Administracija

Erudito.lt įkurėjas - Nerijus Pačėsa

Licėjaus įkūrėjas ir vadovas

Dr. doc. Nerijus Pačėsa

Švietimo profesionalas, buvęs privataus ISM Vadybos ir Ekonomikos Universiteto rektorius. Dr. doc. Nerijus Pačėsa turi solidžią privataus verslo kūrimo ir valdymo patirtį, jau penkiolika metų konsultuoja įmones strateginio valdymo klausimais Skaityti daugiau

Ieva(2)

Vilniaus padalinio vadovė

Ieva Daugėlė

Profesionalią patirtį sukaupusi rinkodaros, komunikacijos ir viešųjų ryšių ekspertė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto alumnė. Nuo 2014 m. Ieva savo karjerą pradėjo didžiausioje pasaulyje FMCG sektoriaus įmonėje ,,Nestlé Baltics‘‘. Vėliau prisijungė prie mažmeninės prekybos milžinės ,,Lidl Lietuva‘‘, kur drauge su komanda kūrė bei įgyvendino, ypatingai sėkminga laikomą, tinklo įvedimo į Lietuvos rinką komunikacijos strategiją. Po trejų metų sėkmingo darbo Vokietijos kapitalo įmonėje, Ieva savo karjerą tęsė sugrįžusi į ,,Nestlé Baltics‘‘, kur ėjo prekės ženklų vadovės Baltijos šalims pareigas. Ieva yra Lietuvos Marketingo Asociacijos narė, demonstruojanti ne tik puikius rinkodarinius, bet ir vadybinius bei organizacinius įgūdžius.

Laikosi nuostatos, kad mokslas yra mąstymo sugebėjimas, ieškantis tiesos dėl pačios tiesos.

1-1-scaled-200x300

Rinkodaros ir komunikacijos vadovė

Dovilė Juršytė

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto ir BI Norwegian Business School tarptautinės magistrantūros absolventė, rinkodaros ir viešųjų ryšių srityje dirba 15 metų.  Baigusi studijas, prisijungė prie ISM Executive School pardavimų komandos, nuo 2009 metų vadovavo universiteto rinkodaros ir pardavimų padaliniui. 2015 metais pradėjo dirbti Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) rinkodaros ir viešųjų ryšių padalinio vadove, inicijavo VILNIUS TECH prekinio ženklo įvedimą. Dovilė yra Lietuvos marketingo asociacijos narė. Aktyviai dalyvauja Amerikos marketingo asociacijos rengiamose švietimo profesionalų konferencijose, kurios įkvepia ir leidžia išbandyti naujus dalykus Lietuvoje.

Patirtis universitetuose padėjo pajausti, kad bendradarbiavimas su dėstytojais, mokytojais, studentais, moksleiviais yra pašaukimas ir neatsiejama gyvenimo dalis. „Darbas su akademinėmis bendruomenėmis leido geriau pažinti labai prasmingą švietimo darbuotojų veiklą ir kasdien įtraukia bei įkvepia būti partnere, kuri padeda tas veiklas parodyti viešoje erdvėje“ – sako Dovilė.

IMG_3908-200x300

Komunikacijos specialistė

Germantė Dambrauskaitė

Dar mokykloje susidomėjimas savanoryste, kūryba ir noru siekti kokybiškesnio gyvenimo mokyklos moksleiviams, Germante lydi iki šios dienos.  Ne vienerius metus praleidusi savanoriaudama Lietuvos moksleivių sąjungoje, ji įsitikino, kad noras kurti ir komunikacija tampa  neatsiejama jos gyvenimo dalimi. Todėl nedvejodama  pasirinko komunikacijos studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete. Studijuojant noras tobulėti tik augo, todėl ji nesustojo ties šia veikla. Papildomas ir savanoriškas darbas su nuomonės formuotoja jai leido įgyti naujų ir tobulinti jau turimus įgūdžius.  Šiandien Germantė džiaugiasi, kad yra Erudito licėjaus bendruomenės dalimi, nes tai tik dar kartą įrodo, kad mokykla ir kūryba ją lydi visą gyvenimą.

Laikosi nuostatos, kad kūrybos laisvė gali suteikti sparnus.

1-4-200x300

Procesų ir infrastruktūros administratorė

Ona Sabalienė

Ona ne vienerius metus praleido savanoriaudama vaikų namuose ir vienoje iš seniausių labdaros organizacijų pasaulyje „Maltiečiai“. Ši veikla jai suteikė galimybę tobulėti, skatinti visuomenės socialinę brandą ir tapo priežastimi, kodėl Ona pasirinko etikos studijas. Savo įgyta patirtimi ji daugiau nei 4 metus dalinosi vienoje didžiausių pasaulyje įmonių, kurios pagrindinis tikslas – sumažinti taršą. Empatiškumas, rūpestingumas bei noras kiekvienoje srityje atrasi teigiamus dalykus – tai pagrindinės savybės, kurios padeda Onai įveikti visas gyvenimo užduotis.

Laikosi nuostatos, kad „mums džiaugsmą dovanoja ne aplinka, o mūsų požiūris į aplinką.“ –  Fransua de Larošfuko

IMG_1462

Jaunesnioji administratorė

Indrė Baumilienė

Indrė nuo vaikystės mėgsta kūrybiškus, kruopščius užsiėmimus, rankdarbius. Ne vienerius metus lankė dailės mokyklą. Pomėgis siuvimui paskatino studijuoti aprangos dizainą. Po studijų Indrė savo karjeros kelia pradėjo tarptautinėje įmonėje pardavimų vadybininke. Dirbdama šį darbą suprato, kad administracinis darbas jai labai patinka. Tad kūrybiniai darbai liko laisvalaikio užsiėmimu. Darbo srityje savo kruopštumą Indrė išnaudoja padėdama kitiems.

Laikosi nuostatos, kad tik svarbu labai norėti, pasistengti ir tikėti.

1-6-scaled-200x300

Psichologė

Virginija Rekienė

Virginija savo profesinį kelią pradėjo 2006 m. nuo reklamos technologijų bakalauro laipsnio, įgyto Kauno technologijos universitete. Dar studijuodama Virginija baigė „Jaunimo linijos“ organizuojamus emocinės paramos rengimo kursus ir pradėjo teikti emocinę paramą telefonu. Kiek vėliau Virginija įgijo psichologijos bakalauro ir psichologijos magistro laipsnius Vytauto Didžiojo universitete. Nuo 2016 m. psichologė dirba su įvairiais psichologiniais tyrimais, rengia mokslines publikacijas atsparumo stresui bei paauglių psichologinio funkcionavimo srityse, dirba su biologinio grįžtamojo ryšio aparatūra, kurios pagalba moko asmenis pagerinti savo psichologinę ir fizinę būseną. Taip pat Virginija veda praktinius mokymus atsparumo stresui ir depresijos atpažinimo temomis, teikia individualias konsultacijas vaikams ir suaugusiems asmenis. Domisi mokslu grįstais, efektyviais savęs pažinimo ir psichologinės pagalbos teikimo metodais.

Laikosi nuostatos, kad „atrodo visiškai akivaizdu, kad negalima išspręsti problemos tokiu pačiu mąstymu, kuris ir sukūrė problemą“ I. K. Berg ir S. de Shazer.

Nuotrauka Rasa

Mokymosi sistemų ir išteklių administratorė

Rasa Stanionytė

Rasa sukaupė 15 metų darbo patirtį verslo srityje, 5 metus iš jų sėkmingai dirbo tiekėjų duomenų administravimo skyriaus vadovės pareigas įmonėje UAB „Kesko Senukai Lietuva“. Didžiąją laiko dalį ji skiria asmenybės tobulėjimui ir mano, kad visi esame nuolatos tobulėjančių technologijų sraute.  Rasa džiaugiasi, kad turimos žinios ir patirtys yra tikslingai pritaikomos dirbant „Erudito licėjuje“ ir leidžia siekti užsibrėžtų tikslų.

Laikosi nuostatos, kad žmogus yra daugialypė sistema per kurią formuojamos naujos technologijos ir komunikacijos.

IMG_1781

IT specialistas

Martynas Gecas

Martynas programos „Erasmus+“ Suomijoje alumni, Alytaus kolegijos absolventas, šiuo metu studijas tęsia Vilnius Tech Fundamentinių mokslų fakultete. Martynas patirtes įgijo Suomijos įmonėje, teikiančioje audio sprendimų paslaugas verslo klientams. Studijų kolegijoje metu, aktyviai įsitraukė į veiklą ir tapo lazerių pasirodymų komandos nariu. Baigęs kolegijos studijas, prisijungė prie „Alytus plius” žiniasklaidos komandos ir dirbo IT administratoriumi.

Laikosi nuostatos, kad labai svarbu nuolat mokytis ir domėtis naujienomis, ypač IT srityje, kuri keičiasi itin sparčiai ir nuolatos pristato naujoves.