11-12 klasės

BBR SCHS

Tarptautinių programų direktorius

Brian Philip Brackrog

Pedagogas ir socialinių mokslų srities mokslininkas, sutelkęs dėmesį į lygybės sritis, turintis daugiau nei dvidešimt metų tarptautinės vadovaujant patirties mokytojams ir ugdant jų komandas ieškoti įvairių galimybių, su kuriomis susiduria mokyklos spręsdamos sudėtingus švietimo klausimus. Jis turi magistro laipsnį švietime, bakalauro laipsnį socialiniuose moksluose ir sertifikuotą mokytojo kvalifikaciją, kuriuos įgijo „University of Phoenix“ ir „San Diego State University“, Amerikoje. Brianas domisi  ekonomika, dizainu. Jis tiki akademinės institucijos svarba, ugdant nepriklausomus, stiprius ir prisitaikančius mokinius, kurie turi galimybę formuoti teigiamą pokytį pasaulyje. Paskutinius 15 metų Brian dirbo Europoje, Romoje, Berlyne ir Londone, ir su džiaugsmu pradeda naująją kelionę Vilniuje su Erudito Licėjumi.

Laikosi nuostatos, kad švietimas yra didžiausias lygybės skatinimo veiksnys, kuris prisideda prie laisvos ir teisingos visuomenės kūrimo.

erudito licėjus tarptautinis bakalaureatas IB IBDP informacinių technologijų mokytojas tarptautinė komanda international team

Tarptautinio bakalaureato programos kompiuterių mokslo ir Kembridžo pradinės ir pagrindinės programų informacinių technologijų mokytojas

Thierry Taberna

Thierry yra įgijęs informatikos bakalauro laipsnį Nanto universitete ir skaičiavimo magistro laipsnį Tulūzos universitete, Prancūzijoje. Pastaruosius šešerius metus jis dirbo kompiuterių mokslo ir dizaino vadovu, IB DP kompiuterių mokslų ir IGCSE IKT mokytoju Biškeko tarptautinėje mokykloje Kirgizijoje. Prieš tai jis dirbo programinės įrangos inžinieriumi ir programinės įrangos kūrėju įvairiose Prancūzijos įmonėse. Mokytojas labai veiksmingai įkvepia daugybę moksleivių tobulinti informatikos ir projektavimo įgūdžius bei veda juos mokymosi kelionės metu.

erudito licėjus gimnazija mokykla mokytoja lietuvių kalba pedagogas IB tarptautinis

Matematikos programos vadovas, Tarptautinio bakalaureato (IBDP) programos matematikos ir TOK mokytojas

Kevin Morice

Kevinas yra kilęs iš Airijos ir visada mėgo iššūkius. Baigęs statistikos studijas Prancūzijoje ir informatikos mokslus Vokietijoje, jis nusprendė tapti mokytoju, kad tyrinėtų pasaulį kartu su savo aistra: skaičiai buvo sukurti tam, kad padėtų geriau suprasti mūsų gyvenimą. Laisvalaikiu jis mėgsta jodinėti žirgais, kas padeda puikiai derinti formą su funkcija, taip pat užsiima kai kuriomis kitomis nesaugiomis sporto šakomis. Padirbėjęs Austrijoje, Mongolijoje ir Kirgizijoje, 2022 m. rugpjūčio mėn. jis prisijungė prie tarptautinės Erudito bendruomenės, kad įgytų naujos patirties.

Kevinas laikosi nuostatos, kad kai gyvenime užsidaro vienos durys, visada atsiveria kitos. Svarbu ieškoti naujų durų, o ne sutelkti dėmesį į senas.

erudito licėjus gimnazija mokykla mokytoja istorija pažinimas pedagogas IB tarptautinis bakalaureatas international baccalaureate

Kembridžo ir Tarptautinio bakalaureato (IGCSE/IBDP) programų istorijos, geografijos ir globalaus požiūrio (angl. Global Perspectives) mokytojas

Richard Coombs

Ričardas yra kilęs iš Jorko miesto Anglijoje. Mokytojas istorijos bakalauro laipsnį įgijo Mančesterio Metropoliteno universitete bei PGCE (baigiamųjų edukologijos studijų pažymėjimas) Jorko universitete. Ričardas turi pedagoginio darbo patirties Didžiojoje Britanijoje, kelerius metus dirbo Humanitarinių mokslų mokytoju tarptautinėje mokykloje Kelne, Vokietijoje. Į „Erudito licėjų“ Ričardas atvyksta iš tarptautinės mokyklos Kyjive, Ukrainoje, kur mokė istorijos ir geografijos Tarptautinio bakalaureato ir Kembridžo programose.

erudito licėjus gimnazija mokykla mokytoja lietuvių kalba pedagogas IB tarptautinis bakalaureatas international baccalaureate

Kembridžo ir Tarptautinio bakalaureato (IGCSE/IBDP) programų anglų kalbos mokytojas

Jens Vandevyvere

Jens kilęs iš Belgijos, 2011 metais persikėlė į Ispaniją, kur atrado savo aistrą kalbų mokymuisi ir mokymui. Jis studijavo anglų kalbą Nuotolinio ugdymo Ispanijos valstybiniame universitete (UNED) bei įgijo mokymo sertifikatą Granados universitete. Jens labai patinka mokyti kitus užsienio kalbų, todėl jis džiaugiasi galėdamas dirbti ir gyventi tarptautinėje aplinkoje bei skatinti mokinius augti ir tobulėti. Laisvalaikiu Jens mėgsta skaityti, stebėti aplinką ir užsiimti įvairiomis sporto šakomis, diskutuoti politiniais klausimais bei leisti laiką su draugais.

Laikosi nuostatos, kad visuomet yra svarbu gerbti kitus žmones ir kultūrą aplink mus bei mokytis kaip elgtis atsakingai šiandieniniame pasaulyje. 

erudito licėjus gimnazija mokykla mokytoja lietuvių kalba pedagogas IB tarptautinis bakalaureatas international baccalaureate russian

Kembridžo anglų kalbos ir Tarptautinio bakalaureato (IBDP) programų rusų kalbos mokytoja

Anna Novikova

Anna kilusi iš Sankt Peterburgo. Ji baigė Sankt Peterburgo valstybinį universitetą ir įgijo kalbotyros bakalauro bei Europos literatūros istorijos magistro laipsnį. Per savo karjerą Anna yra ne tik mokiusi mokykloje, bet ir dėsčiusi universitete. Anna dirbo Sankt Peterburgo valstybiniame universitete, dėstė anglų kalbą ir įvadinį politikos mokslų kursą anglų kalba. Ji buvo vokiečių kalbos mokytoja Sankt Peterburgo klasikinėje gimnazijoje Nr. 610. Anna mėgsta keliauti, skaityti ir, žinoma, dirbti su vaikais.

Laikosi nuostatos, kad kiekviena asmenybė yra unikali ir mokytojas turi suteikti mokiniams visas galimybes atskleisti savo talentus ir įgyvendinti savo potencialą.

erudito licėjus tarptautinė Vilniaus bendruomenė anglų kalbos IB tarptautinio bakalaureato ir Kembridžo mokytojas

Kembridžo ir Tarptautinio bakalaureato (IBDP) programų anglų kalbos mokytojas

Robert O‘Leary

Anglų kalbos ir istorijos mokytojas –Robas įgijo TESOL magistro laipsnį 2007 m. Herberto Lehmanokoledže Bronkse, Niujorke. Jis dešimt metų dėstė Niujorko mokyklų sistemoje, kai vėl prisijungė prie Jungtinių Valstijų taikos korpuso kaip švietimo savanoris Ukrainoje. Po dvejų metų Ukrainoje jis toliau ruošė mokytojus ir dėstė Peru ir Kinijoje. 2021 m. jis grįžo į Ukrainą, kad mokytų IB mokykloje, tačiau 2022 m. vasario mėn. prasidėjus karui buvo priverstas išvykti. Jis tikisi kada nors sugrįžti. Be mokymo, Robasmėgsta keliauti, bėgioti ir fotografuoti. Tai bus pirmasis jo gyvenimas Lietuvoje.

Erudito licėjaus Vilniaus ir Kauno Tarptautinio bakalaureato komanda psichologijos mokytoja

Tarptautinio bakalaureato psichologijos mokytoja

Monika Aleksė

Monika 2019 m. baigė sveikatos psichologijos magistrantūros studijas Vytauto Didžiojo universitete, šiuo metu ten pat studijuoja psichologijos doktorantūros studijose. Monika nuolat kelia savo kvalifikaciją ir domisi psichologijos mokslo naujovėmis, rengia mokslines publikacijas, domisi žmogaus teisių problematika, užsiima visuomenine veikla bei praktine psichologo veikla. Iš tiesų nuo pat pirmos klasės iki dabar Monika neturėjo pertraukos nuo mokslų, tad atėjo laikas dalintis žiniomis! Psichologo darbas ir savanorystė su kompleksinę negalią, intelekto sutrikimus, priklausomybę turinčiais jaunuoliais ir suaugusiais asmenimis ne tik suteikė praktinio darbo patirties, tačiau ir užaugino didelę širdį.

Laikosi nuostatos, kad kiekvienas žmogus yra nusipelnęs pagarbos ir įsiklausymo. Vienas tinkamai pasakytas žodis, pakeista aplinka ar tiesiog bendražmogiška pagarba tikrai gali pakeisti gyvenimą.

Erudito licėjus kauno komanda Tarptautinio bakalaureato istorijos mokytojas

Tarptautinio bakalaureato istorijos ir pažinimo teorijos mokytojas

Dr. Donatas Šinkūnas

IBDP Istorijos ir Pažinimo teorijos (TOK) mokytojas. Donato solidi tarptautinė patirtis neleidžia abejoti jo kompetencija ugdyti 21 amžiaus kartos moksleivius. Anksčiau Donatas dirbo IB mokykloje Bogotoje (Kolumbija) su viduriniųjų metų (IB MYP) ir Diploma programos (IB DP) mokiniais, kuriems dėstė Pažinimo Teoriją (TOK), filosofiją bei istoriją. Bogotos mokykloje Donatas taip pat buvo atsakingas už Jungtinių Tautų Modulį (MUN). Bakalauro ir Magistro kvalifikacinius laipsnius mokytojas įgijo Lietuvos (VDU) ir Belgijos (KU Leuven) universitetuose. Pagal mainų programas taip pat mokėsi Ispanijoje, Šiaurės Airijoje ir Suomijoje. 2019 m. Donatas įgijo daktaro laipsnį Western universitete (Londonas, Kanada). Mokytojas yra IB modelio entuziastas ir tiki tarpdisciplininio mokslo prasmingumu ir pranašumais.

Laikosi nuostatos, kad idėjos yra žmogaus sukuriami įrankiai, padedantys orientuotis pasaulyje, jį geriau suprasti bei priimti geresnius sprendimus gyvenime. Todėl mokykla turėtų mokinti mąstymo principų ir nebūti paremta vien įsiminimu. Tai atitinka ir IB misiją bei filosofiją.

Erudito licėjaus Tarptautinio bakalaureato komanda biologijos mokytoja

Tarptautinio bakalaureato programos biologijos mokytoja

Jurgita Makuškaitė

Jurgita Vilniaus Universitete baigė Aplinkosaugos ir ekologijos magistro studijas. Ji tęsė mokslus Jungtinės Karalystės Middlesex Universitete, kur įgijo kvalifikuotos mokytojos statusą (QTS). Pastaruosius trejus metus Jurgita dėstė biologiją, chemiją ir fiziką GCSE lygiu vidurinėse Londono mokyklose, kur įgijo neįkainojamos patirties tarptautinėje švietimo sistemoje. Jurgita džiaugiasi ir didžiuojasi galimybe pasidalinti savo žiniomis ir meile gamtos mokslams su savo studentais. Ji yra įsitikinusi, kad švietimas yra raktas į sėkmę ir tobulesnio pasaulio kūrimą. Pozityvumas, atkaklumas ir atviras mąstymas yra vienos is svarbiausių ir reikalingiausių savybių, kad studentai butu pasiruošę šio amžiaus iššūkiams.

Laikosi nuostatos, kad mokytojai gali atidaryti duris, bet pro jas kiekvienas turi įeiti pats.

Erudito licėjaus Kauno ir Vilniaus komanda fizikos mokytoja

Tarptautinio bakalaureato fizikos mokytoja

Edita Bitvinskaitė

Fizikos mokytoja metodininkė, turinti 23 metų darbo stažą. 1995 m. baigė Vilniaus pedagoginį universitetą, įgijo fizikos – astronomijos – informatikos mokytojos kvalifikaciją. Baigusi 11 metų dirbo Trakų rajono Onuškio vidurinėje mokykloje (dabar Donato Malinausko gimnazija). Nuo 2007 m. dirba Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje.

Laikosi nuostatos, kad vaikai pamėgtų fiziką, matytų ir girdėtų ją aplink mus esančiame pasaulyje, atrastų, atpažintų ir suprastų.

Erudito licėjaus Tarptautinio bakalaureato lietuvių kalbos mokytoja

Tarptautinio bakalaureato lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Meida Keršytė

Meida yra baigusi Vilniaus universitete  (VU) lietuvių filologijos bakalauro studijas, o šiuo metu mokosi magistrantūrą — intermedialias literatūros studijas.  Mokytojo kelią pradėjo 2017 m., kuomet dėstė lietuvių kalbą vyresniųjų klasių moksleiviams. Meida turi patirties ruošiant dvyliktokus abitūros egzaminams, moko argumentavimo, analitinio mąstymo bei, kaip rašyti literatūrinius, samprotavimo rašinius, interpretuoti tekstus. Penkerius metus dirbanti mokytoja domisi kultūra:  kinu, teatru, literatūra, literatūros teorijomis ir menu apskritai, todėl sutelktas žinias integruoja į pamokas, skatina mokinius argumentuotai mąstyti, lavina kūrybiškumą ir jų individualumą.  Be to, siekia palaikyti su besimokančiaisiais artimą ryšį̨, būti ne vien pedagogė, bet ir psichologė, įsiklausanti į kiekvieno lūkesčius, vertinanti asmens išskirtinumą ir gebėjimus.

Laikosi nuostatos, kad kiekvienas dalykas, kai į jį įsigilinama, —  įdomus. Mokslas turi teikti pažinimo džiaugsmą, o pedagogas yra kelrodė žvaigždė šiam tikslui pasiekti.

Vokiečių kalbos mokytoja Monika Zvara

Tarptautinio bakalaureato programos vokiečių kalbos mokytoja

Monika Zvara

Aistrą mokytojauti Monika jautė jau nuo vaikystės, o suaugusi šią svajonę įgyvendino. Ji įgijo kalbos ir literatūros magistro laipsnį ELTE universitete Vengrijoje. Taip pat turi anglų kalbos ir literatūros bei vokiečių, kaip antros užsienio kalbos, mokytojos laipsnius.

Monika turi sukaupusi jau daugiau nei 20 metų patirtį mokant pradinių ir pagrindinių klasių vaikus, taip pat moko ir suaugusius. Ji dirbo savo gimtojoje šalyje Vengrijoje, Kinijoje, Čekijoje, o nuo 2022 m. sausio mėnesio prisijungė prie Erudito licėjaus ir dėsto Tarptautinio bakalaureato moksleiviams (IB) vokiečių kalbą.

Didžiausia Monikos aistra yra skaitymas, tačiau taip pat mėgsta mokytis įvairių kalbų, siūti drabužius, važinėtis dviračiu, tvarkyti sodą ir ilgus pasivaikščiojimus su šunimi.

Monika tiki, kad kiekvienas gali pasiekti aukštą lygį tam tikroje srityje, jei yra motyvuotas ir sulaukia palaikymo.

Peter Venables

Tarptautinio bakalaureato pažinimo teorijos ir anglų kalbos mokytojas

Peter Venables

Mokytojas gimė Vakarų Midlende, Anglijoje. Bakalauro laipsnį anglų literatūros srityje jis įgijo “Open University”, o magistro laipsnį šiuolaikinės literatūros ir kultūros srityje – Birbeko universitete, Londone. Šiuo metu mokytojas yra Birbeko universiteto doktorantas, tiriantis ryšius tarp XX a. literatūros, istorijos ir kritinės teorijos. Pastaruosius šešerius metus jis dirbo anglų kalbos ir literatūros mokytoju švietimo įstaigose Jungtinėje Karalystėje, taip pat mokytojavo Slovakijoje, Lenkijoje ir Vokietijoje. Mokytoją domina kultūra ir politika, literatūra ir kino menas, o laisvalaikiu mėgsta bėgioti, keliauti ir plaukioti.

Erudito licėjaus Kauno ir Vilniaus Informacinių technologijų ir robotikos mokytojas

Tarptautinio bakalaureato informacinių technologijų ir robotikos mokytojas

Tomas Stasiukaitis

Informacinių technologijų ir robotikos mokytojas. Praktiškai technologijas taikantis mokytojas. Vaikus moko tokių dalykų, kurie yra praktiškai pritaikomi gyvenime. Informatikos magistro laipsnį turintis mokytojas ne tik dirba su vaikais. Greičiausiai Jums teko girdėti, kad 2016 metais Kauno Kalėdų eglutė pirmą kartą Lietuvoje buvo prijungta prie interneto, eglės žaislus internetu galėjo valdyti kiekvienas norintis – tai mūsų mokytojo darbas. Tomas Stasiukaitis iki šiol daugiausia dirbo su suaugusiųjų ir vyresnių vaikų mokymu, dabar dirba su vaikais nuo pirmos klasės.

Laikosi nuostatos, kad pasiekti galima viską, kiek ilgai to sieksi priklauso tik nuo pastangų!