Administracija

Erudito.lt įkurėjas - Nerijus Pačėsa

Licėjaus įkūrėjas ir vadovas

Dr. doc. Nerijus Pačėsa

Švietimo profesionalas, buvęs privataus ISM Vadybos ir Ekonomikos Universiteto rektorius. Dr. doc. Nerijus Pačėsa turi solidžią privataus verslo kūrimo ir valdymo patirtį, jau penkiolika metų konsultuoja įmones strateginio valdymo klausimais Skaityti daugiau

Erudito licėjaus Vilniaus padalinio vadovė

Vilniaus padalinio vadovė

Gintarė Aldonytė

Gintarė švietimo srityje dirba daugiau nei 18 metų. Paskutinius šešis metus ji vadovavo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studijų paslaugų padaliniui, kurio pagrindinis tikslas užtikrinti kokybiškų ir profesionalų paslaugų suteikimą studentams – nuo studijų administravimo procesų, tarptautinių studijų organizavimo, karjeros veiklų iki duomenų valdymo. Gintarės ankstesnės patirtys apima priėmimo ir pardavimų procesus universitete, taip pat karjeros ir verslo partnerysčių vystymą. Greta pagrindinių pareigų Gintarė buvo ISM Valdybos, Senato, Etikos komisijos nare, taip pat ISM fondo tarybos nare. 

Gintarė turi ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto bei BI Norvegijos verslo mokyklos dvigubą Vadovų magistrantūros diplomą. Yra įgijusi vadybos bakalauro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete ir vadybos magistrą Vilniaus universitete. 

Laikosi nuostatos, kad darbas švietimo srityje padėjo tapti atviru ir nuolat besimokančiu žmogumi. Tikiu mokymosi visą gyvenimą koncepcija ir tai, kad mokytis niekuomet ne vėlu!

Erudito licėjaus Vilniaus padalinio vadovė

Vilniaus padalinio vadovė (motinystės atostogose)

Ieva Daugėlė

Profesionalią patirtį sukaupusi rinkodaros, komunikacijos ir viešųjų ryšių ekspertė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto alumnė. Nuo 2014 m. Ieva savo karjerą pradėjo didžiausioje pasaulyje FMCG sektoriaus įmonėje ,,Nestlé Baltics‘‘. Vėliau prisijungė prie mažmeninės prekybos milžinės ,,Lidl Lietuva‘‘, kur drauge su komanda kūrė bei įgyvendino, ypatingai sėkminga laikomą, tinklo įvedimo į Lietuvos rinką komunikacijos strategiją. Po trejų metų sėkmingo darbo Vokietijos kapitalo įmonėje, Ieva savo karjerą tęsė sugrįžusi į ,,Nestlé Baltics‘‘, kur ėjo prekės ženklų vadovės Baltijos šalims pareigas. Ieva yra Lietuvos Marketingo Asociacijos narė, demonstruojanti ne tik puikius rinkodarinius, bet ir vadybinius bei organizacinius įgūdžius.

Laikosi nuostatos, kad mokslas yra mąstymo sugebėjimas, ieškantis tiesos dėl pačios tiesos.

BBR SCHS

Tarptautinių programų direktorius

Brian Philip Brackrog

Pedagogas ir socialinių mokslų srities mokslininkas, sutelkęs dėmesį į lygybės sritis, turintis daugiau nei dvidešimt metų tarptautinės vadovaujant patirties mokytojams ir ugdant jų komandas ieškoti įvairių galimybių, su kuriomis susiduria mokyklos spręsdamos sudėtingus švietimo klausimus. Jis turi magistro laipsnį švietime, bakalauro laipsnį socialiniuose moksluose ir sertifikuotą mokytojo kvalifikaciją, kuriuos įgijo „University of Phoenix“ ir „San Diego State University“, Amerikoje. Brianas domisi  ekonomika, dizainu. Jis tiki akademinės institucijos svarba, ugdant nepriklausomus, stiprius ir prisitaikančius mokinius, kurie turi galimybę formuoti teigiamą pokytį pasaulyje. Paskutinius 15 metų Brian dirbo Europoje, Romoje, Berlyne ir Londone, ir su džiaugsmu pradeda naująją kelionę Vilniuje su Erudito Licėjumi.

Laikosi nuostatos, kad švietimas yra didžiausias lygybės skatinimo veiksnys, kuris prisideda prie laisvos ir teisingos visuomenės kūrimo.

erudito licėjus ugdymas mokykla privati tarptautinė IBDP Cambridge pagrindinis pradinis ugdymas

Pagrindinio ugdymo vadovė

Alina Juškienė

Įgijusi anglų kalbos ir literatūros bakalauro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete, o vėliau – kultūros vadybos ir kultūros politikos magistrą Vilniaus dailės akademijoje, Alina daugiau nei 10 metų dirbo aukštojo mokslo srityje. Europos humanitariniame universitete pradėjusi karjerą kaip vykdančioji direktorė, vėliau perėmė akademinės plėtros reikalų koordinavimą ir rūpinosi užsienio kalbų, studijų kokybės, mokslo, projektinės veiklos, akademinio mobilumo klausimais. Mėgsta kaitą, naujoves, iššūkius, tad licėjuje sieks ne tik adaptuoti ir pritaikyti sukauptą patirtį ir žinias, bet ir ieškoti naujų sprendimų.

Alina nemažą gyvenimo dalį praleido užsienyje – teko gyventi Austrijoje, Baltarusijoje, Vengrijoje, kur turėjo progą iš arti pažinti skirtingas kultūras, papročius, bendrauti su vietine bei tarptautine bendruomenėmis.

Laikosi nuostatos, kad šiuolaikiniai vaikai – pasaulio piliečiai, per pažinimą, kūrybą bei pasiekimus trinantys fizines ir psichologines ribas, ir ieškantys atsakymų į klausimus KAS? KODĖL? KAIP?

Erudito licėjaus Vilniaus komanda - Pradinio ugdymo pavaduotoja

Direktoriaus pavaduotoja priešmokykliniam ir pradiniam ugdymui

Greta Lukošiūtė

Mykolo Romerio universitete baigė socialinio darbo studijas ir jau jų metu suprato, kad darbas su vaikais – ta sritis, kurioje mano didelį savo potencialą. Greta dirbo pedagoginį darbą vienoje privačioje Vilniaus ugdymo įstaigoje, o vėliau ėjo įstaigos vadovės pareigas. Darbo metu sukaupė žinias apie visapusišką vaikų ugdymą – nuo integruotų ugdomųjų veiklų, literatūros ir skaitymo, kūrybingumo ugdymo iki lauko pedagogikos ir kt. Yra dalyvavusi Erasmus+ bei NordPlus programų projektuose, kurių metu profesines žinias gilino stažuotėse Skandinavijos bei Didžiosios Britanijos ugdymo įstaigose.  Greta – aktyvi asmenybė, todėl laikas gamtoje, žygiai, kelionės – jai pats geriausias laisvo laiko praleidimas. Dirbdama yra linkusi išklausyti ir suprasti, o tada patarti ir padėti.

Laikosi nuostatos, kad niekas negimė visko žinodamas, todėl mokytis ir tobulėti – viso gyvenimo siekis.

Erudito licėjus Kauno ir Vilniaus komanda direktoriaus pavaduotoja bendriesiems reikalams

Direktoriaus pavaduotoja bendriesiems reikalams

Laima Pačėsienė

Direktoriaus pavaduotoja bendriesiems reikalams. Vilniaus universitete baigė germanų filologijos studijas ir įgijo anglų kalbos magistro laipsnį. Vėliau VDU universitete įgijo verslo administravimo magistro laipsnį. Laima yra kūrybiška asmenybė, domisi dizainu, menu, muzika, estetiniais aplinkos sprendimais, kuriančiais patrauklią ir patogią ugdymo aplinką. Siekia, kad licėjaus vidinė estetika ir mokinių neformalaus ugdymo erdvės atitiktų kiekvieno vaiko poreikius. Formuojant visapusišką asmenybę, labai svarbi yra aplinka, kurioje vaikas praleidžia didžiąją dalį savo dienos. Norime, kad vaikai mokydamiesi čia jaustųsi gerai ir ilsėdamiesi per pertraukas, įsitraukdami į veiklas po pamokų.

Laikosi nuostatos, kad visi vaikai yra unikalūs.

Erika Vaškialytė

Neformalaus ugdymo vadovė

Erika Vaškialytė

Pedagoginį pašaukimą Erika atrado mokykloje, kurią pati baigė, studijų metu pavaduodama informacinių technologijų mokytoją. Nors svajojo tapti programuotoja, švietimo srityje dirba jau daugiau nei 15 metų. Įgijusi informatikos inžinerijos ir pedagogikos bakalauro laipsnį Kauno technologijos universitete, kompetencijas plėtojo Švietimo lyderystės studijų programoje ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Pastaruosius ketverius metus vadovavo privačiai neformaliojo vaikų švietimo akademijai. Dirbdama nuolat ieško būdų kaip ugdymo turinį praturtinti skaitmeninėmis technologijomis skatinant mokinių inovatyvumą, kūrybiškumą bei verslumą.

Laikosi nuostatos, kad kiekvienas mokinys yra gabus, o mokytojo pareiga padėti tai atrasti.

Rūta Petkevičiūtė

Tarptautinių ryšių koordinatorė, tarptautinių mokinių mentorė

Rūta Petkevičiūtė

Rūta Lietuvos švietimo programos Brazilijos lituanistinės mokyklos alumnė, Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto absolventė, šiuo metu studijas tęsia Vilniaus Universiteto Komunikacijos fakultete. Rūta daug patirties įgijo keturis metus aktyviai atstovaudama studentus Vilniaus Universiteto studentų atstovybėje, vėliau tapo šio fakulteto studentų atstovybės pirmininke. 2021 m. birželio mėn. išvyko į Pietų Ameriką. Rūta ne tik dirbo lietuvių kalbos mokytoja, bet ir prisidėjo prie Lietuvos Respublikos konsulato San Paule, Brazilijoje komunikacijos kūrimo bei sklaidos.

Laikosi nuostatos, kad tarptautinės studentų/moksleivių mainų programos ne tik padeda geriau pažinti save bei mus supantį pasaulį, bet ir “atidaro naujų durų” jaunam žmogui ir jo ateities kūrimui.

SUN_6906-Edit

Ugdymo koordinatorė pradiniai mokyklai

Rimantė Mitrinaitė-Vitkūnienė

Rimantė yra įgijusi turizmo ir viešbučių administravimo bei turizmo ir rekreacijos bakalauro studijas Klaipėdos universitete. Baigusi studijas dirbo pagal specialybę turizmo srityje. Turi ilgametę darbo švietimo srityje patirtį – 14 metų dirbo ISM Vadybos ir ekonomikos universitete ir buvo atsakinga už tarptautinės magistrantūros studijų proceso planavimą, įgyvendinimą bei kontrolę. Prieš keletą metų panoro išmėginti save naujoje srityje ir pradėjo teikti finansinio konsultavimo paslaugas. Rimantei patinka aktyviai leisti laiką gamtoje, domisi augalininkyste ir kulinarija.

Laikosi nuostatos, kad malsumas yra visa ko varomoji jėga.

Erudito licėjus darbuotojai komanda infrastruktūra darbuotoja

Infrastruktūros vadovė

Renata Malikina

Virš 20 metų privačių tarptautinių mokyklų sferoje Renata rūpinosi švaria, saugia, estetiška ir patogia mokyklos aplinka. Buvo atsakinga už kasdieninius darbus, užtikrinant sklandžia ir geriausia praktika paremta mokyklos infrastruktūros veiklą – nuo maitinimo paslaugų, sklandaus mokyklos renginių ir švenčių organizavimo iki infrastruktūros aprūpinimo, priežiūros, valymo. Renatos pomėgis ir talentas – profesionalus siuvimas ir siuvinėjimas bei rankdarbiai – savo darbais puošia ir džiugina nuotakas bei koleges.

Laikosi nuostatos, kad svarbiausia yra dėmesys detalėms ir visumai bei mokinių ir darbuotojų poreikiai, kuriant ir prižiūrint įkvepiančia aplinką ugdymui ir mokyklos bendruomenei.

Erudito licėjaus Vilniaus ir Kauno komanda Marketingo ir komunikacijos vadovė

Rinkodaros ir komunikacijos vadovė

Dovilė Juršytė

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto ir BI Norwegian Business School tarptautinės magistrantūros absolventė, rinkodaros ir viešųjų ryšių srityje dirba 15 metų.  Baigusi studijas, prisijungė prie ISM Executive School pardavimų komandos, nuo 2009 metų vadovavo universiteto rinkodaros ir pardavimų padaliniui. 2015 metais pradėjo dirbti Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) rinkodaros ir viešųjų ryšių padalinio vadove, inicijavo VILNIUS TECH prekinio ženklo įvedimą. Dovilė yra Lietuvos marketingo asociacijos narė. Aktyviai dalyvauja Amerikos marketingo asociacijos rengiamose švietimo profesionalų konferencijose, kurios įkvepia ir leidžia išbandyti naujus dalykus Lietuvoje.

Patirtis universitetuose padėjo pajausti, kad bendradarbiavimas su dėstytojais, mokytojais, studentais, moksleiviais yra pašaukimas ir neatsiejama gyvenimo dalis. „Darbas su akademinėmis bendruomenėmis leido geriau pažinti labai prasmingą švietimo darbuotojų veiklą ir kasdien įtraukia bei įkvepia būti partnere, kuri padeda tas veiklas parodyti viešoje erdvėje“ – sako Dovilė.

119769803_3866627840020774_2072857569045769282_n

Rinkodaros projektų vadybininkė

Gabrielė Kondratavičiūtė

Gabrielė yra baigusi reklamos vadybos studijas ir įgijusi rinkodaros bakalauro laipsnį. Studijų ir praktikų metu įgytos žinios: tirti ir analizuoti reklamos verslo aplinką, kurti ir įgyvendinti kūrybinius reklamos sprendimus, rengti kampanijas, organizuoti reklamos pardavimą bei įvairius projektus.
Paskutinius dvejus metus užėmusi darbuotojų patirties specialistės pareigas, Gabrielė buvo atsakinga už darbuotojų patirties gerinimo projektus, išorinę bei vidinę komunikaciją bendrovėje. Paskutinėje darbovietėje atradusi aistrą grafiniam dizainui, Gabrielė aktyviai gilina žinias ir savarankiškai praktikuojasi užsiimanti įvairiais išoriniais projektais.

IMG_9002

Tarptautinių klasių priėmimo vadybininkė

Ann-Kathrin Potesta

Anne Potesta jau daugiau nei dešimt metų dirba moksleivių priėmimo srityje mokyklose. Savo profesinį kelią ji pradėjo studijuodama viešbučių valdymą Berlyne, Vokietijoje. Baigusi studijas, ji metus keliavo ir dirbo Australijoje. Po to, ji prisijungė prie tarptautinės IB mokyklos Berlyne ir čia dirbo priėmimo vadybininke  aštuonerius metus. Vėliau ji persikėlė į Londoną, kur praleido keturis metus dirbdama moksleivių priėmimo srityje. Anne yra kūrybiška ir mėgsta piešti. Jai taip pat patinka kelionės ir pažintys su naujomis kultūromis. Ji mėgaujasi dirbti su mokiniais ir šeimomis iš įvairių kultūrų.

Ann tiki švietimo galia, kuri suteikia jauniems protams stiprų pagrindą ateičiai.

20220205_165109

Tarptautinių klasių koordinatorė

Eglė Žemaitienė

Eglė yra baigusi Turizmo vadybos bakalauro ir magistro studijas Salfordo Universitete (JK). Administracines ir organizacines savybes puoselėjo dar studijų metu aktyviai dalyvaudama įvairiose savanoriškose veiklose ir aktyviai atstovaudama studentų bendruomenę. Pedagoginį polinkį atrado magistro studijų  metais pradėjusi dirbti dėstytoja Salfordo Universitete. Šiuo metu, Eglė yra sukaupusi daugiau nei 13 metų patirtį koordinuojant studentų integraciją į studijų programas, organizuojant, administruojant, rengiant mokymų medžiagą ir atliekant veiklos analizę. Dirbdama Erudito Licėjuje tikisi sėkmingai pritaikyti JK aukštosiose mokyklose įgytą darbo patirtį.

Laikosi nuostatos, kad mokytis reikia visa gyvenimą, nes visada yra dar vienas dalykas kurį reikia išmokti.

Gabrielė Orlovskaja

Administratorė

Gabrielė Orlovskaja 

Gabrielė yra įgijusi psichologijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Turi patirties dirbant su ankstyvojo amžiaus vaikais. Studijų laikotarpiu Gabrielė atliko praktiką vienoje iš Vilniaus miesto progimnazijų, taip pat Vaikų teisių tarnyboje. Gabrielė aktyviai domisi vaikų psichologija ir tiki, kad kiekvienas vaikas turi turėti erdvę atsiskleisti, o tinkamai nubrėžtos ir iškomunikuotos ribos padeda vaikui augti.

Erudito licėjaus Vilniaus komanda Psichologė

Psichologė

Virginija Rekienė

Virginija savo profesinį kelią pradėjo 2006 m. nuo reklamos technologijų bakalauro laipsnio, įgyto Kauno technologijos universitete. Dar studijuodama Virginija baigė „Jaunimo linijos“ organizuojamus emocinės paramos rengimo kursus ir pradėjo teikti emocinę paramą telefonu. Kiek vėliau Virginija įgijo psichologijos bakalauro ir psichologijos magistro laipsnius Vytauto Didžiojo universitete. Nuo 2016 m. psichologė dirba su įvairiais psichologiniais tyrimais, rengia mokslines publikacijas atsparumo stresui bei paauglių psichologinio funkcionavimo srityse, dirba su biologinio grįžtamojo ryšio aparatūra, kurios pagalba moko asmenis pagerinti savo psichologinę ir fizinę būseną. Taip pat Virginija veda praktinius mokymus atsparumo stresui ir depresijos atpažinimo temomis, teikia individualias konsultacijas vaikams ir suaugusiems asmenis. Domisi mokslu grįstais, efektyviais savęs pažinimo ir psichologinės pagalbos teikimo metodais.

Laikosi nuostatos, kad „atrodo visiškai akivaizdu, kad negalima išspręsti problemos tokiu pačiu mąstymu, kuris ir sukūrė problemą“ I. K. Berg ir S. de Shazer.

Daiva Ingrida Griškevičiūtė

Socialinė pedagogė

Daiva Ingrida Griškevičiūtė

Daiva neuroedukatorė savo kelią švietime pradėjo prieš 12 metų, baigė VDU bakalaurą 2011 m. ir MRU magistro studijas 2013 m. yra programos Dr. Maly Danino ,,Vesk vaiką į sėkmę” lektorė, patirtį tobulinosi Izraelyje 2019 m.,  taip pat baigė papildomus kursus kaip dirbti su autizmo spektrą turinčiais vaikais JAV 2021 m. Nuolat domisi ir tobulėja Savęs pažinimo, saviugdos, emocinio intelekto, savęs įgalinimo, asmenybės kūrybinių kompetencijų atskleidimo klausimais yra neuroedukatorė, baigė Asmenybės ugdymo institutą ,,Rafaelis” 2020m., savo darbe integruoija neuroedukacinius bei dailės terapijos metodikas. Yra edukatorė, lektorė emocinio intelekto bei socialinių kompetencijų temomis tiek komandoms, tiek vaikams.

Laikosi nuostatos, kad ,,jei Jūs galite apie tai pasvajoti, Jūs galite tai padaryti.” Walt Disney

Logopedė Edita Žalkauskaitė

Logopedė

Edita Žalkauskaitė

Edita logopedė – specialioji pedagogė. Lietuvos edukologijos universitete baigė istorijos pedagogikos bakalauro bei magistro studijas. Vėliau Vytauto Didžiojo universitete baigė specialiosios pedagogikos magistro studijas. Tuomet nusprendė gilintis į logopediją ir pasirinko logopedijos studijas Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje. Edita darbinę patirtį kaupė dirbdama specialiąja pedagoge bei logopede keliuose Vilniaus darželiuose bei mokyklose.

Edita domisi vaikų kalbėjimo, kalbos ir komunikacijos sutrikimais, kuo ankstyvesne jų diagnostika ir mokslu grįstais, efektyviais sutrikimų įveikimo metodais. Beieškodama naujausių pagalbos vaikams būdų, logopedė pati kuria metodines priemones, jomis dalijasi su kolegomis.

Laisvalaikio metu Edita domisi fotografija bei HTML programavimo kalba.

Laikosi nuostatos, kad svarbiausia yra dėmesys kiekvieno vaiko individualiems poreikiams.

Erudito licėjaus Vilniaus ir Kauno komanda, informacinių technologijų specialistas

IT specialistas

Martynas Gecas

Martynas programos „Erasmus+“ Suomijoje alumni, Alytaus kolegijos absolventas, šiuo metu studijas tęsia Vilnius Tech Fundamentinių mokslų fakultete. Martynas patirtes įgijo Suomijos įmonėje, teikiančioje audio sprendimų paslaugas verslo klientams. Studijų kolegijoje metu, aktyviai įsitraukė į veiklą ir tapo lazerių pasirodymų komandos nariu. Baigęs kolegijos studijas, prisijungė prie „Alytus plius” žiniasklaidos komandos ir dirbo IT administratoriumi.

Laikosi nuostatos, kad labai svarbu nuolat mokytis ir domėtis naujienomis, ypač IT srityje, kuri keičiasi itin sparčiai ir nuolatos pristato naujoves.

unnamed (3)

Edukacijos sistemų analitikė, IT mokytoja

Jolita Kuncienė

Baigusi Kauno kolegiją aštuonerius metus sėkmingai dirbo versle, finansų srityje. Besikeičianti situacija, skaitmenizacija ir procesų automatizavimas, paskatino persikvalifikuoti į IT sritį. Baigusi programavimo kursus ir profesinę mokyklą, atrado prasmę dalintis žiniomis, pašaukimą mokyti. Trejus metus mentoriavo programavimo būreliuose vaikams, mokė profesinėje mokykloje būsimus programuotojus. Taip pat dirbo lektore Duomenų analitikos kursuose ir sukūrė Duomenų bazių video mokymus. Meile technologijoms ir edukacijai dalinasi konferencijose ir veda mokymus mokytojams. Programavimą mato plačiau, tai žmogaus požiūris, gebėjimas kritiškai mąstyti, rasti išeitį iš bet kokios situacijos, būti kūrybiškam, nuolat mokytis ir augti.

Laikosi nuostatos, kad svarbu vidinis nusiteikimas, tikėjimas mokiniais, noras juos pažinti ir bendradarbiauti.