Administracija

Erudito.lt įkurėjas - Nerijus Pačėsa

Licėjaus įkūrėjas ir vadovas

Dr. doc. Nerijus Pačėsa

Švietimo profesionalas, buvęs privataus ISM vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius. Dr. doc. Nerijus Pačėsa turi solidžią privataus verslo kūrimo ir valdymo patirtį, jau penkiolika metų konsultuoja įmones strateginio valdymo klausimais Skaityti daugiau

250025538_431407688419662_3698967191154557223_n (1)

Tarptautinių programų vadovė (IBDP/IGCSE), karjeros konsultantė, IBDP/IGCSE egzaminuotoja

Marta Bobiatynska

Marta baigė Varšuvos universitetą ir įgijo žemės mokslų daktaro laipsnį. Ji taip pat turi kvalifikuoto mokytojo statusą (QTS) Lenkijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Marta Tarptautinio bakalaureato programoje dirba nuo 2004 m. Savo karjerą pradėjo Tarptautinio bakalaureato mokykloje geografijos mokytoja ir ėjo Tarptautinio bakalaureato (IB) mokyklos vadovės ir Tarptautinio bakalaureato programos koordinatorės pareigas. Per savo karjerą ji dirbo tarptautinėse mokyklose keliose šalyse, įskaitant Lenkiją, Olandiją, Rusiją ir Armėniją. Be to, ji taip pat yra patyrusi Tarptautinio Bakalaureato mokymų vadovė ir egzaminuotoja. Marta sako: „Labai laukiu susitikimo su visais ir gyvenimo gražioje Lietuvoje, kurioje daug kartų lankiausi ir kuri man yra brangi dėl mano šeimos ryšių.”

Laikosi nuostatos, kad „verta būti sąžiningam, nors tai ne visada apsimoka. Apsimoka būti nesąžiningam, bet neverta“.

243450814_545512393412029_125673468510073944_n

Direktoriaus pavaduotoja priešmokykliniam ir pradiniam ugdymui

Greta Lukošiūtė

Mykolo Romerio universitete baigė socialinio darbo studijas ir jau jų metu suprato, kad darbas su vaikais – ta sritis, kurioje mano didelį savo potencialą. Greta dirbo pedagoginį darbą vienoje privačioje Vilniaus ugdymo įstaigoje, o vėliau ėjo įstaigos vadovės pareigas. Darbo metu sukaupė žinias apie visapusišką vaikų ugdymą – nuo integruotų ugdomųjų veiklų, literatūros ir skaitymo, kūrybingumo ugdymo iki lauko pedagogikos ir kt. Yra dalyvavusi Erasmus+ bei „NordPlus” programų projektuose, kurių metu profesines žinias gilino stažuotėse Skandinavijos bei Didžiosios Britanijos ugdymo įstaigose.  Greta – aktyvi asmenybė, todėl laikas gamtoje, žygiai, kelionės – jai pats geriausias laisvo laiko praleidimas. Dirbdama yra linkusi išklausyti ir suprasti, o tada patarti ir padėti.

Laikosi nuostatos, kad niekas negimė visko žinodamas, todėl mokytis ir tobulėti – viso gyvenimo siekis.

256194417_385670926630687_7165654198314954338_n

Direktoriaus pavaduotojas pagrindiniam ugdymui

Artūras Karpavičius

Savo aistrą fizikai įtvirtino bakalauro ir magistro studijų metu Vytauto Didžiojo universitete. Vėliau tapo vienu iš neformalaus švietimo startuolio įkūrėjų bei ėjo vadovo pareigas. Dirbdamas su vaikais, nusprendė gilinti savo žinias bei įgūdžius papildomai studijuodamas pedagogikos studijas Kauno technologijos universitete. Daugiau nei dešimtmetį Artūras užsiima viduramžių karybos rekonstrukcija. Įgytas žinias ir išugdytus įgūdžius panaudoja kaip hobį sportinėse riterių kovose, kuriose puikiai save realizavo tapdamas daugelio tarptautinių turnyrų prizininku ir nugalėtoju, o 2018 m. pasaulio čempionu. Domisi istorija, psichologija, saviugda, sveika gyvensena, mėgsta gamtą bei knygas.

Laikosi nuostatos, jog siekiant harmoningo tobulėjimo su mokiniais reikia elgtis kaip su sau lygiais, o mokytojuose žadinti jų „vidinį vaiką”.

Laima Pačėsienė

Direktoriaus pavaduotoja bendriesiems reikalams

Laima Pačėsienė

Direktoriaus pavaduotoja bendriesiems reikalams. Vilniaus universitete baigė germanų filologijos studijas ir įgijo anglų kalbos magistro laipsnį. Vėliau VDU universitete įgijo verslo administravimo magistro laipsnį. Laima yra kūrybiška asmenybė, domisi dizainu, menu, muzika, estetiniais aplinkos sprendimais, kuriančiais patrauklią ir patogią ugdymo aplinką. Siekia, kad licėjaus vidinė estetika ir mokinių neformalaus ugdymo erdvės atitiktų kiekvieno vaiko poreikius. Formuojant visapusišką asmenybę, labai svarbi yra aplinka, kurioje vaikas praleidžia didžiąją dalį savo dienos. Norime, kad vaikai mokydamiesi čia jaustųsi gerai ir ilsėdamiesi per pertraukas, įsitraukdami į veiklas po pamokų.

Laikosi nuostatos, kad visi vaikai yra unikalūs.

Kristina Celiešiūtė

Direktoriaus pavaduotoja neformaliam ugdymui, ekonomikos ir verslumo mokytoja

Kristina Celiešiūtė

Direktoriaus pavaduotoja neformaliam ugdymui, ekonomikos ir verslumo mokytoja. Pedagoginę  karjera pradėjo 2001m. Naujuose švietimo reformos iššūkiuose mokytoja atrado tai, kuo gyvena iki šiol, t.y verslumo ugdymas. Taip prasidėjo naujas, svarbus etapas, kuris tęsiasi iki šiol. 2006m. VDU įgijusi eduklogijos magistro laisnį, visą savo dėmėsį skyrė formaliam ir neformaliam moksleivių  ugdymui, ir ypač verslumo srityje, tarptautinėms ir vietinėms projektinėms veikloms. Erasmus+ koordinatorė (strateginių partnerysčių ir mokyklų mainų). Taip pat Kauno miesto ekonomikos ir verslumo mokytojų metodinio ratelio ilgametė narė.

Verslumo samprata laikui bėgant keitėsi ir dabar mes suprantame ją ne tik kaip veiklą, orientuotą į komercinę naudą, bet kaip individulų asmenybės augimą, gebėjimą dirbti komandoje, prisiimti atsakomybę už save ir komandą, gebėjimą komunikuoti, argumentuoti, būti empatiškiems, lanksčiai reaguoti į besikeičiančias aplinkybes ir situacijas. Mokykla ta terpė, kur vaikai atranda save, stiprina savo gebėjimus ir talentus, tai atspirties taškas, nuo kurio prasideda savarankiškas jauno žmogaus gyvenimas, o mes, mokytojai, turime padėti vaikams atrasti save, savo unikalumą bei stiprybes lavindami jų kompetencijas.

Laikosi nuostatos, kad kiekvienas vaikas ir unikalus, ir talentingas.

1 (1)

Rinkodaros ir komunikacijos vadovė

Dovilė Juršytė

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto ir BI Norwegian Business School tarptautinės magistrantūros absolventė, rinkodaros ir viešųjų ryšių srityje dirba 15 metų.  Baigusi studijas, prisijungė prie ISM „Executive School“ pardavimų komandos, nuo 2009 metų vadovavo universiteto rinkodaros ir pardavimų padaliniui. 2015 metais pradėjo dirbti Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) rinkodaros ir viešųjų ryšių padalinio vadove, inicijavo VILNIUS TECH prekinio ženklo įvedimą. Dovilė yra Lietuvos marketingo asociacijos narė. Aktyviai dalyvauja Amerikos marketingo asociacijos rengiamose švietimo profesionalų konferencijose, kurios įkvepia ir leidžia išbandyti naujus dalykus Lietuvoje.

Patirtis universitetuose padėjo pajausti, kad bendradarbiavimas su dėstytojais, mokytojais, studentais, moksleiviais yra pašaukimas ir neatsiejama gyvenimo dalis. „Darbas su akademinėmis bendruomenėmis leido geriau pažinti labai prasmingą švietimo darbuotojų veiklą ir kasdien įtraukia bei įkvepia būti partnere, kuri padeda tas veiklas parodyti viešoje erdvėje“, – sako Dovilė.

žaneta

Rinkodaros projektų vadovė

Žaneta Kerienė

Žaneta baigė  ISM Vadybos ir Ekonomikos universitetą ir įgijo vadybos ir verslo administravimo bakalauro laipsnį, taip pat turi pedagoginį išsilavinimą, turėdama 3 dukras supranta, kaip jaunai asmenybei reikalinga pagarba ir motyvacija ir kokį svarbų indėlį duoda mokykla. Turėdama daugiau nei 20 metų patirties aktyviai dirbant  mokymo srityje,  3 metus dirbdama pardavimo vadove organizacijoje, buvo atsakinga  už pardavimo strategijos kūrimą ir įgyvendinimą, aktyviai dalyvavo Maltiečių ordino veikloje ir iki šiol remia šią organizaciją. Žaneta vertina punktualumą, orientaciją  į rezultatą, pozityvų požiūrį į darbą ir komandą.

Girdžiu kolegų ir vadovų vertinimus, kad gebu elgtis taip, kad klientai taptu mano draugais, – sako Žaneta.

849849646

Komunikacijos specialistė

Saulė Adomaitytė

Saulė yra baigusi istorijos studijas Vytauto Didžiojo universitete, ne vienerius metus dirbo žurnaliste, vėliau rinkodaros projektų koordinatore reklamos agentūrose, o paskutiniu metu kelerius metus rūpinosi vienos statybų įmonės vidine komunikacija. Saulė yra kūrybiška bei atsakinga asmenybė, kuri domisi naujovėmis marketingo ir socialinių tinklų srityse. Asmeninis tobulėjimas, noras sužinoti daugiau ir ėjimas iš savo komforto zonos buvo ir yra pagrindiniai aspektai, priverčiantys Saulę judėti pasirinktu karjeros keliu.

Laikosi nuostatos, kad smalsumas ir užsispyrimas veda tave į priekį ir atveria ne vienas galimybių duris.

Aistė Simaškaitė

Administratorė

Aistė Simaškaitė

„Erudito licėjaus” administratorė, baigusi politikos mokslų bakalauro ir viešųjų ryšių magistro studijas Vytauto Didžiojo universitete. Aistė yra pozityvi ir kūrybiška asmenybė. Ji domisi viešųjų ryšių pritaikymu šiuolaikiškoje bei greitai kintančioje visuomenėje. Aktyvi projektinė veikla nevyriausybinėse organizacijose jai tik patvirtino, kad siekiant pristatyti savo ar kitų šalių kultūras bei aktualijas labai svarbu mokėti jas įdomiai ir žaismingai pateikti. Socialiniai tinklai yra puiki priemonė komunikaciją padaryti įdomesnę ir prieinamesnę. Aistė tiki, kad inovatyvi, informatyvi vidinė bei išorinė komunikacija organizacijoje padeda sukurti šiltą tarpusavio ryšį, o tai atneša puikius rezultatus.

Laikosi nuostatos, kad  efektyvi komunikacija yra puikus kelias pasiekti bendrų tikslų ir sėkmę.

Rūta Žiaunienė

Psichologė

Rūta Žiaunienė

Psichologijos mokslu susidomėjusi dar mokyklos suole. Baigė Vytauto Didžiojo universitete psichologijos bakalauro studijas, po to jai buvo suteiktas sveikatos psichologijos magistro laipsnis. Ieškodama savo nišos ir naujų galimybių 2016 metais Internacional „Coach & Trainer Association“ įgijo neurolingvistinio programavimo praktiko sertifikatą. Rūta nuo 2013 metų bendradarbiaudama su Lietuvos sveikatos psichologų sąjunga organizuoja prevencines stovyklas paaugliams.

Laikosi nuostatos, kad aplinka, kurioje vaikas yra, ir žmonės, su kuriais jis susiduria, tampa pavyzdžiu. Mūsų tikslas – būtų geriausiu pavyzdžiu, kokiu tik galime būti.

156165152

Mokymosi sistemų ir išteklių administratorė

Aušra Anderson

Aušra yra sukaupusi daugiau nei dešimtmečio metų patirtį dirbant Jungtinės Karalystės universitetuose, tame tarpe University Of Surrey ir Leeds Arts University. Jos aistra švietimui ir informacijos technologijoms prisidėjo prie jos sėkmingos karjeros, o patirtis praplėtė supratimą kaip kurti palankų mokymuisi klimatą. Meno istorijos bakalaurą ir magistrą įgijo The Open University kur buvo palankiai įvertinta dėl kūrybinio mąstymo ir stiprių informacijos paieškos įgūdžių.

Laikosi nuostatos, kad reikia išlikti smalsiu ir atviru pasauliui. Naudojant informaciją drąsiai, bet pagarbiai kelti iššūkius tiek savo, tiek kitų nuostatoms. Taip pat išlikti dėmesingu tiek sau tiek kitiems.

IMG_1781

IT specialistas

Martynas Gecas

Martynas programos „Erasmus+“ Suomijoje alumnas, Alytaus kolegijos absolventas, šiuo metu studijas tęsia VILNIUS TECH Fundamentinių mokslų fakultete. Martynas patirtes įgijo Suomijos įmonėje, teikiančioje garso sprendimų paslaugas verslo klientams. Studijų kolegijoje metu aktyviai įsitraukė į veiklą ir tapo lazerių pasirodymų komandos nariu. Baigęs kolegijos studijas, prisijungė prie „Alytus plius” žiniasklaidos komandos ir dirbo IT administratoriumi.

Laikosi nuostatos, kad labai svarbu nuolat mokytis ir domėtis naujienomis, ypač IT srityje, kuri keičiasi itin sparčiai ir nuolatos pristato naujoves.