5-10 klasės

Erudito licėjaus Tarptautinio bakalaureato komanda biologijos mokytoja

Tarptautinio bakalaureato programos biologijos mokytoja

Jurgita Makuškaitė

Jurgita Vilniaus Universitete baigė Aplinkosaugos ir ekologijos magistro studijas. Ji tęsė mokslus Jungtinės Karalystės Middlesex Universitete, kur įgijo kvalifikuotos mokytojos statusą (QTS). Pastaruosius trejus metus Jurgita dėstė biologiją, chemiją ir fiziką GCSE lygiu vidurinėse Londono mokyklose, kur įgijo neįkainojamos patirties tarptautinėje švietimo sistemoje. Jurgita džiaugiasi ir didžiuojasi galimybe pasidalinti savo žiniomis ir meile gamtos mokslams su savo studentais. Ji yra įsitikinusi, kad švietimas yra raktas į sėkmę ir tobulesnio pasaulio kūrimą. Pozityvumas, atkaklumas ir atviras mąstymas yra vienos is svarbiausių ir reikalingiausių savybių, kad studentai butu pasiruošę šio amžiaus iššūkiams.

Laikosi nuostatos, kad mokytojai gali atidaryti duris, bet pro jas kiekvienas turi įeiti pats.

erudito licėjus gimnazija mokykla mokytoja lietuvių kalba pedagogas IB tarptautinis

Matematikos programos vadovas, Tarptautinio bakalaureato (IBDP) programos matematikos ir TOK mokytojas

Kevin Morice

Kevin yra kilęs iš Airijos ir visada mėgo iššūkius. Baigęs statistikos studijas Prancūzijoje ir informatikos mokslus Vokietijoje, jis nusprendė tapti mokytoju, kad tyrinėtų pasaulį kartu su savo aistra: skaičiai buvo sukurti tam, kad padėtų geriau suprasti mūsų gyvenimą. Laisvalaikiu jis mėgsta jodinėti žirgais, kas padeda puikiai derinti formą su funkcija, taip pat užsiima kai kuriomis kitomis nesaugiomis sporto šakomis. Padirbėjęs Austrijoje, Mongolijoje ir Kirgizijoje, 2022 m. rugpjūčio mėn. jis prisijungė prie tarptautinės Erudito bendruomenės, kad įgytų naujos patirties.

Kevin laikosi nuostatos, kad kai gyvenime užsidaro vienos durys, visada atsiveria kitos. Svarbu ieškoti naujų durų, o ne sutelkti dėmesį į senas.

erudito licėjus gimnazija mokykla mokytoja lietuvių kalba pedagogas IB tarptautinis bakalaureatas international baccalaureate

Kembridžo ir Tarptautinio bakalaureato (IGCSE/IBDP) programų anglų kalbos mokytojas

Jens Vandevyvere

Jens kilęs iš Belgijos, 2011 metais persikėlė į Ispaniją, kur atrado savo aistrą kalbų mokymuisi ir mokymui. Jis studijavo anglų kalbą Nuotolinio ugdymo Ispanijos valstybiniame universitete (UNED) bei įgijo mokymo sertifikatą Granados universitete. Jens labai patinka mokyti kitus užsienio kalbų, todėl jis džiaugiasi galėdamas dirbti ir gyventi tarptautinėje aplinkoje bei skatinti mokinius augti ir tobulėti. Laisvalaikiu Jens mėgsta skaityti, stebėti aplinką ir užsiimti įvairiomis sporto šakomis, diskutuoti politiniais klausimais bei leisti laiką su draugais.

Laikosi nuostatos, kad visuomet yra svarbu gerbti kitus žmones ir kultūrą aplink mus bei mokytis kaip elgtis atsakingai šiandieniniame pasaulyje.

erudito licėjus tarptautinė Vilniaus bendruomenė anglų kalbos IB tarptautinio bakalaureato ir Kembridžo mokytojas

Kembridžo ir Tarptautinio bakalaureato (IBDP) programų anglų kalbos mokytojas

Robert O‘Leary

Anglų kalbos ir istorijos mokytojas –Robas įgijo TESOL magistro laipsnį 2007 m. Herberto Lehmanokoledže Bronkse, Niujorke. Jis dešimt metų dėstė Niujorko mokyklų sistemoje, kai vėl prisijungė prie Jungtinių Valstijų taikos korpuso kaip švietimo savanoris Ukrainoje. Po dvejų metų Ukrainoje jis toliau ruošė mokytojus ir dėstė Peru ir Kinijoje. 2021 m. jis grįžo į Ukrainą, kad mokytų IB mokykloje, tačiau 2022 m. vasario mėn. prasidėjus karui buvo priverstas išvykti. Jis tikisi kada nors sugrįžti. Be mokymo, Robasmėgsta keliauti, bėgioti ir fotografuoti. Tai bus pirmasis jo gyvenimas Lietuvoje.

erudito licėjus gimnazija mokykla mokytoja lietuvių kalba pedagogas IB tarptautinis bakalaureatas international baccalaureate

Kembridžo pradinės ir pagrindinės programų anglų kalbos mokytoja

Betigül Gökçekoğlu

Betigül kilusi iš Turkijos. Anglų kalbos ir literatūros bakalauro laipsnį įgijo sostinėje Ankaroje esančiame Hacettepe universitete.Taip pat ji įgijo pedagogo sertifikatą ir magistro laipsnį studijų programos rengimo ir instruktavimo programoje Bilkent universitete. Prieš atvykdama į Lietuvą, Betigül įgijo tarptautinio bakalaureato diplomo programos mokytojo išsilavinimą ir sukaupė patirtį IBDP anglų kalbos A-B ir žinių teorijos mokyme. Suprasdama, kad mokytojas yra kryptinga profesija, ji siekia sukurti pozityvią ir į studentą orientuotą mokymosi aplinką, kurioje kiekvienas mokinys mokydamasis jaustų džiaugsmą. Ji mėgsta būti gamtoje ir vertina visus menus, ypač kiną ir literatūrą.

Betigül laikosi nuostatos, kad mokytojai turėtų įkvėpti mokinius būti geresne savęs versija ir vertinti meną, literatūrą ir intelektines žinias.

erudito licėjus gimnazija mokykla mokytoja lietuvių kalba pedagogas IB tarptautinis bakalaureatas international baccalaureate russian

Kembridžo anglų kalbos ir Tarptautinio bakalaureato (IBDP) programų rusų kalbos mokytoja

Anna Novikova

Anna kilusi iš Sankt Peterburgo. Ji baigė Sankt Peterburgo valstybinį universitetą ir įgijo kalbotyros bakalauro bei Europos literatūros istorijos magistro laipsnį. Per savo karjerą Anna yra ne tik mokiusi mokykloje, bet ir dėsčiusi universitete. Anna dirbo Sankt Peterburgo valstybiniame universitete, dėstė anglų kalbą ir įvadinį politikos mokslų kursą anglų kalba. Ji buvo vokiečių kalbos mokytoja Sankt Peterburgo klasikinėje gimnazijoje Nr. 610. Anna mėgsta keliauti, skaityti ir, žinoma, dirbti su vaikais.

Laikosi nuostatos, kad kiekviena asmenybė yra unikali ir mokytojas turi suteikti mokiniams visas galimybes atskleisti savo talentus ir įgyvendinti savo potencialą.

erudito licėjus gimnazija mokykla mokytoja istorija pažinimas pedagogas IB tarptautinis bakalaureatas international baccalaureate

Kembridžo ir Tarptautinio bakalaureato (IGCSE/IBDP) programų istorijos, geografijos ir globalaus požiūrio (angl. Global Perspectives) mokytojas

Richard Coombs

Ričardas yra kilęs iš Jorko miesto Anglijoje. Mokytojas istorijos bakalauro laipsnį įgijo Mančesterio Metropoliteno universitete bei PGCE (baigiamųjų edukologijos studijų pažymėjimas) Jorko universitete. Ričardas turi pedagoginio darbo patirties Didžiojoje Britanijoje, kelerius metus dirbo Humanitarinių mokslų mokytoju tarptautinėje mokykloje Kelne, Vokietijoje. Į „Erudito licėjų“ Ričardas atvyksta iš tarptautinės mokyklos Kyjive, Ukrainoje, kur mokė istorijos ir geografijos Tarptautinio bakalaureato ir Kembridžo programose.

Peter Venables

Tarptautinio bakalaureato pažinimo teorijos ir anglų kalbos mokytojas

Peter Venables

Mokytojas gimė Vakarų Midlende, Anglijoje. Bakalauro laipsnį anglų literatūros srityje jis įgijo “Open University”, o magistro laipsnį šiuolaikinės literatūros ir kultūros srityje – Birbeko universitete, Londone. Šiuo metu mokytojas yra Birbeko universiteto doktorantas, tiriantis ryšius tarp XX a. literatūros, istorijos ir kritinės teorijos. Pastaruosius šešerius metus jis dirbo anglų kalbos ir literatūros mokytoju švietimo įstaigose Jungtinėje Karalystėje, taip pat mokytojavo Slovakijoje, Lenkijoje ir Vokietijoje. Mokytoją domina kultūra ir politika, literatūra ir kino menas, o laisvalaikiu mėgsta bėgioti, keliauti ir plaukioti.

Erudito licėjaus Tarptautinio bakalaureato lietuvių kalbos mokytoja

Tarptautinio bakalaureato lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Meida Keršytė

Meida yra baigusi Vilniaus universitete  (VU) lietuvių filologijos bakalauro studijas, o šiuo metu mokosi magistrantūrą — intermedialias literatūros studijas.  Mokytojo kelią pradėjo 2017 m., kuomet dėstė lietuvių kalbą vyresniųjų klasių moksleiviams. Meida turi patirties ruošiant dvyliktokus abitūros egzaminams, moko argumentavimo, analitinio mąstymo bei, kaip rašyti literatūrinius, samprotavimo rašinius, interpretuoti tekstus. Penkerius metus dirbanti mokytoja domisi kultūra:  kinu, teatru, literatūra, literatūros teorijomis ir menu apskritai, todėl sutelktas žinias integruoja į pamokas, skatina mokinius argumentuotai mąstyti, lavina kūrybiškumą ir jų individualumą.  Be to, siekia palaikyti su besimokančiaisiais artimą ryšį̨, būti ne vien pedagogė, bet ir psichologė, įsiklausanti į kiekvieno lūkesčius, vertinanti asmens išskirtinumą ir gebėjimus.

Laikosi nuostatos, kad kiekvienas dalykas, kai į jį įsigilinama, —  įdomus. Mokslas turi teikti pažinimo džiaugsmą, o pedagogas yra kelrodė žvaigždė šiam tikslui pasiekti.

Lietuvių kalbos mokytoja Vida Grigaliūnaitė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Vida Grigaliūnaitė

Vyr. mokytoja Vida Grigaliūnaitė baigė lietuvių kalbos ir filologijos studijas Vilniaus Universitete. Baigusi studijas dirbo Kultūros mokykloje, o pastaruosius 30 metų Vida moko vaikus Nacionalinėje  M. K. Čiurlionio menų mokykloje. Dirbdama šioje įstaigoje, mokytoja „prisijaukino“ muziką, šokį, dailę. Ji įsitikinusi, kad mokytojos darbas yra ypatingas, reikalaujantis būti ir psichologu, ir filosofu ir oratoriumi, ir kūrėju.

Per pastaruosius metus mokytoja suredagavo virš 10 verslo knygų. Laisvalaikiu lanko koncertus, teatrus. Ypač mėgsta keliauti.

Laikosi nuostatos, kad vertinga knyga formuoja žmogų – visa kita padaro gyvenimas.

Lietuvių kalbos mokytoja Agnė Andreliūnaitė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Agnė Andreliūnaitė

Agnė Andreliūnaitė yra trečio kurso Vytauto Didžiojo universiteto studentė, kuri šiuo metu studijuoja lietuvių kalbos ir literatūros pedagogiką. Universitete ji pasižymi puikiais rezultatais, noru kuo daugiau sužinoti. Agnė nusprendė studijuoti lietuvių kalbos ir literatūros pedagogiką, kadangi turėjo nuostabią lietuvių kalbos mokytoją, kuri tapo jos autoritetu. Užaugusi Telšiuose ne kartą dalyvavo Meninio skaitymo konkursuose ir užimdavo prizines vietas. Ji turi individualaus papildomo mokymo patirties su 2–8 klasių moksleiviais, kuriems padeda užpildyti spragas ir susidraugauti su lietuvių kalba.

Laikosi nuostatos, kad reikia tapti moksleivių drauge, sukurti jaukią mokymosi aplinką, jog mokiniai jaustųsi gerai ir turėtų kuo daugiau motyvacijos mokytis.

Samuel

Prancūzų, vokiečių, anglų ir ispanų kalbų mokytojas

Samuel Vulliamy

Mokytojas Samuel 2017 m. baigė studijas Londone esančiame University College London, Anglijoje, įgydamas bakalauro laipsnį moderniųjų kalbų srityje, o vėliau įgijo Teaching English to Speakers of Other Languages (TESOL) sertifikatą. Nuo to laiko mokytojas dirbo su suaugusiais ir vaikais Jungtinėje Karalystėje, Pietų Korėjoje ir Kenijoje, o neseniai gavo PGCE (Postgraduate Certificate in Education) ir QTS (Qualified Teacher Status) Southamptono universiteto sertifikatus, specializuodamasis ispanų ir prancūzų kalbų mokymui. Samuel Lietuvoje jau antrą kartą, nes kiek anksčiau yra įgijęs magistro laipsnį sociolingvistikoje ir daugiakalbystėje Vytauto Didžiojo universitete.

Laikosi nuostatos, kad mokymasis apie kultūrą yra svarbi kalbų ugdymo dalis, nes tai skatina studentų susidomėjimą, didina jų motyvaciją ir kultūrinį kapitalą.

Brian Davis

Anglų kalbos ir Global Perspectives dalyko mokytojas

Brian Davis

Brian Davis turi anglų literatūros bakalauro laipsnį ir magistro laipsnį švietime. Ketverius metus dėstė anglų kalbą ir dramą Jungtinėse Valstijose, o vėliau savanoriškai dirbo anglų kalbos mokytoju Gruzijoje. Paskutinius 10 metų mokytojas dirbo Kazachstane ir vedė Global Perspectives dalyką, organizavo Model United Nations sesijas, ruošė mokinius IELTS ir SAT egzaminams. Mokytojas glaudžiai bendradarbiauja su Jungtinėmis Tautomis, siekdamas suteikti mokiniams globalią platformą, kurioje jie galėtų tobulinti ir plėtoti savo įgūdžius, tampant pasaulio piliečiais. Brianas pritaria žmonių teisių aktyvistės Malala Yousafzai minčiai, kad “ne tik šviesdami savo protus, bet ir savo širdis ir sielas, galime kurti pasaulinę taiką”.

Erudito licėjaus Vilniaus komanda pagrindinių klasių matematikos mokytojas

Matematikos mokytojas

Marius Zakarevicius

Matematikos mokytojas metodininkas, turintis 15 metų pedagoginio darbo patirtį. Įgijo matematikos mokytojo profesinę kvalifikaciją baigęs matematikos bakalauro studijas Vilniaus universitete. Savo veikloje nuolat ieško kaip tobulinti savo kvalifikaciją, įgyti naujos patirties, tad nevengia dalyvauti su ugdymo kokybės gerinimu susijusiuose projektuose. Mariui teko išbandyti jėgas dirbant autorių kolektyve ruošiant vadovėlį “Matematika Tau 12kl”, uždavinyną “Matematika tau 11kl”, leidinį “Matematikos užduotys 5kl.”. Yra dalyvavęs projektuose, kuriant interaktyvius mokomuosius objektus gimnazijoms, skaitmenines mokymo priemonės ir jų naudojimo metodiką. Marius domisi dinaminės matematikos programa Geogebra, yra įsitraukęs į Lietuvos Geogebra instituto veiklą, taip pat yra “Baltic & Nordic Geogebra Network” organizacinio komiteto narys.

Laikosi nuostatos, kad aš geras ir man sekasi, jūs geri ir jums sekasi.

erudito licėjus pagrindinis ugdymas matematikos mokytoja vilnius

Matematikos mokytoja

Dalia Akopianienė

Mokytoja Dalia, turinti 12 metų pedagoginio darbo patirtį, baigė Vilniaus pedagoginį universitetą, įgijo ekonomikos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. Lietuvos edukologijos universitete baigė magistro studijas, baigė švietimo įstaigų vadybos ir administravimo studijų programą ir įgijo verslo ir vadybos magistro laipsnį. Mokytoja taip pat yra įgijusi ekonomikos vyresniosios mokytojos kvalifikacinę kategoriją. Vytauto Didžiojo universitete 1,5 metų studijavo matematikos mokomojo dalyko modulį. Pamokos metu mokytoja ieško metodų ir būdų sudominti mokinius dėstomu dalyku, skatina mokinių bendradarbiavimą, ugdo gebėjimus vertinti savo ir draugų darbus, būti savo draugų mokytojais, kūrybiškumą.

Laikosi nuostatos – „Discere ne cesses! (liet. Mokytis nepaliauk!)“

Vaiva Kuzmickytė

Matematikos mokytoja

Vaiva Kuzmickytė

Matematikos taikymų bakalauro ir matematikos studijų magistro laipsnį Vaiva įgijo Vilniaus universitete, o pedagogikos kvalifikaciją Vytauto Didžiojo universitete. Vaiva savanoriavo Ukrainoje, dirbo mokytoja vaikų stovyklose. Ši patirtis pastūmėjo Vaivą išbandyti save mokytojos vaidmenyje ir taip tapo “Renkuosi Mokyti” programos dalyve, su kuria pradėjo savo mokytojavimo kelią vienoje iš Vilniaus mokyklų.

Laikosi nuostatos, kad kiekvienas vaikas gali patirti mokymosi sėkmę ir jaustis laimingas pamokose.

DSC01361

Fizikos mokytoja

Doc. Dr. Edita Palaimienė

Edita yra akademinio ir mokslinio darbo profesionalė, skyrusi didelį dėmesį moksliniams tyrimams ir dėstymui Vilniaus universitete. Po ilgų studijų ir darbo universitete, ji pasirinko tapti mokytoja, siekdama skatinti mokinių aktyvumą ir susidomėjimą fizika, bei padėti jiems pažinti gamtos dėsnius. Jos darbo rezultatai rodo aukštą kompetenciją ir daugybę mokslinių pasiekimų, įskaitant publikacijas ir tarptautinius projektus. Edita nuolat siekia tobulėti ir dalyvauja seminaruose bei mokymuose, kad galėtų efektyviau ir kūrybiškiau ugdyti jaunąją kartą, kuriant palankią mokymosi aplinką ir naudojant skaitmenines technologijas. Ji išskirtinai motyvuota, kurios įsipareigojimas fizikos mokslui, studentams ir mokiniams padeda formuoti stiprų mokymosi ir pažinimo norą.

Laikosi nuostatos, kad viskas yra įmanoma, kai tik uoliai ir ryžtingai sieki savo tikslų, nes kiekvienas iššūkis yra galimybė mokytis ir augti.

AELITA

Chemijos mokytoja

Aelita Zabulionė

Aelita visą savo karjerą paskyrė chemijai, o paskutinius ketverius metus koncentravosi į maisto chemiją, neutraceutikų ir naujų maisto produktų kūrimą, maisto sistemų tvarumą ir išsaugojimą. 2021 metais inovacijų parodoje pristatė savo kurtą unikalų mėsos analogą, kuris buvo apdovanotas kaip “Išradimas ateičiai”. 2022 metais vadovavo projektui, kurio metu, įtraukiant vartotojus į kūrybos procesą, buvo sukurta inovatyvi išsineštinio maisto pakuotė, atspari net orkaitės karščiui ir neturinti nė gramo plastiko bei 100% perdirbama. Nuo 2022 metų Aelita studijuoja chemijos inžinerijos doktorantūroje bei siekia išvystyti augalinės ir mikrobiologinės kilmės maisto apsaugai tinkamas medžiagas. Aelita tiki, kad chemiją rasti galime kiekviename kąsnyje, kiekvienam vandens gurkšnelyje ir įkvėpime, todėl chemijos jau keletą metų, vykdydama neformaliojo ugdymo projektus mokė nuo 3 iki 11 klasės moksleivius. Prisijungusi prie Erudito licėjaus komandos ji siekia chemijos mokyti ne tik kaip sistemų mokslo, bet ir kaip neatskiriamos kasdienybės dalies.

Laikosi nuostatos, kad davęs žuvį, pamaitinsi žmogų dieną, davęs meškerę – visą gyvenimą.

erudito licėjus anglų kalbos mokytoja vilnius

Anglų kalbos mokytoja

Indrė Douglas

Indrė gimė ir užaugo Lietuvoje. Istorijos ir klasikinės literatūros bakalauro laipsnį įgijo Lidso Universitete, Didžiojoje Britanijoje. Studijų metu ji skaitė, analizavo ir interpretavo įvairių tipų anglų, senovės graikų ir romėnų tekstus. Prieš pat universiteto baigimą, ji parašė akademinį darbą apie ankstyvuosius viduramžių laikus, o tai buvo puiki patirtis ir praktika įtvirtinant savo žinias. Po studijų Indrė dirbo vertėja Didžiojoje Britanijoje ir netgi gavo galimybę prisidėti prie start-up‘o, kur ji mokė žmones individualiai bei komandose. Ši patirtis leido Indrei išmokti kaip efektyviai ir patraukliai perduoti žinias. Galiausiai ji nusprendė tęsti savo mokytojo karjerą ir pradėti dirbti kaip anglų kalbos mokytoja. Ši profesija buvo Indrės gyvenimo svajonė, todėl dabar ji labai laiminga. Šiuo metu Indrė gilina savo literatūros, kalbos ir istorijos žinias ir mokosi Klasikinių studijų magistrantūros programoje, Vilniaus Universitete. Ją domi menai, literatūra bei istorija. Indrė nėra abejinga aplinkosaugos problemoms ir žmogaus teisių pažeidimams, todėl bando savanoriauti įvairiose organizacijoje kada tik gali.

Indrė tiki, kad tik per gerumą ir supratingumą mūsų pasaulis taps geresne vieta gyventi.

Erika Daukšienė

Anglų kalbos mokytoja

Erika Daukšienė

Erika baigė Vilniaus Universiteto filologijos magistrantūrą, sukaupė 21 metų patirtį dėstant suaugusiems, moksleiviams bei abiturientams. Pastaruosius ruošia anglų kalbos valstybiniam egzaminui ir IELTS tarptautiniam egzminui. Džiaugiasi aukštais moksleivių egzaminų rezultatais. Mokytoja studijavo bei įgyjo Cambridge sertifikatą ir pagal naujausią Cambridge metodiką dėsto jau 5 metus. Turėjo kelerių metų praktikos bei žinių tobulinimo galimybių JAV ir Europoje. Nuo 2011 metų vadovauja savo Kalbų Studijai, kurioje dėsto grupėse ir individualiai. Mokytoja Erika turi 17 metų vertėjavimo raštu patirties. Šiuo metu rengia Anglų kalbos gramatikos vadovą bei praktiką su užduotimis. Be to, specialiai pamokoms sukurtas užduotis kelia į populiariausius anglų kalbos mokymo platformas bei taiko jas mokydama savo studentus.

Laikosi nuostatos, kad reikia įkvėpti, tikėti ir augti.

Rinke Hoentjen

Anglų kalbos mokytoja

Rinke Sophia Hoentjen

Dar būdama moksleivė ir mokydamasi Tarptautinio bakalaureato programoje anglų kalbą, įsimylėjo anglų literatūrą. Tai ją įkvėpė studijuoti anglų kalbą ir kultūrą Radboud universitete Nimegene, Olandijoje, o vėliau įgyti magistro laipsnį turizmo ir kultūros srityje. Norėdama įgyvendinti savo svajonę tapti anglų kalbos mokytoja, ji taip pat įgijo magistro laipsnį, specializuodamasi tarptautinėje švietimo srityje, Utrechto universitete, Olandijoje. Praleidusi pastarajį sezoną tarptautinėje mokykloje Norvegijoje, ji dabar su dideliu entuziazmu pradeda savo mokytojo kelią Lietuvoje.

Laikosi nuostatos, kad literatūra suteikia skaitytojams galimybę pažvelgti į kitų žmonių gyvenimus, o tai ugdo empatiją ir parodo skirtingas perspektyvas. Ji įgyvendina šią viziją savo anglų kalbos pamokose.

Remigija Karalienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Remigija Karalienė

Baigusi VU ir įgijusi lietuvių kalbos ir literatūros specialybę dirbo mokytoja keliose Vilniaus mokyklose su 5-12 klasių moksleiviais, rengė mokinius įvairiems testams (PUPP, VBE, NMPP). 2013 m. įgijo mokytojo metodininko kvalifikaciją. Mokytojai labai įdomu  dirbti su mokiniais ne tik  pamokose, bet ir per popamokines bei neformaliojo ugdymo veiklas – kurį laiką vedė būrelius „Žaidžiu žodžiu“, „Žaidžiame teatrą“, su mokiniais kūrė mini spektaklius, literatūrines kompozicijas, rengė kūrybinių darbų parodas ir pan. Mokytojos organizuota senų knygų paroda pateko į serijos „Atrask“ 6 kl. literatūros vadovėlį kaip patyriminė užduotis „Seniausia šeimos, giminės knyga, jos istorija“. Dvejus metus iš eilės mokytojos paruošti mokiniai užėmė prizines vietas Vilniaus m. Meninio skaitymo konkurse. Bendraudama su mokiniais siekia būti nuoširdi, supratinga, kantri. Mokytoja dalinasi savo žiniomis ir patirtimis su kolegomis konferencijose.

Laikosi nuostatos, kad neklysta tik tie, kurie nieko nedaro.

erudito licėjus pagrindinis ugdymas prancūzų kalba mokytoja tarptautinė komanda

Prancūzų kalbos mokytoja

Chloé Boyaval

Prancūzų kalbos mokytoja, turinti DAEFLE (prancūzų kalbos kaip užsienio kalbos mokymo profesinį diplomą) ir istorijos magistro laipsnį, kurį įgijo Université de Caen Normandie, Prancūzijoje. Mokytoja taip pat turėjo puikią galimybę dalyvauti mainų programose Erasmus+ Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje. Mokytoja gyveno ir dirbo keliose pasaulio šalyse – Jungtinėje Karalystėje, Japonijoje, Šveicarijoje, Etiopijoje. Chloe visada mielai dalijasi savo kultūra ir kalba su studentais iš viso pasaulio bei mokosi iš jų. Ji siekia, kad prancūzų kalbos mokymasis turi būti smagus. Mokiniai turi būti judėjime, bendrauti, dalintis savo patirtimi. Kiekvienas turi balsą, turi juo naudotis ir būti išgirstas. Kiekvienas yra svarbus ir ji naudoja prancūzų kalbą, kad paskatintų moksleivius patikėti savimi.

Laikosi nuostatos, kad mokytojai turi leisti ir padėti mokiniams išreikšti save. Nuo to pamoka bus turtingesnė, o mokiniai labiau pasitikintys savimi.

Prancūzų kalbos mokytoja Brigita Misevičiūtė

Prancūzų kalbos mokytoja

Brigita Misevičiūtė

Brigita studijuoja frankofonijos šalių kalbą ir kultūrą Vytauto Didžiojo Universitete, domisi pedagogikos ir vertimo profesijomis. Šiuo metu taip pat atlieka nuotolinę vertimo stažuotę L’Agence Universitaire de la Francophonie. Taip pat yra savanoriavusi Carite, kuriame bendravo su vaikais, padėjo ruošti namų darbus ir kartu vyko į įvairias išvykas ir yra baigusi muzikos mokyklą. Laisvalaikiu domisi sveika gyvensena, skaito knygas, užsiima rankdarbiais ir kuria papuošalus. Brigita džiaugiasi, kad studijuodama 4 kurse jau turi galimybę mokytojauti, nes tai skatina dar daugiau domėtis pedagogika, tobulėti ir mokytis kartu su vaikais. Mokytojai svarbu, kad vaikai mokykloje jaustųsi drąsiai, nebijotų išreikšti savo nuomonės bei būti savimi.

Laikosi nuostatos, kad tikrieji mokytojai yra vaikai, iš kurių galima išmokti smalsumo, supratingumo, kūrybingumo ir daug kitos neįkainojamos patirties.

Erudito licėjaus Vilniaus komanda vokiečių kalbos mokytoja

Vokiečių kalbos mokytoja

Eglė Pečiulytė

Būdama 21 metų mokytoja jau dėstė Vilniaus pedagoginio universiteto germanistikos katedroje, o 23 metų su pagyrimu baigė magistro studijas ir atsisakė… doktorantūros! Nes noras baigti gyvenimo universitetą buvo daug didesnis – Eglei didžiausią įspūdį besimokant padarydavo ne pats dalykas, o jį dėstantis mokytojas, jo asmenybė, užsidegimas ir pasaulėžiūra. Tad pasisėmusi gyvenimiškos patirties, grįžo dirbti į mokyklą ir įvaldė įvairias vokiečių kalbos dėstymo subtilybes, žinias gilino ir stažavosi įvairiose mokyklose Vokietijoje, Austrijoje bei Švedijoje. Labai mėgsta dalyvauti seminaruose, semtis naujų idėjų bei dalintis patirtimi.

Laikosi nuostatos, kad kiekvienam vaikui, šalia tėvų, mokytojas yra svarbiausia asmenybė, tad didelį dėmesį skiria tobulėjimui ir saviugdai. Be to, niekada nelieps žuviai lipti į medį, o stengsis kartu nardyti po jos vandenis.

erudito licėjus pagrindinis ugdymas ispanų kalba mokytoja tarptautinė komanda

Ispanų kalbos mokytoja

Martynas Banys

Mokytojas Martynas turintis daugiau nei 18 metų ispanų kalbos dėstymo patirtį, baigė Buenos Aires institutą Argentinoje 2003/2004 metais, vėliau dirbo versle su Ispanijos vyndariais bei mokė suaugusiuosius ispanų kalbos. Vasaromis dirbo lydinčiuoju gidu, lydėjo ispanų turistų grupes po Baltijos šalis. Ispanų kalbos mokymas Martynui yra prasminga veikla, visuomet siekia kuo aukščiausių rezultatų.

Mokytojas tiki, kad mokymasis ir iššūkių priėmimas vyksta kiekvieną dieną. Pats augina du berniukus ir iš jų taip pat mokosi kiekvieną dieną.

Meilutė Jurevič

Biologijos ir gamtos mokslų mokytoja

Meilutė Jurevič

Mokytoja Meilutė Jurevič baigė medicininės ir veterinarinės biochemijos bakalauro studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete bei įgijo pedagogo kvalifikaciją Mykolo Romerio universitete. Studijų metais įgijo platų žinių spektrą bei turėjo galimybę atlikti įvairius mokslinius tyrimus. Meilutę nuo pat mažumės domino gamtos ir tikslieji mokslai. Besimokydama gimnazijoje ne kartą užėmė prizines vietas chemijos, fizikos ir biologijos olimpiadose, taip pat baigė Vilniaus universiteto organizuojamą Jaunųjų matematikų mokyklą ir kartu su vidurinio išsilavinimo atestatu gavo Kauno technologijos universiteto įsteigtą geriausios mokyklos matematikės apdovanojimą. Mokytoja nori mokiniams suteikti ne tik gamtos mokslų žinių, bet ir išmokyti atsakomybės bei kritinio mąstymo.

Laikosi nuostatos, kad nereikia daryti nieko, dėl ko vėliau tektų gailėtis, bet jeigu jau padarei, tai negaišti laiko savęs gailėjimuisi, o pasimokyti iš klaidų ir tobulėti toliau.

1564654652

Geografijos mokytoja

Gintarė Klimienė

Užaugusi Vokietijoje, studijavusi Australijoje ir gyvenusi Kanadoje, Gintarė geografiją pamilo matydama nuolat besikeičiantį, bet nenumaldomai gyvą Žemės veidą. Ilgametė tarptautinė patirtis ją ne tik užaugino globalia piliete, bet ir nukreipė globalių problemų link, iš kurių didžiausią aistrą jaučia klimato kaitos nagrinėjimui. Baigusi hidrometeorologijos magistro studijas Vilniaus universitete, Gintarė toliau eina klimato teisingumo keliu būdama jaunąja klimato ambasadore tarptautiniame “Climate GameON” projekte. Pasak jos, klimato kaita, kaip didžiausias visuomenės iššūkis, mus moko ieškoti balanso tarp savo poreikių ir gamtos pajėgumų. Tvarų gyvenimo būdą Gintarė integruoja į savo dėstomas temas, tad jos pamokos – aktualijų ir įkvėpimo kupinos akimirkos aiškinantis  kasdienius planetos iššūkius, ieškant paprastų, kasdienių sprendimų individualiame lygmenyje. 

Laikosi nuostatos, kad geografija yra universaliausias įrankis, padedantis pasaulio platybėse atrasti save, pamesti stereotipus ir atverti duris į beribes kiekvieno jauno žmogaus galimybes išpildyti savo potencialą.

Oškinytė (2)

Istorijos mokytoja

Aistė Oškinytė

Aistė yra baigusi istorijos bakalauro studijas ir įgijusi pedagogo kvalifikaciją. 2016 metais atliko archeologinę praktiką Italijoje. Sugrįžusi tęsė magistro studijas VDU švietimo akademijoje kur įgijo ugdymo mokslo magistro laipsnį. Aistė mokykloje dirba jau 5 metus. Ruošė mokinius valstybinės brandos egzaminams. 2022 metais apsigynė vyr. mokytojo kvalifikacijos laipsnį, o metų pabaigoje baigė STEAM studijas. Mokytoja yra prisidėjusi prie NŠA iniciatyvos parengiant metodinį leidinį, jame yra pateikiami keli jos pamokų planai pilietiškumo pamokoms.
Aistė yra įveikusi Camino Lituana kelią, kurio metu nuėjo 477 km, o praėjusiais metais įveikė ir Ispaniškąjį Camino de Compostela kelią, kurio metu buvo nueiti 847 km.
Aistė neįsivaizduoju savo gyvenimo be žygių, nakvynės miške ir palapinės patogumų.

Laikosi nuostatos, kad nėra klaidos, kurios neįmanoma ištaisyti. Jeigu nepavyko šiandien – pavyks rytoj!

IMG_4676

Verslumo mokytoja

Monika Jahani

Dar būdama mokykloje atrado verslumo įgūdžius ir užsiėmė pirmosiomis savarankiškomis veiklomis. Monika baigusi Verslo vadybos studijas pasuko į privataus švietimo sektorių. Kur teko dirbti Amerikos ir Turkijos ikimokyklinio ugdymo mokykloje užsienyje, Lietuvos aukštojoje mokykloje ir neformaliame ugdyme. Šiuo metu Monika konsultuoja smulkiuosius verslus jų kūrimo ir vystymo klausimais, padeda atrasti individualius bei nestandartinius sprendimus, geriausiai tinkančius šiuolaikiniam verslui. Monikos vidinis ketinimas – supažindinti mokinius su realiomis ir praktinėmis verslo situacijomis, lavinti antreprenerio požiūrį, padėti drąsiau priimti sprendimus, labiau pasitikėti savo jėgomis ir kūrybiškai pažvelgti į verslumą.

Laikosi nuostatos, kad kiekvienas mokinys yra herojus, o mokytojas – jį lydintis į pasaulį gidas.

erudito licėjus mokytoja informatika pedagogas pradinis ugdymas informacinės technologijos

Informacinių ir šiuolaikinių technologijų mokytoja

Jūratė Valatkevičienė

Informacinių bei šiuolaikinių technologijų mokytoja, turinti per 20 metų pedagoginio darbo patirtį, įgijusi matematikos bakalauro bei matematikos ir informatikos magistrantūros laipsnius tuometiniame Vilniaus pedagoginiame universitete. Jūratė yra Logo entuziastė, viena iš Logo konkurso – olimpiados bei informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ pradininkių Lietuvoje. Jūratė yra daugelio vadovėlių bendraautorė.

Laikosi nuostatos, kad mokytojo darbas yra parodyti mokiniui kelius bei galimybes, palaikyti ir drąsinti žengiant pirmuosius žingsnius.

364217453_837996017917983_7799156892289434788_n

Informacinių technologijų mokytoja

Vytautė Žilinskaitė

Vytautė  yra informacinių technologijų specialistė, turinti inžinerinės informatikos bakalauro laipsnį, kurį įgijo Vilniaus Gedimino technikos universitete  ir dabartinė Vilniaus universiteto matematikos magistrantūros studentė, nes sieka dar giliau įsisavinti skaitmeninio pasaulio sudėtingumą. Jos tikslas yra ne tik perduoti praktinius programavimo ir IT žinių pagrindus, bet ir skatinti mokinių kūrybiškumą, problemų sprendimo įgūdžius ir analitinį mąstymą. Vytautė siekia, kad jos pamokos būtų interaktyvios ir adaptuotos prie mokinių poreikių, kad mokiniai galėtų lengvai įsisavinti naujas žinias. Ji naudoja aiškius ir suprantamus paaiškinimus, o savo pamokose įtraukia į įdomius ir praktinius projektus, kurie leidžia mokiniams išbandyti savo žinias realioje aplinkoje. Ji individualizuoja mokymą pagal mokinių mokymosi lygį ir poreikius, siekdama užtikrinti, kad kiekvienas iš jų pajustų palaikymą ir pasitikėjimą savimi mokantis. Nesvarbu, ar tai būtų pradedantieji, ar patyrę programuotojai, Vytautė stengiasi palaikyti visus mokinius ir skatinti jų pažangą informatikos srityje. Mokytoja pabrėžia, kaip svarbu suprasti mokinius bei pritaikyti bendravimo metodus taip, kad jie atitiktų kiekvieno vaiko individualius poreikius, o ne įvardyti mokinius kaip “blogus” ar “sudėtingus”.

Laikosi nuostatos, kad efektyvus bendravimas gali sukurti teigiamą ir palankią aplinką mokiniams klestėti ir vystytis.

Šiuolaikinių technologijų mokytoja Justina Rinkūnienė

Šiuolaikinių technologijų mokytoja

Justina Rinkūnienė

Justina baigė tarptautinę ir tarpkultūrinę komunikaciją Mykolo Romerio universitete bei lygiagrečiai dirbo Robotikos mokykloje. Dabar mokytoja yra popamokinių veiklų STEAM kompetencijų ugdymui organizatorė ir konsultuoja bei veda pamokas mokyklose STEAM gebėjimams stiprinti. Taip pat Justina yra sukūrusi metodiką „Atrandant kūrybinę improvizaciją“, yra kūrybinės improvizacijos mokymų lektorė. Organizavo ir adaptavo ,,Pre-k for all” programą naudojimui Lietuvoje, o vėliau švietimo darbuotojams vedė mokymus, supažindinančius su ,,Pre-k for all” programos naudojimu.

Justina tiki, kad reikia siekti auginti kūrėją, kuris ieškos sprendimo iškilus problemai, iššūkius priims drąsiai ir kūrybiškai. Būtent todėl pamokose didelį dėmesį skiria vaikų emocinei gerovei ir kūrybiniam procesui.

Erudito licėjaus Vilniaus pagrindinių klasių fizinio lavinimo mokytojas

Fizinio lavinimo mokytojas

Frank van Lieshout

Fizinio lavinimo ir sveikatingumo mokytojas Frank van Lieshout yra kilęs iš Olandijos. Nuo pat vaikystės jam patiko sportas ir laiko leidimas gamtoje. Universitete įgijo kūno kultūros išsilavinimą bei  sporto pedagogo kvalifikaciją. Per 10 metų patirtį jis dirbo sporto klubuose,įvairiose mokyklose, pradedant tradicinėmis mokyklomis, baigiant lauko bei mokyklomis, skirtomis specialiųjų poreikių vaikams. Mokytojas turi patirties ugdant vaikus nuo 4 iki 21 metų. Mokytojui Frank patinka bėgimas, bėgimas taku ir bėgimas su kliūtimis. Jis yra dalyvavęs Europos ir pasaulio čempionatuose. Be mokymo mokykloje, jis taip pat moko suaugusiuosius aktyvaus gyvenimo būdo sporto bendruomenėje, kurią jis įkūrė Vilniuje („Sportive locals“). Jo, kaip kūno kultūros mokytojo, vizija yra padėti vaikams rasti džiaugsmą sportuojant, supažindinant vaikus su kuo įvairesnėmis sporto šakomis, įskaitant naujas tendencijas ir netradicines sporto šakas. Mokytojas mano, kad sėkmės pagrindas yra laimė ir teigiama energija. 

Laikosi nuostatos, kad „aistra yra energija. Pajuskite jėgą, atsirandančią sutelkiant dėmesį į tai, kas jums labiausiai patinka.“

Erudito licėjaus Vilniaus komanda tikybos mokytojas

Tikybos mokytojas

Julius Mališauskas

Tikybos mokytojas, 2002 metais baigęs Vilniaus pedagoginį universitetą ir įgijęs Religijų mokslų bakalaurą. Sėkmingai pradėjęs dirbti mokytoju Julius toliau tobulino savo žinias ir 2011 metais įgijo Vyresniojo mokytojo kvalifikacinę kategoriją.  Šiuo metu Julius yra Mikalojaus, Visų Šventųjų, parapijos mokytojų metodinės grupės narys ir Šv. Teresės parapijos mokytojų metodinės grupės pirmininkas. Tiki, kad gyvenimo prasmės paieškos būdingos kiekvienam ir visi ieško to, kas pripildo. Pamokose jam svarbiausia atrasti ryšį su mokiniu, kad mokinys pamokoje jaustųsi saugus, būtų atviras ir kritiškas.

Laikosi nuostatos, kad ir ką tik darytumėte, darykite iš širdies.

Violeta-3

Muzikos mokytoja

Violeta Serbintienė

Violeta Serbintienė – muzikos mokytoja metodininkė, turinti 32 metų darbo patirtį priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo programose. Mokytoja įgijo choro vadovės ir muzikos mokytojos kvalifikaciją Klaipėdos universitete. Būdama teatro, šokio ir muzikos mylėtoja, mokytoja Violeta šias meno šakas sujungė į miuziklo žanrą. Mokytojos sukurti miuziklai „Prašau, mylėkit mano Lietuvą“, „Tavo Ana“, „Žaidžiame meilę pagal Šekspyrą“ ir kt. buvo pastebėti ir įvertinti respublikiniuose teatro konkursuose, rodyti LR Seime, Prezidentūroje, Trakų pilyje, Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir kitose Lietuvos scenose. Mokytoja aktyvi ir tarptautiniuose projektuose – Erasmus+ programos projekte „Life on stage“ mokytojos ir mokinių sukurti gatvės performansai buvo rodomi Madrido aikštėse, Ispanijoje. Mokytoja Violeta taip pat kuria skaitmeninį ugdymo turinį – el. pamokas, kuriomis naudojasi Lietuvos muzikos mokytojai.

Laikosi nuostatos, kad tikėjimas vaiko galimybėmis, abipusė pagarba ir abipusis pareigingumas, drąsa būti savimi, kūrybiškumas – tiesiausias kelias į mokymosi sėkmę.

Erudito licėjaus Vilniaus komanda pradinių klasių muzikos mokytoja

Muzikos mokytoja

Dovaldė Ulčinaitė

VDU muzikos akademijoje baigusi atlikimo meną – džiazo vokalą, mokytoja Dovaldė trejus metus dirba vokalo, pianino ir muzikos mokytoja. Yra baigusi VŠĮ „Jazz Academy“ kompoziciją. Mokydama įvairaus amžiaus mokinius, mokytoja iš jų semiasi kasdienio pozityvumo ir juo dalijasi su aplinkiniais. Taip pat Dovaldė yra kelių populiarių muzikinių TV šou dalyvė, pritariančioji vokalistė. Scenos drąsa ir puikūs bendravimo įgūdžiai įgyti koncertuojant, Dovaldei leidžia visapusiškai ugdyti mokinius. Pamokų metu mokytoja siekia, jog kiekvienas vaikas įveiktų savo baimes, perliptų vidinius barjerus ir išlaisvintų save įvairiausiomis prasmėmis.

Laikosi nuostatos, jog kiekvienas vaikas turi begalinį troškimą veikti, o mokytojas turi padėti jį išlaisvinti.

erudito licėjus gimnazija mokykla mokytoja muzika pedagogas IB tarptautinis bakalaureatas international baccalaureate

Muzikos mokytoja

Jonė Janiukštienė

Jonė yra baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bakalauro ir magistro studijas: atlikimo meno (fleitos) programą bei įgijusi muzikos magistro mokytojo profesinę kvalifikaciją. 2022 metais baigė ISM vadybos ir ekonomikos universiteto švietimo lyderystės programą ir įgijo verslo vadybos magistro kvalifikacinį laipsnį. Pedagoginį kelią pradėjo prieš 14 metų ir nuosekliai juo eina Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje. 2022 metais Jonei suteikta mokytojos – ekspertės pedagoginė kvalifikacinė kategorija. Mokytoja yra ne tik tarptautinių ir respublikinių konkursų vertinimo komisijos narė, bet taip pat ir aktyvi įvairių festivalių, koncertų ir edukacinių renginių organizatorė.

Laikosi nuostatos, kad išgyvenimai, kurių suteikia muzika, daro sielą atviresnę viskam – ir grožiui, ir žmonėms, ir santykiams su šeima ar draugais.

erudito licėjus gimnazija mokykla mokytoja menai pedagogas IB tarptautinis bakalaureatas international baccalaureate

Dailės mokytoja

Asta Kiršienė

Asta yra baigusi Šiaulių pedagoginio universiteto dailės fakultеtą. Daugelį metų dirbdama dailės mokytoja ne tik mokyklose, bet ir dailės studijose, yra sukaupusi didelę pedagoginę patirtį dirbant su įvairaus amžiaus vaikais. Jai svarbu, kad dailės pamokose vaikai ugdytų emocinį intelektą, kūrybiškumą ir vaizduotę. Asta stengiasi padėti stebėti mus supantį pasaulį ir jį perteikti spalvomis, linijomis ar formomis. Ji skatina mokinius pasitikėti savimi ir drąsiai reikšti mintis savo darbuose. Laisvu laiku ne tik ruošiasi pamokoms, bet ir savo malonumui užsiima kūryba, dalyvauja pleneruose ir parodose su šilko ir aliejinės tapybos darbais.

Laikosi nuostatos, jog mokytojas turi būti stipri asmenybė, nuolat save tobulinti ir būti pavyzdžiu savo mokiniams.

erudito licėjus etika mokytoja komanda

Etikos mokytoja

Rasa Najulytė – Patamsienė

Vilniaus universitete baigusi lietuvių filologijos ir reklamos studijas Rasa dirbo ryšių su visuomene srityje, bet savanorystė jaunimo kūrybinėse stovyklose, edukacinių renginių vaikams organizavimas, vėliau ir darbas ikimokyklinio ugdymo įstaigoje padėjo apsispręsti ir įgyvendinti svajonę tapti mokytoja. Pedagogikos studijos Kauno technologijos universitete, stažuotė VU Filosofijos fakultete – ir jau trejus metus Rasa džiaugiasi ir didžiuojasi etikos mokytojos darbu. Rasa labai vertina su mokiniais praleistą laiką ir mano, kad etikos pamokos turi padėti ugdyti esminius gebėjimus – gebėjimus būti Žmogumi. Kritiškai mąstančiu, empatišku, nuolat augančiu ir tobulėjančiu.

Laikosi nuostatos, kad Mokytojo darbas nebetenka prasmės tada, kai pats nustoji jame augti