Rugsėjo pirmosios šventė
Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , , Komentarai: Vienas komentaras

Konkursas „Lietuvos mokytojas 2023“

Kas yra geriausias mokytojas? Vieniems – padėjęs siekti aukščiausių įvertinimų, kitiems – tapęs asmenybės pavyzdžiu. O kas geriausias mokytojas yra Jums?

Portalas lrytas.lt skelbia dviejų mėnesių trukmės projektą „Lietuvos mokytojas 2023“, kurio tikslas – įvertinti ir paskatinti mokytojus, kurie keičia ne tik mokinių ateitį, bet ir šalies švietimo veidą. Taip pat – padrąsinti jaunus žmones rinktis mokytojo profesiją, o dabartiniams mokytojams patvirtinti, kad jų įdėtas darbas ir atsidavimas turi išskirtinę prasmę ir yra vertinamas.

Džiaugiamės, kad prie projekto prisijungė ir Erudito licėjaus bendruomenė, kurios prioritetas – ugdymo kokybė. „Patyrę ir nuolat besimokantys pedagogai, kurie moka sudominti, motyvuoti, įtraukti, yra tie žmonės, kurie veda mus pirmyn ir yra ateitis. Iš savo patirties matome, kad interaktyvus pamokų organizavimas, įvairių komandinių metodų, ir formatų naudojimas, vaikų įtraukimas į kūrybinį procesą, reikalauja didelio mokytojų pasirengimo ir kvalifikacijos. Norime palaikyti mokytojus visoje Lietuvoje ir skatinti juos būti aktyviais mokymosi proceso dalyviais, nes jų darbas yra labai svarbus ir vertinamas ugdant jaunąją Lietuvos kartą“, – pažymėjo mokyklos direktorius Nerijus Pačėsa.

Kviečiame ir Jus prisidėti prie Lietuvos mokytojo rinkimų! Daugiau informacijos rasite čia.