyvena iki šiol, t.y verslumo ugdymas. Taip prasidėjo naujas, svarbus etapas, kuris tęsiasi iki šiol. 2006 m. VDU įgijusi eduklogijos magistro laisnį, visą savo dėmėsį skyrė formaliam ir neformaliam moksleivių  ugdymui, ir ypač verslumo srityje, tarptautinėms ir vietinėms projektinėms veikloms. Erasmus+ koordinatorė (strateginių partnerysčių ir mokyklų mainų). Taip pat Kauno miesto ekonomikos ir verslumo mokytojų metodinio ratelio ilgametė narė.

Verslumo samprata laikui bėgant keitėsi ir dabar mes suprantame ją ne tik kaip veiklą, orientuotą į komercinę naudą, bet kaip individulų asmenybės augimą, gebėjimą dirbti komandoje, prisiimti atsakomybę už save ir komandą, gebėjimą komunikuoti, argumentuoti, būti empatiškiems, lanksčiai reaguoti į besikeičiančias aplinkybes ir situacijas. Mokykla ta terpė, kur vaikai atranda save, stiprina savo gebėjimus ir talentus, tai atspirties taškas, nuo kurio prasideda savarankiškas jauno žmogaus gyvenimas, o mes, mokytojai, turime padėti vaikams atrasti save, savo unikalumą bei stiprybes lavindami jų kompetencijas.

Laikosi nuostatos, kad kiekvienas vaikas ir unikalus, ir talentingas.

erudito licėjus direktoriaus pavaduotojas kaunas vilnius

Ugdymo sistemų ir procesų administratorius

Artūras Karpavičius

Savo aistrą fizikai įtvirtino bakalauro ir magistro studijų metu Vytauto Didžiojo universitete. Vėliau tapo vienu iš neformalaus švietimo startuolio įkūrėjų bei ėjo vadovo pareigas. Dirbdamas su vaikais, nusprendė gilinti savo žinias bei įgūdžius papildomai studijuodamas pedagogikos studijas Kauno technologijos universitete. Daugiau nei dešimtmetį Artūras užsiima viduramžių karybos rekonstrukcija. Įgytas žinias ir išugdytus įgūdžius panaudoja kaip hobį sportinėse riterių kovose, kuriose puikiai save realizavo tapdamas daugelio tarptautinių turnyrų prizininku ir nugalėtoju, o 2018 m. pasaulio čempionu. Domisi istorija, psichologija, saviugda, sveika gyvensena, mėgsta gamtą bei knygas.

Laikosi nuostatos, jog siekiant harmoningo tobulėjimo su mokiniais reikia elgtis kaip su sau lygiais, o mokytojuose žadinti jų „vidinį vaiką”.

Erudito licėjus Kauno ir Vilniaus komanda direktoriaus pavaduotoja bendriesiems reikalams

Direktoriaus pavaduotoja bendriesiems reikalams

Laima Pačėsienė

Direktoriaus pavaduotoja bendriesiems reikalams. Vilniaus universitete baigė germanų filologijos studijas ir įgijo anglų kalbos magistro laipsnį. Vėliau VDU universitete įgijo verslo administravimo magistro laipsnį. Laima yra kūrybiška asmenybė, domisi dizainu, menu, muzika, estetiniais aplinkos sprendimais, kuriančiais patrauklią ir patogią ugdymo aplinką. Siekia, kad licėjaus vidinė estetika ir mokinių neformalaus ugdymo erdvės atitiktų kiekvieno vaiko poreikius. Formuojant visapusišką asmenybę, labai svarbi yra aplinka, kurioje vaikas praleidžia didžiąją dalį savo dienos. Norime, kad vaikai mokydamiesi čia jaustųsi gerai ir ilsėdamiesi per pertraukas, įsitraukdami į veiklas po pamokų.

Laikosi nuostatos, kad visi vaikai yra unikalūs.

Rūta Petkevičiūtė

Tarptautinių ryšių koordinatorė, tarptautinių mokinių mentorė

Rūta Petkevičiūtė

Rūta Lietuvos švietimo programos Brazilijos lituanistinės mokyklos alumnė, turi Politikos mokslų bakalauro laipsnį bei Medijų ir skaitmeninės leidybos magistro laipsnį. Rūta daug patirties įgijo keturis metus aktyviai atstovaudama studentus Vilniaus Universiteto studentų atstovybėje, vėliau tapo šio fakulteto studentų atstovybės pirmininke. 2021 m. birželio mėn. išvyko į Pietų Ameriką. Ten Rūta ne tik dirbo lietuvių kalbos mokytoja, bet ir buvo atsakinga už Lietuvos Respublikos konsulato San Paule, Brazilijoje komunikacijos kūrimą bei sklaidą.

Laikosi nuostatos, kad tarptautinės mainų programos ne tik padeda geriau pažinti save bei mus supantį pasaulį, bet ir „atidaro naujų durų“ jaunam žmogui ir jo ateities kūrimui.

Erudito licėjaus Vilniaus ir Kauno komanda Marketingo ir komunikacijos vadovė

Rinkodaros ir komunikacijos vadovė

Dovilė Juršytė

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto ir BI Norwegian Business School tarptautinės magistrantūros absolventė, rinkodaros ir viešųjų ryšių srityje dirba 15 metų.  Baigusi studijas, prisijungė prie ISM „Executive School“ pardavimų komandos, nuo 2009 metų vadovavo universiteto rinkodaros ir pardavimų padaliniui. 2015 metais pradėjo dirbti Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) rinkodaros ir viešųjų ryšių padalinio vadove, inicijavo VILNIUS TECH prekinio ženklo įvedimą. Dovilė yra Lietuvos marketingo asociacijos narė. Aktyviai dalyvauja Amerikos marketingo asociacijos rengiamose švietimo profesionalų konferencijose, kurios įkvepia ir leidžia išbandyti naujus dalykus Lietuvoje.

Patirtis universitetuose padėjo pajausti, kad bendradarbiavimas su dėstytojais, mokytojais, studentais, moksleiviais yra pašaukimas ir neatsiejama gyvenimo dalis. „Darbas su akademinėmis bendruomenėmis leido geriau pažinti labai prasmingą švietimo darbuotojų veiklą ir kasdien įtraukia bei įkvepia būti partnere, kuri padeda tas veiklas parodyti viešoje erdvėje“, – sako Dovilė.

Komunikacijos projektų vadybininkė

Komunikacijos projektų vadybininkė

Justina Baltrūnaitė

Justina yra Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų absolventė. Pastaruosius kelerius metus dirbo Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centre. Užimdama viešųjų ryšių specialistės pareigas, Justina buvo atsakinga už socialinius tinklus, aktyviai bendradarbiavo su įvairiomis organizacijomis, administravo registracijos sistemas ir organizavo renginius. Įgyta patirtis leidžia greitai reaguoti į naujienas ir įveikti iššūkius. Justina mano, kad komunikacija – neatsiejama ne tik gyvenimo, bet ir visų organizacijų dalis.

Taip pat Justina profesionaliai fotografuoja, domisi šiuolaikinėmis socialinių medijų tendencijomis, aktyviai užsiima sportu.

Laikosi nuostatos, kad visos baimės yra tik mūsų galvose, todėl kiekvieną dieną stengiasi išeiti iš savo komforto zonos ir jas įveikti.

Erudito licėjus Kauno komanda administratorė

Administratorė

Aistė Simaškaitė

„Erudito licėjaus” administratorė, baigusi politikos mokslų bakalauro ir viešųjų ryšių magistro studijas Vytauto Didžiojo universitete. Aistė yra pozityvi ir kūrybiška asmenybė. Ji domisi viešųjų ryšių pritaikymu šiuolaikiškoje bei greitai kintančioje visuomenėje. Aktyvi projektinė veikla nevyriausybinėse organizacijose jai tik patvirtino, kad siekiant pristatyti savo ar kitų šalių kultūras bei aktualijas labai svarbu mokėti jas įdomiai ir žaismingai pateikti. Socialiniai tinklai yra puiki priemonė komunikaciją padaryti įdomesnę ir prieinamesnę. Aistė tiki, kad inovatyvi, informatyvi vidinė bei išorinė komunikacija organizacijoje padeda sukurti šiltą tarpusavio ryšį, o tai atneša puikius rezultatus.

Laikosi nuostatos, kad  efektyvi komunikacija yra puikus kelias pasiekti bendrų tikslų ir sėkmę.

Erudito licėjus Kauno komanda psichologė

Psichologė

Rūta Žiaunienė

Psichologijos mokslu susidomėjusi dar mokyklos suole. Baigė Vytauto Didžiojo universitete psichologijos bakalauro studijas, po to jai buvo suteiktas sveikatos psichologijos magistro laipsnis. Ieškodama savo nišos ir naujų galimybių 2016 metais Internacional „Coach & Trainer Association“ įgijo neurolingvistinio programavimo praktiko sertifikatą. Rūta nuo 2013 metų bendradarbiaudama su Lietuvos sveikatos psichologų sąjunga organizuoja prevencines stovyklas paaugliams.

Laikosi nuostatos, kad aplinka, kurioje vaikas yra, ir žmonės, su kuriais jis susiduria, tampa pavyzdžiu. Mūsų tikslas – būtų geriausiu pavyzdžiu, kokiu tik galime būti.

Dovilė Kažemėkaitė

Mokymosi sistemų ir išteklių administratorė

Dovilė Kažemėkaitė

Dovilė studijuoja Vytauto Didžiojo universitete psichologijos bakalaurą, lietuvių filologijos ir leidybos gretutines studijas. Virš metų savanoriauja teikdama emocinę paramą Jaunimo linijoje, yra Lietuvos psichologijos studentų asociacijos narė. Taip pat Dovilė yra dalyvavusi tarptautiniame klimato teisingumo ActJust projekte, Lietuvos ir Serbijos jaunimo mainuose. Laisvalaikiu domisi įvairiomis istorijos pasakojimo formomis: literatūra, teatru, kinu ir kitomis.

Laikosi nuostatos, kad organizuotumas yra raktas į sėkmę.

Erudito licėjaus Vilniaus ir Kauno komanda, informacinių technologijų specialistas

IT specialistas

Martynas Gecas

Martynas programos „Erasmus+“ Suomijoje alumnas, Alytaus kolegijos absolventas, šiuo metu studijas tęsia VILNIUS TECH Fundamentinių mokslų fakultete. Martynas patirtes įgijo Suomijos įmonėje, teikiančioje garso sprendimų paslaugas verslo klientams. Studijų kolegijoje metu aktyviai įsitraukė į veiklą ir tapo lazerių pasirodymų komandos nariu. Baigęs kolegijos studijas, prisijungė prie „Alytus plius” žiniasklaidos komandos ir dirbo IT administratoriumi.

Laikosi nuostatos, kad labai svarbu nuolat mokytis ir domėtis naujienomis, ypač IT srityje, kuri keičiasi itin sparčiai ir nuolatos pristato naujoves.