0-4 klasės

erudito licėjus tarptautinis bakalaureatas IB IBDP informacinių technologijų mokytojas tarptautinė komanda international team

Tarptautinio bakalaureato programos kompiuterių mokslo ir Kembridžo pradinės ir pagrindinės programų informacinių technologijų mokytojas

Thierry Taberna

Thierry yra įgijęs informatikos bakalauro laipsnį Nanto universitete ir skaičiavimo magistro laipsnį Tulūzos universitete, Prancūzijoje. Pastaruosius šešerius metus jis dirbo kompiuterių mokslo ir dizaino vadovu, IB DP kompiuterių mokslų ir IGCSE IKT mokytoju Biškeko tarptautinėje mokykloje Kirgizijoje. Prieš tai jis dirbo programinės įrangos inžinieriumi ir programinės įrangos kūrėju įvairiose Prancūzijos įmonėse. Mokytojas labai veiksmingai įkvepia daugybę moksleivių tobulinti informatikos ir projektavimo įgūdžius bei veda juos mokymosi kelionės metu.

erudito licėjus gimnazija mokykla mokytoja pradinė pedagogas IB tarptautinis bakalaureatas international baccalaureate pradinis ugdymas

Tarptautinių pradinių klasių koordinatorė ir mokytoja

Katarzyna Christop

Katarzyna baigė Varšuvos universitetą Lenkijoje. Ji yra sukaupusi 10 metų patirtį mokydama tarptautinėse mokyklose bei įgijo administracinės patirties Mongolijoje ir Kirgizijoje. Paskutiniuosius dvejus metus ji vadovavo pradinio ugdymo skyriuje „Šilko kelio“ tarptautinėje mokykloje Biškeke. 

Katarzynos šeimoje – daug mokytojų, todėl ji tiki, kad gera mokykla yra tokia, kurioje kuriame ugdymui draugiška aplinka. Kur kiekvienas mokinys jaučiasi svarbus ir žino, jog sulauks pagalbos. Mokymosi už klasės ribų filosofija Katarzynai, kaip ir „Erudito“ licėjui, arti širdies, todėl ji stengiasi įtraukti vaikus į mokyklos gyvenimą bei supažindinti su ugdymo praktikomis laukiniame pasaulyje. Ji jaučia aistrą kalbų mokymuisi bei susipažinimui su naujomis kultūromis – Katarzyna kalba mongolų ir rusų kalbomis. Laisvalaikiu jai patinka menai, tokie kaip tapyba ar tatuiravimas, keliavimas kiek galima toliau ir plačiau.

Erudito licėjus priešmokyklinės tarptautinės klasės mokytojas Vilnius komanda

Priešmokyklinės klasės Tarptautinės Kembridžo programos mokytojas

George Gatsios

George‘as Gatsiosas yra kilęs iš Graikijos ir Tesalijos universitete įgijo pradinės mokyklos išsilavinimą. Baigęs bakalauro studijas, George tęsė studijas ir įgijo specialiųjų poreikių ugdymo
pažymėjimą. Šiais metais jis baigė magistrantūros studijų programą „International Teacher“ Mechelene, Belgijoje. George turi patirties dirbant įvairiose mokyklose (Graikijoje, Belgijoje ir JK) pagal tarptautines mokymo programas, tokias kaip IB ir IPC. Jis dirbo ankstyvojo ugdymo mokytoju, mokymosi pagalbos ir specialiųjų ugdymosi poreikių mokytoju.

erudito licėjus tarptautinių klasių pradinių klasių mokytoja vilnius

Pradinių klasių Tarptautinės Kembridžo programos mokytoja

Yvette Wollinski

Yvette yra kilusi iš Australijos. Mokytoja turi 15 metų partį dirbant su ikimokyklinio amžiaus ir pradinių klasių vaikais tarptautinėse mokyklose Kinijoje, Gruzijoje, Rusijoje ir Portugalijoje. Yvette yra įgijusi edukologijos ir ankstyvojo ugdymo bakalauro laipsnį Pietų Afrikos universitete, šiuo metu siekia tarptautinio pradinių klasių mokytojo bakalauro laipsnio Stenden Taikomųjų mokslų universitete Olandijoje. Mokytoja augina tris vaikus, jai patinka bėgioti, valgyti, skaityti ir keliauti.

Erudito licėjus gimnazija mokykla mokytoja pradinis ugdymas tarptautinis mokytojas privati mokykla

Kembridžo pradinių klasių mokytoja

Alina Zorina

Alina savo pedagoginę karjerą pradėjo prieš 11 metų ir didžioji dalis jos pedagoginės patirties sudaro dirbant su pradinių klasių moksleiviais. Į „Erudito“ licėjų Alina atvyko iš pirmaujančios tarptautinės Britų mokyklos Rumunijoje. Alina taip pat yra dirbusi tarptautinėse mokyklose Pietų Korėjoje, Kuveite, Ukrainoje. Alina baigė pradinio ugdymo ir mokyklos valdymo studijas Taraso Ševčenkos nacionaliniame Kyjivo universitete. Mokytoja yra įgijusi anglų kalbos sertifikatą CELTA (angl. Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages).

erudito licėjus gimnazija mokykla mokytoja pradinė pedagogas IB tarptautinis bakalaureatas international baccalaureate pradinis ugdymas

Pradinių klasių mokytoja

Meredith Wynne

Mokytoja Meredith yra baigusi Elon universitetą Šiaurės Karolinoje, JAV ir įgijusi pradiniame ugdymo bakalauro laipsnį. Jai teko dirbti su įvairaus amžiaus vaikais pradinėje mokykloje jau nuo 2018 metų. Meredith jaučiasi puikiai dirbdama bendruomenėje ir tiki, kad labai naudinga dalintis idėjomis tarp žmonių, siekiant sukurti geriausius įmanomus rezultatus ir mokymosi aplinką. Ji prisijungė prie Erudito licėjaus tiesiai iš JAV ir labai laukia, kada galės atrasti Vilnių ir Lietuvą.

Erudito licėjaus Vilniaus komanda pradinių klasių mokytoja

Pradinių klasių programų vadovė ir priešmokyklinės klasės mokytoja

Virginija Matijošienė

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė, turinti mokytojo metodininko kvalifikaciją ir 22 metų nenutrūkstamą pedagoginę darbo patirtį. Baigusi ikimokyklinio ugdymo specialybę Vilniaus aukštesniojoje pedagogikos mokykloje ir 2008 m. įgijusi psichologijos bakalauro laipsnį bei mokytojo kvalifikaciją Vilniaus Edukologijos universitete. Įgijusi ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo pedagogo praktikos mentoriaus kompetenciją – studentų praktikos mokytoja, vertintoja, patarėja. Virginija susitelkusi į individualią kiekvieno mokinio pažangą – pasitelkia įtraukųjį ugdymą, kuris padeda mokiniams patirti atradimo, patyrimo ir sėkmės jausmą, įgyti mokėjimo mokytis pradmenis bei sustiprinti kompetencijas.

Laikosi nuostatos, jog vaikystė – unikali vertybė, kada čia ir dabar galima pakloti puikius pamatus laisvės, savarankiškumo, mąstymo, atsakingumo, kūrybiškumo gebėjimams.

erudito licėjus tarptautinė mokykla pradinis ugdymas priešmokyklinė klasė mokytoja pedagogas

Priešmokyklinės klasės mokytoja

Karolina Alfavickaitė

Mokytoja sukaupusi virš 10 metų pedagoginio darbo patirtį. Baigė Vilniaus kolegijos, menų fakulteto, muzikos pedagogikos studijas, o Lietuvos edukologijos universitete įgijo priešmokyklinio ugdymo kvalifikaciją. Karolina patirtį kaupė dirbdama priešmokyklinio ugdymo mokytoja, muzikos mokytoja bei dirbdama neformaliajame ugdyme – teatro bei muzikos būrelių, stovyklų vaikams vadove. Kartu su vaikais kūrė ir režisavo ne vieną spektaklį. Kūryba, laisvė, polėkis, entuziazmas, savirealizacija, žaismingumas, smalsumas, noras tobulėti, gerosios patirties sklaida, darbštumas, nuolatinės paieškos, kaip paprastus dalykus padaryti kitaip, atsidavimas, atsakomybė – tai, ką turi ir vertina Karolina. Mokytoja nuolat siekia tuo dalintis su vaikais bei tame mato didžiulę prasmę.

Laisvalaikiu Karolina groja gitara bei dainuoja lietuvių liaudies dainas – sutartines kartu su folkloro ansambliu „Volunga“.

Erudito licėjaus Vilniaus komanda pradinių klasių mokytoja

Pradinių klasių mokytoja

Jolanta Derkač

Pradinių klasių mokytoja įgijusi Šiaulių universiteto Edukologijos fakulteto bakalauro kvalifikacinį laipsnį bei pradinių klasių mokytojos kvalifikaciją. Turinti 24 metų pedagoginio darbo patirtį, gebanti puikiai bendrauti ir veikti tarpkultūrinėje aplinkoje. Jolanta pasižymi puikia išmaniųjų technologijų integracija pamokose, mielai išnaudoja ir bando netradicinius mokymo metodus. Jolantai labai svarbu, jog vaikas mokykloje jaustųsi ramiai ir saugiai. Domisi naujovėmis, aktyviai sportuoja, noriai dalinasi savo patirtimi su bendruomene.

Laikosi nuostatos, jog mokinių ir mokytojų santykiuose turi dominuoti atvirumas bei pasitikėjimas.

Erudito licėjaus Vilniaus pradinių klasių mokytoja

Pradinių klasių mokytoja

Jūratė Babickienė

Edukologė, priešmokyklinių ir pradinių klasių mokytoja, Lietuvos edukologijos universitete įgijusi technologijų edukologijos specialybę ir mokytojo kvalifikaciją. Vytauto Didžiojo universitete baigė ugdymo mokslų magistro studijų programą. Ugdyme mokytoja siekia balanso derinant mokslo, meno, kultūros žinias, sporto įgūdžius, pasaulio suvokimą, mokant  kitus ir auginant save. Mokytojai, yra svarbi gera mokinių savijauta – vaikas turi gerai  jaustis bendraudamas su mokytoja, klasės draugais. Mokytoja tiki, kad yra svarbu mokėti išlaukti kiekvieno vaiko atsakymo į užduotą klausimą. Tada galime kalbėti ir apie akademinius mokslo pasiekimus. Svarbu, kad kiekvienas pajustų mokymosi sėkmę ir džiaugsmą.

Laikosi nuostatos, kad vaikai šiame pasaulyje būtų keliautojais, atradėjais ir kūrėjais.

Erudito licėjaus Vilniaus pradinių klasių mokytoja

Pradinių klasių mokytoja

Akvilė Krutkevičiūtė – Pajarskienė

Mokytoja Akvilė Krutkevičiūtė – Pajarskienė yra baigusi pradinio ugdymo bei teatro edukologijos studijas. Švietimo srityje dirba jau 14 metų. Mokytoja tiki visapusiško ugdymo svarba ir mano, kad šiuolaikinis ugdymas turi ugdyti ne tik akademiškai, bet ir dvasiškai, praktiškai, fiziškai, socialiai. Mokytoja savo darbe siekia, kad mokiniai kasdien įveiktų vis didesnius iššūkius ir keltų sau naujus tikslus, kad iškilusias situacijas spręstų vadovaudamiesi vertybėmis, kad jaustų atsakomybę už savo mokymąsi, už save ir kitus. Mokytojai Akvilei svarbu, kad kiekvienas vaikas jaustųsi saugus, svarbus, matomas, galintis.

Laikosi nuostatos, kad mokyti – reiškia mokytis, tad nekantriai laukia kiekvieno rugsėjo, pamokų, atradimų ir mokymosi džiaugsmo kartu su mokiniais.

erudito licėjus pradinio ugdymo pradinių klasių mokytoja vilnius

Pradinių klasių mokytoja

Vitalija Prasauskaitė

Pradinių klasių mokytoja Vitalija yra įgijusi pradinio ugdymo pedagogikos bakalauro laipsnį Lietuvos Edukologijos universitete bei tarptautinės komunikacijos magistro laipsnį Vilniaus universitete, turi 5 metų patirtį, dirbant su pradinių klasių moksleiviais. Mokytoja tiki, kad mokytojo darbas – nuolatinis augimas ir tobulėjimas, savęs ieškojimas ir pažinimas. Savo mokiniams sako, kad mokantis jiems – mokosi ir jų mokytojas. Vitalija mėgsta aktyvias veiklas, kurios leidžia pailsinti kūną ir mintis. Taip pat daug skaito, nes tiki, jog skaitymas plečia vaizduotę ir akiratį, turtina žodyną. Mokytojos vertybės – sąžiningumas, pareigingumas, pagarba ir šeima. Dar bakalauro studijų metais aktyviai savanoriavo ESN studentų bendruomenėje, padėdavo iš užsienio atvykusiems studentams greičiau adaptuotis mūsų šalyje.

Laikosi nuostatos, kad kiekvienas, kuris mokosi ir siekia savo tikslų, net ir suklydęs bus vienu žingsneliu toliau už tuos, kurie nieko nedaro.

erudito licėjus pradinis ugdymas pradinių klasių mokytoja

Pradinių klasių mokytoja

Eisvydė Jurkevičiūtė

Pradinių klasių mokytoja, įgijusi pradinio ugdymo pedagogikos specialybę Lietuvos edukologijos universitete bei turi 6 metų patirtį, dirbant su pradinių klasių moksleiviais. Mokytoja nuolat ieško naujovių, yra dalyvavusi Erasmus+ stažuotėje Suomijoje, šalyje, turinčią vieną geriausių švietimo sistemų pasaulyje. Eisvydė visada mokiniams nori pateikti patrauklų ugdymo turinį, įkvėpti, skatinti ir motyvuoti. Jai svarbu, kad mokiniai gebėtų laisvai reikšti savo mintis ir emocijas juos supančioje aplinkoje. Vasaromis savanoriauja ir pati organizuoja įvairaus pobūdžio stovyklas vaikams. Siekdama naujų patirčių, laisvalaikiu Eisvydė įkvėpimo semiasi keliaudama. Tiki, kad tai visapusiškai ugdo žmogų kaip asmenybę, plečia akiratį, skatina pasitikėjimą savimi susiduriant su netikėtomis situacijomis.

Laikosi nuostatos, kad vaiko, mokytojo ir tėvų ryšys yra grįstas vienas kito pasitikėjimu, atvirais tarpusavio santykiais bei pagarba.

erudito licėjus pradinis ugdymas pradinių klasių mokytoja

Pradinių klasių mokytoja

Glorija Kliokytė

A. Einšteinas yra pasakęs: “Logika tave nuves nuo taško A iki taško B, o vaizduotė – visur”. Šia citata vadovaujasi Glorija ir teigia, kad kiekvieną dieną reikia nepamiršti kūrybiškumo, o kitų kultūrų pažinimas leidžia praturtinti asmenybę, ir skatina toleranciją. Vytauto Didžiojo universitete baigė Rytų Azijos šalių ir kultūrų studijas bei įgijo šio regiono specialisto kvalifikaciją. Neseniai pabaigė mmeno teorijos, muzikologijos specialybės magistro laipsnį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Šiuo metu Glorija nagrinėja Pietų Korėjos bei Japonijos muzikos raidą. Laisvalaikiu mėgsta skirti laiką korėjiečių kalbos žinių gilinimui.

erudito licėjus gimnazija mokykla mokytoja pradinė pedagogas IB tarptautinis bakalaureatas international baccalaureate pradinis ugdymas

Pradinių klasių mokytoja

Dalia Valaikienė

Dalia yra pradinių klasių mokytoja metodininkė, ugdymo mokslų magistro laipsnį įgijusi Mykolo Romerio universitete bei turinti 13 metų pedagoginio darbo patirtį. Dalia yra aktyvi nacionalinių ir Europos Erasmus+ projektų dalyvė, Vilniaus mokyklose vedė STEAM kids būrelį. 2021 m. metų pavasarį dalinosi skaitmeninio ugdymo turinio valdymo patirtimi, dirbdama Nacionalinės švietimo agentūros lektore. Dalia stengiasi skatinti mokinius aktyviai įsitraukti į ugdymosi patirčių kūrimą, kad jie noriai dalyvautų klasės, mokyklos, o vėliau ir šalies gyvenime. Jai, kaip ir Erudito Licėjui, svarbus pilietiškumo, lyderystės, kūrybiškumo, kompetencijų ugdymas ir puoselėjimas. Mokytoja daug dėmesio skiria mokinių bendradarbiavimui ir komandiniams iššūkiams, kurie ugdo kritinį mąstymą. Mokiniai mokosi siūlyti ir išklausyti idėjas, susitarti, priimti sprendimus, o tokie įgūdžiai itin svarbūs tolimesniame žmogaus gyvenime.

Laikosi nuostatos: „Mokymasis be mąstymo – beprasmis. Mąstymas be mokslo – kenksmingas“, Konfucijus.

Pradinių klasių mokytoja Jurgita Steponaitienė

Pradinių klasių mokytoja

Jurgita Steponaitienė

Jurgita pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, jaunesniųjų mokytojų mentorė, akredituota Thinking School organizacijos lektorė. Individualiosios psichologijos institute įgijo tėvystės įgūdžių programos „Tėvų grupė“ vadovo kompetenciją. Ugdymo procese dirba su SEKU programa (socialinių-emocinių kompetencijų ugdymas) ir naujas patirtis kaupia Lietuvos tautinio olimpinio komiteto įgyvendinimo programoje. Taip pat Jurgita užsiima individualia veikla „Saviraiškos kelias“, kurioje kartu su vaikais bei paaugliais kuria, bendrauja, atranda ir džiaugiasi patyriminėmis veiklomis gamtoje.
Jurgita labai myli gamtą, todėl didelę laisvalaikio dalį leidžia joje stebėdama, tyrinėdama ir poilsiaudama. Kelionės, knygos, namuose konditerinių gaminių ruošimas, degustavimas atpalaiduoja ir įkvepia toliau veikti.

erudito licėjus gimnazija mokykla mokytoja pradinė pedagogas IB tarptautinis bakalaureatas international baccalaureate pradinis ugdymas

Pradinių klasių mokytoja

Agnė Petraitienė

Agnė yra vyresnioji pradinių klasių mokytoja, turinti daugiau kaip 20 metų pedagoginio darbo patirtį. Vilniaus pedagoginiame universitete įvykdė pradinio ugdymo studijų programą bei įgijo Socialinių mokslų (edukologijos) magistro laipsnį. Per ilgametę pedagoginę patirtį Mokytoja yra sukūrusi daug autentiško mokomojo turinio, yra skaitmeninių mokomųjų priemonių „Išmanieji robotai“ ir EMA lietuvių kalbos 2 klasei bendraautorė. Agnė itin domisi skaitmeninėmis ugdymo technologijomis, dalyvauja Europos mastu vykstančioje akcijoje „Skaitmeninė savaitė“ (angl. All Digital Week). Mokytoja daug dėmesio skiria asmeniniam kiekvieno mokinio progresui ir ieško savito tinkamiausio priėjimo prie vaiko. Agnė yra aktyvi švietimo bendruomenės narė, skatinanti mokinius reikštis, dalyvauti, siekti ir džiaugtis savo rezultatais!

Laikosi nuostatos – bandyk ir tau pavyks. Mokytis smagu visą gyvenimą.

Erudito licėjaus Vilniaus pradinių klasių anglų kalbos mokytoja

Anglų kalbos mokytoja

Marina Kornilova

Mokytojos kelias į anglų kalbos dalyką buvo neįprastas. Mokytoja yra baigusi Vilniaus Tallat- Kelpšos konservatoriją, įgijusi smuikininkės- atlikėjos specialybę ir muzikos mokytojos kvalifikaciją. Dirbdama muzikos mokytoja, visada domėjosi vaikų psichologija, norėjo tobulėti, todėl Lietuvos edukologijos universitete įgijo anglų kalbos filologijos bakalauro laipsnį bei socialinių mokslų bakalauro diplomą ir edukologo specialybę. Mokytoja keletą metų gyveno ir dirbo pedagoge Amerikoje, o grįžusi prisijungė prie Tarptautinės Amerikos mokyklos komandos, kurioje 17 metų dirbo anglų k. Mokytoja su įvairaus amžiaus vaikais, nuo priešmokyklinės iki pagrindinių klasių. Dirbant su vaikais, mokytoja laikosi nuostatos, kad kiekvienas vaikas yra unikalus, turintis didžiulį potencialą. Mokytoja yra įsitikinusi, kad mokytojo misija yra padėti vaikui atskleisti jo unikalius gabumus.

Laikosi nuostatos, kad siekiant gerų rezultatų labai svarbu suteikti vaikui galimybę džiaugtis mokymosi procesu.

Erudito licėjaus Vilniaus komanda pradinių klasių anglų kalbos mokytoja

Anglų kalbos mokytoja

Tatjana Alikova

Anglų kalbos mokytoja Tatjana apsigynė pedagoginių studijų baigiamąjį darbą bei įgijo pedagogo kvalifikaciją Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje, kur šiuo metu baigia ir Anglų filologijos ir pedagogikos studijas. Tatjana taip pat yra baigusi Tietgen Bussines School studijas anglų kalba Danijoje. Paskutiniaisiais metais mokytoja kaupė patirtį dirbant su moksleiviais vienoje Vilniaus gimnazijų. Taip pat Tatjana turi ilgametę patirtį vedant individualias anglų kalbos pamokas Lietuvoje bei užsienyje.

Laikosi nuostatos, kad mokėjimas mokytis yra vienas iš esminių dalykų. O nuoširdus bendravimas, bendradarbiavimas, pagarba ir noras mokytis – atveria daug durų.

Anglų kalbos mokytoja Mari Chopikashvili

Anglų kalbos mokytoja

Mari Chopikashvili

Mari Chopikashvili pradinių klasių anglų mokytoja, kuri atvyko iš Gruzijos. Mari Gruzijos Tbilisi universitete baigė anglų filologijos studijas, o Vytauto Didžiojo universitete įgijo Švietimo vadybos magistro diplomą. Studijų metu praktiką atliko Ispanijos bei Lenkijos mokyklose, kuriose susipažino skirtingomis ugdymo sistemomis.
Mokytojos karjerą Mari pradėjo dar 4 –ame kurse. Pedagoginio darbo žinias kaupė dirbdama su ikimokyklinukais, pradinių klasių mokiniais, taip pat dirba privačia suaugusiųjų mokytoja. Praeitoje tarptautinėje mokykloje, kurioje dirbo ir šiuo metu Erudito licėjuje Mari moko anglų kalbą pagal Kembridžo programą.

Mari tiki, jog komunikacija tarp vaikų ir mokytojų bei drąsinimas reikšti savo mintis žodžiu ir raštu yra sėkmingas kelias siekiant išmokti anglų kalbos.

erudito licėjus gimnazija mokykla mokytoja lietuvių kalba pedagogas IB tarptautinis bakalaureatas international baccalaureate

Kembridžo pradinės ir pagrindinės programų anglų kalbos mokytoja

Betigül Gökçekoğlu

Betigül kilusi iš Turkijos. Anglų kalbos ir literatūros bakalauro laipsnį įgijo sostinėje Ankaroje esančiame Hacettepe universitete. Taip pat ji įgijo pedagogo sertifikatą ir magistro laipsnį studijų programos rengimo ir instruktavimo programoje Bilkent universitete. Prieš atvykdama į Lietuvą, Betigül įgijo tarptautinio bakalaureato diplomo programos mokytojo išsilavinimą ir sukaupė patirtį IBDP anglų kalbos A-Biržinių teorijo smokyme. Suprasdama, kad mokytojas yra kryptinga profesija, ji siekia sukurti pozityvią ir į studentą orientuotą mokymosi aplinką, kurioje kiekvienas mokinys mokydamasis jaustų džiaugsmą. Ji mėgsta būti gamtoje ir vertina visus menus, ypač kiną ir literatūrą.

Betigül laikosi nuostatos, kad mokytojai turėtų įkvėpti mokinius būti geresne savęs versija ir vertinti meną, literatūrą ir intelektines žinias.

erudito licėjus pagrindinis ugdymas prancūzų kalba mokytoja tarptautinė komanda

Prancūzų kalbos mokytoja

Chloé Boyaval

Prancūzų kalbos mokytoja, turinti DAEFLE (prancūzų kalbos kaip užsienio kalbos mokymo profesinį diplomą) ir istorijos magistro laipsnį, kurį įgijo Université de Caen Normandie, Prancūzijoje. Mokytoja taip pat turėjo puikią galimybę dalyvauti mainų programose Erasmus+ Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje. Mokytoja gyveno ir dirbo keliose pasaulio šalyse – Jungtinėje Karalystėje, Japonijoje, Šveicarijoje, Etiopijoje. Chloe visada mielai dalijasi savo kultūra ir kalba su studentais iš viso pasaulio bei mokosi iš jų. Ji siekia, kad prancūzų kalbos mokymasis turi būti smagus. Mokiniai turi būti judėjime, bendrauti, dalintis savo patirtimi. Kiekvienas turi balsą, turi juo naudotis ir būti išgirstas. Kiekvienas yra svarbus ir ji naudoja prancūzų kalbą, kad paskatintų moksleivius patikėti savimi.

Laikosi nuostatos, kad mokytojai turi leisti ir padėti mokiniams išreikšti save. Nuo to pamoka bus turtingesnė, o mokiniai labiau pasitikintys savimi.

erudito licėjus pagrindinis ugdymas prancūzų kalba mokytoja tarptautinė komanda

Prancūzų kalbos mokytoja

Jurgita Daugmaudytė

Jurgita baigė Prancūzų filologijos magistro studijas Vilniaus Universitete, o 2002 metais įgijo humanitarinių mokslų daktarės laipsnį.  Stažavosi Prancūzijoje, Italijoje, Rumunijoje. 15 metų Vilniaus Universitete dėstė  prancūzų ir italų kalbas, prancūzų kultūrą ir civilizaciją, psicholingvistiką. Įgijo docentės laipsnį, publikavo straipsnių lingvistinėmis bei didaktinėmis temomis, išleido mokymo priemonių, kaip Lituanien de poche (Kišeninė lietuvių kalba prancūzams, 2005), yra Lisons en français (Skaitykime prancūziškai, Žara, 2008), Lingvodidaktinių terminų bei Specialiojo ugdymo terminų žodyno bendraautorė, kartu su Kanados Kvebeko Université de Quatres rivières užsienio kalbų katedra sukūrė lietuvių kalbos mokymo platformą prancūzakalbiams, dalyvavo tokiuose projektuose, kaip vertinimo ir testų sistemos kūrimas, sociolingvistiniame miestų ir namų kalbų tyrime, dirbo prancūzų kalbos DELF egzaminų vertintoja Prancūzų Institute.  Jurgita taip pat yra vertėja – yra išvertusi knygų iš ir į prancūzų kalbą, verčia filmus bei vertėjauja žodžiu įvairiose srityse. Ypatinga sritis, padovanojusi neįkainojamų žinių ir džiaugsmo  bendraujant su vaikais (ir ypač  su specialiųjų poreikių vaikais),   buvo ilgametis vertėjavimas tarptautinio įvaikinimo srityje. Jurga turi 24 metų pedagoginę patirtį, bendradarbiauja su kalbų mokyklomis bei įvairiomis institucijomis, dėsto Dailės Akademijoje,  tad savo žiniomis dalinasi su įvairiausio amžiaus bei poreikių mokiniais – tiek suaugusiais, tiek vaikais. Savo darbe siekia visų pirma išsiaiškinti mokinių poreikius bei pomėgius, padėti atsiskleisti jų gebėjimams, mokymosi procesą paversti kūrybingu, maloniu ir įdomiu užsiėmimu.  Jurgai nuolatinis tobulėjimas,  kūrybinis įkvėpimas, meninė saviraiška yra svarbus gyvenimo variklis, todėl ji mokėsi Meno terapijos, Interjero dizaino, Rašytojų akademijos ir kitokiuose kursuose. Jurgos gyvenime daug muzikos (dainuoja chore, groja pianinu), kūrybinio rašymo, kelionių ir fotografjų, mėgsta  dekoruoti, restauruoti, kurti gražią ir harmoningą aplinką, myli gamtą ir siekia gyventi tvariai. Iš meilės žmonėms Jurga savanoriauja Caritas bei kitose organizacijose – tai nuostabus būdas nuoširdžiai  pasidalinti ne tik savo turimais dvasiniais bei materialiais resursais, bet ir kartu augti, tobulėti bendrystėje.

Laikosi nuostatos –  mokymosi procese svarbu bendrystė, tarpusavio įsiklausymas,  mokinių saviraiškos, sąmoningumo ir kūrybingumo skatinimas.

Prancūzų kalbos mokytoja Brigita Misevičiūtė

Prancūzų kalbos mokytoja

Brigita Misevičiūtė

Brigita studijuoja frankofonijos šalių kalbą ir kultūrą Vytauto Didžiojo Universitete, domisi pedagogikos ir vertimo profesijomis. Šiuo metu taip pat atlieka nuotolinę vertimo stažuotę L’Agence Universitaire de la Francophonie. Taip pat yra savanoriavusi Carite, kuriame bendravo su vaikais, padėjo ruošti namų darbus ir kartu vyko į įvairias išvykas ir yra baigusi muzikos mokyklą. Laisvalaikiu domisi sveika gyvensena, skaito knygas, užsiima rankdarbiais ir kuria papuošalus. Brigita džiaugiasi, kad studijuodama 4 kurse jau turi galimybę mokytojauti, nes tai skatina dar daugiau domėtis pedagogika, tobulėti ir mokytis kartu su vaikais. Mokytojai svarbu, kad vaikai mokykloje jaustųsi drąsiai, nebijotų išreikšti savo nuomonės bei būti savimi.

Laikosi nuostatos, kad tikrieji mokytojai yra vaikai, iš kurių galima išmokti smalsumo, supratingumo, kūrybingumo ir daug kitos neįkainojamos patirties.

erudito licėjus mokytoja informatika pedagogas pradinis ugdymas informacinės technologijos

Informacinių ir šiuolaikinių technologijų mokytoja

Jūratė Valatkevičienė

Informacinių bei šiuolaikinių technologijų mokytoja, turinti per 20 metų pedagoginio darbo patirtį, įgijusi matematikos bakalauro bei matematikos ir informatikos magistrantūros laipsnius tuometiniame Vilniaus pedagoginiame universitete. Jūratė yra Logo entuziastė, viena iš Logo konkurso – olimpiados bei informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ pradininkių Lietuvoje. Jūratė yra daugelio vadovėlių bendraautorė.

Laikosi nuostatos, jog mokytojo darbas yra parodyti mokiniui kelius bei galimybes, palaikyti ir drąsinti žengiant pirmuosius žingsnius.

Erudito licėjaus Vilniaus komanda tikybos mokytojas

Tikybos mokytojas

Julius Mališauskas

Tikybos mokytojas, 2002 metais baigęs Vilniaus pedagoginį universitetą ir įgijęs Religijų mokslų bakalaurą. Sėkmingai pradėjęs dirbti mokytoju Julius toliau tobulino savo žinias ir 2011 metais įgijo Vyresniojo mokytojo kvalifikacinę kategoriją.  Šiuo metu Julius yra Mikalojaus, Visų Šventųjų, parapijos mokytojų metodinės grupės narys ir Šv. Teresės parapijos mokytojų metodinės grupės pirmininkas. Tiki, kad gyvenimo prasmės paieškos būdingos kiekvienam ir visi ieško to, kas pripildo. Pamokose jam svarbiausia atrasti ryšį su mokiniu, kad mokinys pamokoje jaustųsi saugus, būtų atviras ir kritiškas.

Laikosi nuostatos, kad ir ką tik darytumėte, darykite iš širdies.

Erudito licėjaus Vilniaus pagrindinių klasių muzikos mokytoja

Muzikos mokytoja

Violeta Serbintienė

Violeta Serbintienė – muzikos mokytoja metodininkė, turinti 32 metų darbo patirtį priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo programose. Mokytoja įgijo choro vadovės ir muzikos mokytojos kvalifikaciją Klaipėdos universitete. Būdama teatro, šokio ir muzikos mylėtoja, mokytoja Violeta šias meno šakas sujungė į miuziklo žanrą. Mokytojos sukurti miuziklai „Prašau, mylėkit mano Lietuvą“, „Tavo Ana“, „Žaidžiame meilę pagal Šekspyrą“ ir kt. buvo pastebėti ir įvertinti respublikiniuose teatro konkursuose, rodyti LR Seime, Prezidentūroje, Trakų pilyje, Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir kitose Lietuvos scenose. Mokytoja aktyvi ir tarptautiniuose projektuose – Erasmus+ programos projekte „Life on stage“ mokytojos ir mokinių sukurti gatvės performansai buvo rodomi Madrido aikštėse, Ispanijoje. Mokytoja Violeta taip pat kuria skaitmeninį ugdymo turinį – el. pamokas, kuriomis naudojasi Lietuvos muzikos mokytojai.

Laikosi nuostatos, kad tikėjimas vaiko galimybėmis, abipusė pagarba ir abipusis pareigingumas, drąsa būti savimi, kūrybiškumas – tiesiausias kelias į mokymosi sėkmę.

Erudito licėjaus Vilniaus komanda pradinių klasių muzikos mokytoja

Muzikos mokytoja

Dovaldė Ulčinaitė

VDU muzikos akademijoje baigusi atlikimo meną – džiazo vokalą, mokytoja Dovaldė trejus metus dirba vokalo, pianino ir muzikos mokytoja. Yra baigusi VŠĮ „Jazz Academy“ kompoziciją. Mokydama įvairaus amžiaus mokinius, mokytoja iš jų semiasi kasdienio pozityvumo ir juo dalijasi su aplinkiniais. Taip pat Dovaldė yra kelių populiarių muzikinių TV šou dalyvė, pritariančioji vokalistė. Scenos drąsa ir puikūs bendravimo įgūdžiai įgyti koncertuojant, Dovaldei leidžia visapusiškai ugdyti mokinius. Pamokų metu mokytoja siekia, jog kiekvienas vaikas įveiktų savo baimes, perliptų vidinius barjerus ir išlaisvintų save įvairiausiomis prasmėmis.

Laikosi nuostatos, jog kiekvienas vaikas turi begalinį troškimą veikti, o mokytojas turi padėti jį išlaisvinti.

Logopedė Edita Žalkauskaitė

Logopedė

Edita Žalkauskaitė

Edita logopedė – specialioji pedagogė. Lietuvos edukologijos universitete baigė istorijos pedagogikos bakalauro bei magistro studijas. Vėliau Vytauto Didžiojo universitete baigė specialiosios pedagogikos magistro studijas. Tuomet nusprendė gilintis į logopediją ir pasirinko logopedijos studijas Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje. Edita darbinę patirtį kaupė dirbdama specialiąja pedagoge bei logopede keliuose Vilniaus darželiuose bei mokyklose.

Edita domisi vaikų kalbėjimo, kalbos ir komunikacijos sutrikimais, kuo ankstyvesne jų diagnostika ir mokslu grįstais, efektyviais sutrikimų įveikimo metodais. Beieškodama naujausių pagalbos vaikams būdų, logopedė pati kuria metodines priemones, jomis dalijasi su kolegomis.

Laisvalaikio metu Edita domisi fotografija bei HTML programavimo kalba.

Laikosi nuostatos, kad svarbiausia yra dėmesys kiekvieno vaiko individualiems poreikiams.

Fizinio ugdymo mokytoja Ieva Morkienė

Fizinio ugdymo mokytoja

Ieva Morkienė

Ieva Morkienė – fizinio ugdymo specialistė, baigusi Vilniaus Pedagoginį universitetą, kuriame įgijo sporto bakalauro laipsnį bei mokytojo kvalifikaciją. Vėliau baigė Vadybos ir verslo administravimo magistro studijas Lietuvos kūno kultūros akademijoje ir įgijo kvalifikuotos mokytojos statusą (QTS) Jungtinėje Karalystėje. Daugeli metų dirba sporto srityje tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse ir yra ne tik fizinio ugdymo mokytoja, bet ir suaugusiųjų asmeninė trenerė. Mokytoja nuolat gilina ir plečia savo turimas žinias.

Laikosi nuostatos, jog fizinis aktyvumas turi būti maloni veikla ir ypatingai vaikams. Jos siekiams tikslas yra sudominti vaikus judėti žaidžiant bei išmokyti judėti teisingai. Mokytojos nuomone – sportas turi būti kasdienybė, gyvenimo būdas, rėžimas, o svarbiausia – sveikatos stiprinimas.

Plaukimo treneris Dominykas Spudvilas

Plaukimo treneris

Dominykas Spudvilas

Dominykas Spudvilas – plaukimo treneris ir mokytojas, turintis sporto edukologijos bei gamtos mokslų bakalauro laipsnius. Taip pat baigęs International Coaching Enrichment Certificate Program (ICECP) Delaware, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiuo metu yra sukaupęs 7 metų pedagoginio darbo patirtį. Dominykas yra buvęs profesionalus sportininkas, plaukikas, Lietuvos plaukimo rinktinės narys, rekordininkas, daugartinis čiampionas ir prizininkas.

Laikosi nuostatos, kad plaukti turi mokėti visi, o geriausia išmokti kuo anksčiau.
erudito licėjus Kembridžo pradinių klasių programos mokytojo padėjėja

Kembridžo pradinių klasių programos mokytojo padėjėja

Olga Taberna

Olga yra įgijusi rusų filologijos bakalauro laipsnį Kirgizijos-Rusijos slavų universitete ir teisės magistro laipsnį Kirgizijos valstybinėje teisės akademijoje. Ji dėstė rusų kalbą ir literatūrą aukštųjų mokyklų studentams vienoje iš Biškeko mokyklų ir rusų kalbą kaip papildomą kalbą tarptautinėse mokyklose.