Administracija

Erudito.lt įkurėjas - Nerijus Pačėsa

Licėjaus įkūrėjas ir vadovas

Dr. doc. Nerijus Pačėsa

Švietimo profesionalas, buvęs privataus ISM Vadybos ir Ekonomikos Universiteto rektorius. Dr. doc. Nerijus Pačėsa turi solidžią privataus verslo kūrimo ir valdymo patirtį, jau penkiolika metų konsultuoja įmones strateginio valdymo klausimais Skaityti daugiau

85103292_3115435145167629_5008317825782120448_o-200x300

Vilniaus padalinio vadovė

Ieva Daugėlė

Profesionalią patirtį sukaupusi rinkodaros, komunikacijos ir viešųjų ryšių ekspertė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto alumnė. Nuo 2014 m. Ieva savo karjerą pradėjo didžiausioje pasaulyje FMCG sektoriaus įmonėje ,,Nestlé Baltics‘‘. Vėliau prisijungė prie mažmeninės prekybos milžinės ,,Lidl Lietuva‘‘, kur drauge su komanda kūrė bei įgyvendino, ypatingai sėkminga laikomą, tinklo įvedimo į Lietuvos rinką komunikacijos strategiją. Po trejų metų sėkmingo darbo Vokietijos kapitalo įmonėje, Ieva savo karjerą tęsė sugrįžusi į ,,Nestlé Baltics‘‘, kur ėjo prekės ženklų vadovės Baltijos šalims pareigas. Ieva yra Lietuvos Marketingo Asociacijos narė, demonstruojanti ne tik puikius rinkodarinius, bet ir vadybinius bei organizacinius įgūdžius.

Laikosi nuostatos, kad mokslas yra mąstymo sugebėjimas, ieškantis tiesos dėl pačios tiesos.

Talia-Shaban-1-200x300

Pradinių klasių Tarptautinės Kembridžo programos koordinatorė

Talia Shaban

Kūrybiškumu, mokymu(si) ir pagalba kitiems domisi nuo mažens. Suvokus, jog mokytojavimas leis jai sujungti šias tris aistras, Talia suprato atradusi savo karjeros kelią. Bakalauro kvalifikacinį laipsnį įgijusi Pietų Afrikos universitete, Talia pradėjo dirbti pradinių klasių mokytoja Herzlia Weizmann pradinėje mokykloje, Keiptaune. Augant profesinėje srityje Talios smalsumas paskatino ją ieškoti progresyvesnės ir daugialypės mokymo aplinkos. Talia tikisi ir toliau stiprinti savo, kaip pedagogės, kompetencijas ir išplėsti įgūdžius, kad mokiniams mokymosi procesas būtų lengvas, bet tuo pačiu apimantis XXI amžiaus įgūdžius ir paruošiantis moksleivius būti globaliai mąstančiais, žingeidžiais ir kūrybingais.

Laikosi nuostatos, kad ugdyme svarbiausia, jog studentas būtų pačiame mokymosi proceso centre ir galėtų priimti savarankiškus bei atsakingus sprendimus. „Atjauta, empatija, tolerancija ir gerumas – man yra svarbiausios vertybės, todėl noriu paskatinti ir savo mokinius ugdyti šias asmenines savybes.“ – sako Talia.

Sara Spivey

Pagrindinių klasių Tarptautinės Kembridžo programos koordinatorė

Sara Spivey

Daugelį metų dirbdama visame pasaulyje Sara pažino daugybę skirtingų kultūrų ir mokymo bei mokymosi filosofijų. Ji mano, kad ši pasaulinė kelionė atskleidė geriausius kiekvienos jų aspektus. Saros ilgametė patirtis leido sukurti labai sėkmingą, praktikoje patikrintą mokymo įgūdžių rinkinį. Ji džiaugiasi galėdama prisijungti prie Erudito licėjaus komandos, džiaugiasi galėdama skleisti tarptautinę patirtį tiek mokytojams, tiek moksleiviams. Saros tikslas – remiantis holistiniu požiūriu į mokymąsi, integruoti Kembridžo ir nacionalines mokymo programas. Sara siekia ugdyti bendradarbiaujantį, smalsų, nuolat ieškantį priežasčių, procesų ir rezultatų moksleivį. Toks požiūris leidžia moksleiviams suprasti, kaip jų mokymasis siejasi su realiu gyvenimu.

Sara – anglų kalbos ir literatūros specialistė. Tačiau jos patirtis labai įvairiapusė – keletą metų ji dirbo tarptautinėse mokyklose Egipte, du metus dirbo Italijos Kembridžo tarptautinėje sistemoje kaip Kembridžo egzaminų stebėtoja Kembridžo egzaminų centre. Sara Romoje įkūrė pirmąją rašymo dirbtuvę, ji yra išleidusi romaną ir penkis apsakymų rinkinius Londone, kurie buvo pristatyti Egipte, Milane ir Romoje. Ji taip pat praleido metus mokydama LUISS universitete, užėmė antrą vietą Italijoje, mokydama anglų, verslo anglų ir verslo vadybą teisės, ekonomikos ir socialinių mokslų studentus. Vienas iš jos studentų parašė tai jai baigus kursą: „Jūs privertėte mane mąstyti apie tai kas aš esu ir kaip elgiuosi su kitais“. Tada jis pacitavo Saros mėgstamiausią posakį: „Kasdien sutinki tūkstančius žmonių, kurie nepaliečia tavęs, o tada sutinki vieną ir tavo gyvenimas pasikeičia.“ Ir pridėjo: „Visa tai atsitiko su manimi Jūsų dėka“.

Andrew-Hennigan-Photo-200x300

Tarptautinės Bakalaureato Diplomo Programos koordinatorius

Andrew Hennigan

Turėdamas beveik dvidešimties metų mokytojo patirtį, iš kurių – net dvylikos metų IBDP chemijos ir Kembridžo IGCSE mokslų dėstymo patirtį, Andrew tikisi, galėsiantis prisidėti prie sėkmingo Erudito Licejaus tarptautinės programos plėtojimo.

Baigęs Jungtinės Karalystės Astono universitetą, įgijęs Taikomosios Chemijos bakalauro laipsnį, Andrew daugelį metų dirbo mokslininku. Vėliau jis persikvalifikavo į mokytojus ir tapo septintąja iš eilės mokytojų karta savo šeimoje. Taikydamas energingą požiūrį į mokymą ir gebėdamas panaudoti konkrečius savo darbo chemijos pramonėje pavyzdžius, Andrew moka įtraukti, sudominti ir motyvuoti savo mokinius. Tai patvirtina moksleivių apklausos bei padidėjęs chemijos mokomojo dalyko pasirinkimas beveik kiekvienoje mokykloje, kurioje jis yra dirbęs. Moksliniai tyrimai yra neatsiejama to, kuo jis yra šiandien, dalis. Todėl Andrew stengiasi neatsilikti nuo technologijų ir švietimo naujovių.

Pagrindinių klasių moksleivius Andrew per savo mokytojavimo metus mokė chemijos, fizikos, bendrųjų mokslų bei dėstė IB Žinių Teorijos kursą. Andrew asmeninė ugdymo filosofija paremta žinojimu, jog pastangos veda į sėkmę. Tai taikoma ir jo pamokose, kur kiekvienam moksleiviui Andrew teikia geriausią įmanomą pagalbą, bet tuo pačiu jiems primena, kad kiekvienam pasiseks, jei jis turės teisingą požiūrį. Tyrimai rodo, kad tarp intelekto ir egzamino rezultatų yra tik maža koreliacija, todėl visi mokiniai, turėdami tinkamą paskatinimą ir motyvaciją, gali pasiekti savo užsibrėžtų tikslų.

Dėstęs Didžiojoje Britanijoje, Malaizijoje, Salvadore, Bratislavoje ir Tailande, Andrew dabar nori atsiduoti mokyklai, kurioje atmosfera – rūpestinga ir kurioje jis galėtų įnešti svarų akademinį indėlį.

Andrew tvirtai tiki, kad švietimas nėra vien tik galvos užpildymas faktais, tai, visų pirma, yra mokymąsis mąstyti, pasitikėjimas savimi diegiant naujas idėjas, gebėjimas bandyti dar kartą, jei idėja nepavyko!

1-1-scaled-200x300

Rinkodaros ir komunikacijos vadovė

Dovilė Juršytė

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto ir BI Norwegian Business School tarptautinės magistrantūros absolventė, rinkodaros ir viešųjų ryšių srityje dirba 15 metų.  Baigusi studijas, prisijungė prie ISM Executive School pardavimų komandos, nuo 2009 metų vadovavo universiteto rinkodaros ir pardavimų padaliniui. 2015 metais pradėjo dirbti Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) rinkodaros ir viešųjų ryšių padalinio vadove, inicijavo VILNIUS TECH prekinio ženklo įvedimą. Dovilė yra Lietuvos marketingo asociacijos narė. Aktyviai dalyvauja Amerikos marketingo asociacijos rengiamose švietimo profesionalų konferencijose, kurios įkvepia ir leidžia išbandyti naujus dalykus Lietuvoje.

Patirtis universitetuose padėjo pajausti, kad bendradarbiavimas su dėstytojais, mokytojais, studentais, moksleiviais yra pašaukimas ir neatsiejama gyvenimo dalis. „Darbas su akademinėmis bendruomenėmis leido geriau pažinti labai prasmingą švietimo darbuotojų veiklą ir kasdien įtraukia bei įkvepia būti partnere, kuri padeda tas veiklas parodyti viešoje erdvėje“ – sako Dovilė.

1-4-200x300

Procesų ir infrastruktūros administratorė

Ona Sabalienė

Ona ne vienerius metus praleido savanoriaudama vaikų namuose ir vienoje iš seniausių labdaros organizacijų pasaulyje „Maltiečiai“. Ši veikla jai suteikė galimybę tobulėti, skatinti visuomenės socialinę brandą ir tapo priežastimi, kodėl Ona pasirinko etikos studijas. Savo įgyta patirtimi ji daugiau nei 4 metus dalinosi vienoje didžiausių pasaulyje įmonių, kurios pagrindinis tikslas – sumažinti taršą. Empatiškumas, rūpestingumas bei noras kiekvienoje srityje atrasi teigiamus dalykus – tai pagrindinės savybės, kurios padeda Onai įveikti visas gyvenimo užduotis.

Laikosi nuostatos: „Mums džiaugsmą dovanoja ne aplinka, o mūsų požiūris į aplinką.“ –  Fransua de Larošfuko

IMG_3908-200x300

Komunikacijos specialistė

Germantė Dambrauskaitė

Dar mokykloje susidomėjimas savanoryste, kūryba ir noru siekti kokybiškesnio gyvenimo mokyklos moksleiviams, Germante lydi iki šios dienos.  Ne vienerius metus praleidusi savanoriaudama Lietuvos moksleivių sąjungoje, ji įsitikino, kad noras kurti ir komunikacija tampa  neatsiejama jos gyvenimo dalimi. Todėl nedvejodama  pasirinko komunikacijos studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete. Studijuojant noras tobulėti tik augo, todėl ji nesustojo ties šia veikla. Papildomas ir savanoriškas darbas su nuomonės formuotoja jai leido įgyti naujų ir tobulinti jau turimus įgūdžius.  Šiandien Germantė džiaugiasi, kad yra Erudito licėjaus bendruomenės dalimi, nes tai tik dar kartą įrodo, kad mokykla ir kūryba ją lydi visą gyvenimą.

Laikosi nuostatos, kad kūrybos laisvė gali suteikti sparnus.

1-6-scaled-200x300

Psichologė

Virginija Rekienė

Virginija savo profesinį kelią pradėjo 2006 m. nuo reklamos technologijų bakalauro laipsnio, įgyto Kauno technologijos universitete. Dar studijuodama Virginija baigė „Jaunimo linijos“ organizuojamus emocinės paramos rengimo kursus ir pradėjo teikti emocinę paramą telefonu. Kiek vėliau Virginija įgijo psichologijos bakalauro ir psichologijos magistro laipsnius Vytauto Didžiojo universitete. Nuo 2016 m. psichologė dirba su įvairiais psichologiniais tyrimais, rengia mokslines publikacijas atsparumo stresui bei paauglių psichologinio funkcionavimo srityse, dirba su biologinio grįžtamojo ryšio aparatūra, kurios pagalba moko asmenis pagerinti savo psichologinę ir fizinę būseną. Taip pat Virginija veda praktinius mokymus atsparumo stresui ir depresijos atpažinimo temomis, teikia individualias konsultacijas vaikams ir suaugusiems asmenis. Domisi mokslu grįstais, efektyviais savęs pažinimo ir psichologinės pagalbos teikimo metodais.

Laikosi nuostatos: „Atrodo visiškai akivaizdu, kad negalima išspręsti problemos tokiu pačiu mąstymu, kuris ir sukūrė problemą“ I. K. Berg ir S. de Shazer.