Administracija

Erudito.lt įkurėjas - Nerijus Pačėsa

Licėjaus įkūrėjas ir vadovas

Dr. doc. Nerijus Pačėsa

Švietimo profesionalas, buvęs privataus ISM Vadybos ir Ekonomikos Universiteto rektorius. Dr. doc. Nerijus Pačėsa turi solidžią privataus verslo kūrimo ir valdymo patirtį, jau penkiolika metų konsultuoja įmones strateginio valdymo klausimais Skaityti daugiau

Erudito licėjaus Vilniaus padalinio vadovė

Vilniaus padalinio vadovė

Gintarė Aldonytė

Gintarė švietimo srityje dirba daugiau nei 18 metų. Paskutinius šešis metus ji vadovavo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studijų paslaugų padaliniui, kurio pagrindinis tikslas užtikrinti kokybiškų ir profesionalų paslaugų suteikimą studentams – nuo studijų administravimo procesų, tarptautinių studijų organizavimo, karjeros veiklų iki duomenų valdymo. Gintarės ankstesnės patirtys apima priėmimo ir pardavimų procesus universitete, taip pat karjeros ir verslo partnerysčių vystymą. Greta pagrindinių pareigų Gintarė buvo ISM Valdybos, Senato, Etikos komisijos nare, taip pat ISM fondo tarybos nare. 

Gintarė turi ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto bei BI Norvegijos verslo mokyklos dvigubą Vadovų magistrantūros diplomą. Yra įgijusi vadybos bakalauro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete ir vadybos magistrą Vilniaus universitete. 

Laikosi nuostatos, kad darbas švietimo srityje padėjo tapti atviru ir nuolat besimokančiu žmogumi. Tikiu mokymosi visą gyvenimą koncepcija ir tai, kad mokytis niekuomet ne vėlu!

Erudito licėjaus Vilniaus padalinio vadovė

Vilniaus padalinio vadovė (motinystės atostogose)

Ieva Daugėlė

Profesionalią patirtį sukaupusi rinkodaros, komunikacijos ir viešųjų ryšių ekspertė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto alumnė. Nuo 2014 m. Ieva savo karjerą pradėjo didžiausioje pasaulyje FMCG sektoriaus įmonėje ,,Nestlé Baltics‘‘. Vėliau prisijungė prie mažmeninės prekybos milžinės ,,Lidl Lietuva‘‘, kur drauge su komanda kūrė bei įgyvendino, ypatingai sėkminga laikomą, tinklo įvedimo į Lietuvos rinką komunikacijos strategiją. Po trejų metų sėkmingo darbo Vokietijos kapitalo įmonėje, Ieva savo karjerą tęsė sugrįžusi į ,,Nestlé Baltics‘‘, kur ėjo prekės ženklų vadovės Baltijos šalims pareigas. Ieva yra Lietuvos Marketingo Asociacijos narė, demonstruojanti ne tik puikius rinkodarinius, bet ir vadybinius bei organizacinius įgūdžius.

Laikosi nuostatos, kad mokslas yra mąstymo sugebėjimas, ieškantis tiesos dėl pačios tiesos.

erudito licėjus Tarptautinių programų vadovė (IBDP/IGCSE), karjeros konsultantė, IBDP/IGCSE egzaminuotoja tarptautinis bakalaureatas

Tarptautinių programų vadovė (IBDP/IGCSE), karjeros konsultantė, IBDP/IGCSE egzaminuotoja

Marta Bobiatynska

Marta baigė Varšuvos universitetą ir įgijo Žemės mokslų daktaro laipsnį. Ji taip pat turi kvalifikuoto mokytojos statusą (QTS) Lenkijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Marta Tarptautinio bakalaureato programoje dirba nuo 2004 m. Savo karjerą pradėjo Tarptautinio bakalaureato mokykloje geografijos mokytoja ir ėjo Tarptautinio bakalaureato (IB) mokyklos vadovės ir Tarptautinio Bakalaureato programos koordinatorės pareigas. Per savo karjerą ji dirbo tarptautinėse mokyklose keliose šalyse, įskaitant: Lenkiją, Olandiją, Rusiją ir Armėniją. Be to, ji taip pat yra patyrusi Tarptautinio Bakalaureato mokymų vadovė ir egzaminuotoja. Marta sako: „Labai laukiu susitikimo su visais ir gyvenimo gražioje Lietuvoje, kurioje daug kartų lankiausi ir kuri man yra brangi dėl mano šeimos ryšių.”

Laikosi nuostatos, kad „verta būti sąžiningam, nors tai ne visada apsimoka. Apsimoka būti nesąžiningam, bet neverta“.

erudito licėjus ugdymas mokykla privati tarptautinė IBDP Cambridge pagrindinis pradinis ugdymas

Pagrindinio ugdymo vadovė

Alina Juškienė

Įgijusi anglų kalbos ir literatūros bakalauro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete, o vėliau – kultūros vadybos ir kultūros politikos magistrą Vilniaus dailės akademijoje, Alina daugiau nei 10 metų dirbo aukštojo mokslo srityje. Europos humanitariniame universitete pradėjusi karjerą kaip vykdančioji direktorė, vėliau perėmė akademinės plėtros reikalų koordinavimą ir rūpinosi užsienio kalbų, studijų kokybės, mokslo, projektinės veiklos, akademinio mobilumo klausimais. Mėgsta kaitą, naujoves, iššūkius, tad licėjuje sieks ne tik adaptuoti ir pritaikyti sukauptą patirtį ir žinias, bet ir ieškoti naujų sprendimų.

Alina nemažą gyvenimo dalį praleido užsienyje – teko gyventi Austrijoje, Baltarusijoje, Vengrijoje, kur turėjo progą iš arti pažinti skirtingas kultūras, papročius, bendrauti su vietine bei tarptautine bendruomenėmis.

Laikosi nuostatos, kad šiuolaikiniai vaikai – pasaulio piliečiai, per pažinimą, kūrybą bei pasiekimus trinantys fizines ir psichologines ribas, ir ieškantys atsakymų į klausimus KAS? KODĖL? KAIP?

Erudito licėjus darbuotojas mokytojas pradinis ugdymas

Pradinio ugdymo vadovas

Doc. dr. Sergejus Neifachas

Švietimo politikos ir vadybos ekspertas, bendrojo ugdymo turinio konsultantas, vadovas mentorius, jau 25 metus dirbantis vaikystės pedagogikos srityje. Sergejus Klaipėdos universitete baigė ikimokyklinės ir pradinio ugdymo pedagogikos studijas, Mykolo Romerio universitete švietimo politikos ir vadybos studijas, Šiaulių universitete įgijo socialinių (edukologijos) mokslų daktaro laipsnį. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Švietimo lyderystės studijų programos absolventas. Auga, kuria ir mokosi kartu su savo kolegomis, daugiausia dėmesio skirdamas ugdymo proceso organizavimo, edukacinės aplinkos kūrimo, kokybės stebėsenos ir užtikrinimo, kūrybinės inžinerijos temoms. Sukaupęs nemažai patirties, dalijasi ja su ugdymo įstaigose dirbančiais vadovais, mokytojais susitikimuose, paskaitose, konferencijose ir kitose renginiuose. Vesdamas mokymus įvairiomis temomis skleidžia idėją, kad asmeninė lyderystė yra įrankis mokytojo rankose, galintis profesines savybes pažinti, tobulinti ir skleisti. Yra Nacionalinės vaikystės tyrėjų asociacijos narys. Su leidykla „Ciklonas“, „Šviesa“ kuria metodinius leidinius pedagogams, mokymosi priemones vaikams. Nuolat ieško naujų erdvių ir dar neatrastų galimybių sau ir kitiems.

Erudito licėjaus Vilniaus komanda - Pradinio ugdymo pavaduotoja

Direktoriaus pavaduotoja priešmokykliniam ir pradiniam ugdymui

Greta Lukošiūtė

Mykolo Romerio universitete baigė socialinio darbo studijas ir jau jų metu suprato, kad darbas su vaikais – ta sritis, kurioje mano didelį savo potencialą. Greta dirbo pedagoginį darbą vienoje privačioje Vilniaus ugdymo įstaigoje, o vėliau ėjo įstaigos vadovės pareigas. Darbo metu sukaupė žinias apie visapusišką vaikų ugdymą – nuo integruotų ugdomųjų veiklų, literatūros ir skaitymo, kūrybingumo ugdymo iki lauko pedagogikos ir kt. Yra dalyvavusi Erasmus+ bei NordPlus programų projektuose, kurių metu profesines žinias gilino stažuotėse Skandinavijos bei Didžiosios Britanijos ugdymo įstaigose.  Greta – aktyvi asmenybė, todėl laikas gamtoje, žygiai, kelionės – jai pats geriausias laisvo laiko praleidimas. Dirbdama yra linkusi išklausyti ir suprasti, o tada patarti ir padėti.

Laikosi nuostatos, kad niekas negimė visko žinodamas, todėl mokytis ir tobulėti – viso gyvenimo siekis.

erudito licėjus direktoriaus pavaduotojas kaunas vilnius

Direktoriaus pavaduotojas pagrindiniam ugdymui

Artūras Karpavičius

Savo aistrą fizikai įtvirtino bakalauro ir magistro studijų metu Vytauto Didžiojo universitete. Vėliau tapo vienu iš neformalaus švietimo startuolio įkūrėjų bei ėjo vadovo pareigas. Dirbdamas su vaikais, nusprendė gilinti savo žinias bei įgūdžius papildomai studijuodamas pedagogikos studijas Kauno technologijos universitete. Daugiau nei dešimtmetį Artūras užsiima viduramžių karybos rekonstrukcija. Įgytas žinias ir išugdytus įgūdžius panaudoja kaip hobį sportinėse riterių kovose, kuriose puikiai save realizavo tapdamas daugelio tarptautinių turnyrų prizininku ir nugalėtoju, o 2018 m. pasaulio čempionu. Domisi istorija, psichologija, saviugda, sveika gyvensena, mėgsta gamtą bei knygas.

Laikosi nuostatos, jog siekiant harmoningo tobulėjimo su mokiniais reikia elgtis kaip su sau lygiais, o mokytojuose žadinti jų „vidinį vaiką”.

Erudito licėjus Kauno ir Vilniaus komanda direktoriaus pavaduotoja bendriesiems reikalams

Direktoriaus pavaduotoja bendriesiems reikalams

Laima Pačėsienė

Direktoriaus pavaduotoja bendriesiems reikalams. Vilniaus universitete baigė germanų filologijos studijas ir įgijo anglų kalbos magistro laipsnį. Vėliau VDU universitete įgijo verslo administravimo magistro laipsnį. Laima yra kūrybiška asmenybė, domisi dizainu, menu, muzika, estetiniais aplinkos sprendimais, kuriančiais patrauklią ir patogią ugdymo aplinką. Siekia, kad licėjaus vidinė estetika ir mokinių neformalaus ugdymo erdvės atitiktų kiekvieno vaiko poreikius. Formuojant visapusišką asmenybę, labai svarbi yra aplinka, kurioje vaikas praleidžia didžiąją dalį savo dienos. Norime, kad vaikai mokydamiesi čia jaustųsi gerai ir ilsėdamiesi per pertraukas, įsitraukdami į veiklas po pamokų.

Laikosi nuostatos, kad visi vaikai yra unikalūs.

Rūta Petkevičiūtė

Tarptautinių ryšių koordinatorė, tarptautinių mokinių mentorė

Rūta Petkevičiūtė

Rūta Lietuvos švietimo programos Brazilijos lituanistinės mokyklos alumnė, Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto absolventė, šiuo metu studijas tęsia Vilniaus Universiteto Komunikacijos fakultete. Rūta daug patirties įgijo keturis metus aktyviai atstovaudama studentus Vilniaus Universiteto studentų atstovybėje, vėliau tapo šio fakulteto studentų atstovybės pirmininke. 2021 m. birželio mėn. išvyko į Pietų Ameriką. Rūta ne tik dirbo lietuvių kalbos mokytoja, bet ir prisidėjo prie Lietuvos Respublikos konsulato San Paule, Brazilijoje komunikacijos kūrimo bei sklaidos.

Laikosi nuostatos, kad tarptautinės studentų/moksleivių mainų programos ne tik padeda geriau pažinti save bei mus supantį pasaulį, bet ir “atidaro naujų durų” jaunam žmogui ir jo ateities kūrimui.

Gabrielė Dudzinskaitė

Tarptautinių klasių koordinatorė

Gabrielė Dudzinskaitė

Gabrielė Vilniaus universitete baigė anglų filologijos bei pedagogikos studijas, taip pat vienerius metus mokėsi tarptautinį verslą Olandijoje. Pastaraisiais metais dirbo anglų kalbos mokytoja tiek valstybinėse, tiek privačiose mokyklose. Gabrielė mano, kad švietimas yra ateities pagrindas, todėl daug laiko investavo į mokymus, susijusius su specialiąja pedagogika ir psichologija, įtraukiuoju ugdymu, kūrybišku ir kritiniu mąstymu. Taip pat yra įgijusi tarptautinį TEFL sertifikatą, kuris suteikia galimybę mokyti anglų kalbos visame pasaulyje. Gabrielė yra ilgametė „Kino pavasario“ savanorė. Taip pat su Europos savanorių tarnyba dalyvavo savanorystėje Kroatijoje, kur praleido kelis mėnesius, vedė įvairias pamokas vaikams, organizavo renginius Zagrebo bendruomenei. Jos didžiausia aistra yra kelionės, yra aplankiusi ne vieną pasaulio šalį.

Laikosi nuostatos, kad kelionės atveria unikalias duris į skirtingus pasaulius, kultūras ir naujas pažintis.

Erudito licėjus darbuotojai komanda infrastruktūra darbuotoja

Infrastruktūros vadovė

Renata Malikina

Virš 20 metų privačių tarptautinių mokyklų sferoje Renata rūpinosi švaria, saugia, estetiška ir patogia mokyklos aplinka. Buvo atsakinga už kasdieninius darbus, užtikrinant sklandžia ir geriausia praktika paremta mokyklos infrastruktūros veiklą – nuo maitinimo paslaugų, sklandaus mokyklos renginių ir švenčių organizavimo iki infrastruktūros aprūpinimo, priežiūros, valymo. Renatos pomėgis ir talentas – profesionalus siuvimas ir siuvinėjimas bei rankdarbiai – savo darbais puošia ir džiugina nuotakas bei koleges.

Laikosi nuostatos, kad svarbiausia yra dėmesys detalėms ir visumai bei mokinių ir darbuotojų poreikiai, kuriant ir prižiūrint įkvepiančia aplinką ugdymui ir mokyklos bendruomenei.

Erudito licėjaus Vilniaus ir Kauno komanda Marketingo ir komunikacijos vadovė

Rinkodaros ir komunikacijos vadovė

Dovilė Juršytė

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto ir BI Norwegian Business School tarptautinės magistrantūros absolventė, rinkodaros ir viešųjų ryšių srityje dirba 15 metų.  Baigusi studijas, prisijungė prie ISM Executive School pardavimų komandos, nuo 2009 metų vadovavo universiteto rinkodaros ir pardavimų padaliniui. 2015 metais pradėjo dirbti Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) rinkodaros ir viešųjų ryšių padalinio vadove, inicijavo VILNIUS TECH prekinio ženklo įvedimą. Dovilė yra Lietuvos marketingo asociacijos narė. Aktyviai dalyvauja Amerikos marketingo asociacijos rengiamose švietimo profesionalų konferencijose, kurios įkvepia ir leidžia išbandyti naujus dalykus Lietuvoje.

Patirtis universitetuose padėjo pajausti, kad bendradarbiavimas su dėstytojais, mokytojais, studentais, moksleiviais yra pašaukimas ir neatsiejama gyvenimo dalis. „Darbas su akademinėmis bendruomenėmis leido geriau pažinti labai prasmingą švietimo darbuotojų veiklą ir kasdien įtraukia bei įkvepia būti partnere, kuri padeda tas veiklas parodyti viešoje erdvėje“ – sako Dovilė.

Komunikacijos projektų vadybininkė

Komunikacijos projektų vadybininkė

Justina Baltrūnaitė

Justina yra Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų absolventė. Pastaruosius kelerius metus dirbo Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centre. Užimdama viešųjų ryšių specialistės pareigas, Justina buvo atsakinga už socialinius tinklus, aktyviai bendradarbiavo su įvairiomis organizacijomis, administravo registracijos sistemas ir organizavo renginius. Įgyta patirtis leidžia greitai reaguoti į naujienas ir įveikti iššūkius. Justina mano, kad komunikacija – neatsiejama ne tik gyvenimo, bet ir visų organizacijų dalis. Taip pat Justina profesionaliai fotografuoja, domisi šiuolaikinėmis socialinių medijų tendencijomis, aktyviai užsiima sportu.

Laikosi nuostatos, kad visos baimės yra tik mūsų galvose, todėl kiekvieną dieną stengiasi išeiti iš savo komforto zonos ir jas įveikti.

Gabrielė Orlovskaja

Administratorė

Gabrielė Orlovskaja 

Gabrielė yra įgijusi psichologijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Turi patirties dirbant su ankstyvojo amžiaus vaikais. Studijų laikotarpiu Gabrielė atliko praktiką vienoje iš Vilniaus miesto progimnazijų, taip pat Vaikų teisių tarnyboje. Gabrielė aktyviai domisi vaikų psichologija ir tiki, kad kiekvienas vaikas turi turėti erdvę atsiskleisti, o tinkamai nubrėžtos ir iškomunikuotos ribos padeda vaikui augti.

Erudito licėjaus Vilniaus komanda Psichologė

Psichologė

Virginija Rekienė

Virginija savo profesinį kelią pradėjo 2006 m. nuo reklamos technologijų bakalauro laipsnio, įgyto Kauno technologijos universitete. Dar studijuodama Virginija baigė „Jaunimo linijos“ organizuojamus emocinės paramos rengimo kursus ir pradėjo teikti emocinę paramą telefonu. Kiek vėliau Virginija įgijo psichologijos bakalauro ir psichologijos magistro laipsnius Vytauto Didžiojo universitete. Nuo 2016 m. psichologė dirba su įvairiais psichologiniais tyrimais, rengia mokslines publikacijas atsparumo stresui bei paauglių psichologinio funkcionavimo srityse, dirba su biologinio grįžtamojo ryšio aparatūra, kurios pagalba moko asmenis pagerinti savo psichologinę ir fizinę būseną. Taip pat Virginija veda praktinius mokymus atsparumo stresui ir depresijos atpažinimo temomis, teikia individualias konsultacijas vaikams ir suaugusiems asmenis. Domisi mokslu grįstais, efektyviais savęs pažinimo ir psichologinės pagalbos teikimo metodais.

Laikosi nuostatos, kad „atrodo visiškai akivaizdu, kad negalima išspręsti problemos tokiu pačiu mąstymu, kuris ir sukūrė problemą“ I. K. Berg ir S. de Shazer.

Psichologės asistentė Ėlėja Atkočiūnas

Psichologės asistentė

Ėlėja Atkočiūnas

Ėlėja įgijo psichologijos bakalauro laipsnį Vašingtono universitete Sietle ir šiuo metu tęsia klinikinės psichologijos magistro studijas Vilniaus Universitete. Studijuodama Vašingtono universitete atliko praktiką Sietlo vaikų ligoninės psichiatrijos skyriuje – vedė streso įveikos psichoedukacines pamokas ir mokėsi atlikti psichologinį vaikų vertinimą. Po studijų grįžusi į Lietuvą dirbo pedagoginį darbą Vilniaus ankstyvojo ugdymo įstaigose, kuriose įgijo patirties ir žinių apie vaikų ugdymą. Aktyviai domisi įrodymais pagrįstu psichikos sveikatos gydymu, sveikos raidos sąlygų ypatumais, sunkių emocijų įveikos įgūdžių lavinimu ir psichologinių traumų prevencija.

Laikosi nuostatos, kad svarbu padėti kitiems taip, kad jie vėliau mokėtų padėti sau.

Erudito licėjaus Vilniaus ir Kauno komanda, informacinių technologijų specialistas

IT specialistas

Martynas Gecas

Martynas programos „Erasmus+“ Suomijoje alumni, Alytaus kolegijos absolventas, šiuo metu studijas tęsia Vilnius Tech Fundamentinių mokslų fakultete. Martynas patirtes įgijo Suomijos įmonėje, teikiančioje audio sprendimų paslaugas verslo klientams. Studijų kolegijoje metu, aktyviai įsitraukė į veiklą ir tapo lazerių pasirodymų komandos nariu. Baigęs kolegijos studijas, prisijungė prie „Alytus plius” žiniasklaidos komandos ir dirbo IT administratoriumi.

Laikosi nuostatos, kad labai svarbu nuolat mokytis ir domėtis naujienomis, ypač IT srityje, kuri keičiasi itin sparčiai ir nuolatos pristato naujoves.