Lietuvos mokytojas 2024
Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , , , , Komentarai: Vienas komentaras

Konkurse „Lietuvos mokytojas 2024“ – ir „Erudito“ licėjaus mokytojai. Palaikykime!

„Erudito“ licėjus nebe pirmus metus yra lrytas.lt organizuojamo konkurso „Lietuvos mokytojas“ ir pirmą kartą orgnizuojamo didžiausio ir savo turiniu įvairiausio Lietuvos švietimo forumo „Švietimo kodas“ partneris. Šiemet ši šventė švietimo lyderiams, mokytojams, esamiems ir būsimiems pedagogams vyks kovo 1 d., penktadienį, VDU erdvėje, S. Daukanto g. 28, Kaune.

„Esame šio renginio partneriai, nes tikime tokiomis iniciatyvomis ir prisidedame prie Lietuvos švietimo pažangos“, – teigia „Erudito“ licėjaus įkūrėjas ir vadovas doc. dr. Nerijus Pačėsa.

„Erudito“ licėjus daug prisideda prie švietimo kaitos, dalindamasis savo patirtimis ir ugdymo rezultatais. „Aktyviai įsitraukiame į veiklas ir iniciatyvas, skirtas ugdymo tematikoms bei skatinančias diegti ugdymo inovacijas. Svarbiausia, kad mokytojai, kurie yra pagrindiniai švietimo kaitos dalyviai, drąsiai imtųsi šių iniciatyvų, taikytų pažangius metodus, kurtų savus bei augtų kaip ugdymo profesionalai“, – sako doc. dr. Nerijus Pačėsa.

„Švietimo kodas“ taps vieta pažangioms ir inovatyvioms idėjoms, įkvėpsiančioms šiuolaikinius švietimo lyderius ryžtis drąsesniems ateities sprendimams ir pokyčiams. Konferencijoje įžvalgomis ir idėjomis dalysis daugiau nei 60 pranešėjų ir diskusijų dalyvių – verslininkai, mokslininkai, vadovai, švietimo profesionalai.

Didžiojoje, inovacijoms skirtoje, salėje 11 val. pranešimą „Kaip pasikinkyti dirbtinį intelektą“ skaitys „Erudito“ licėjaus įkūrėjas ir direktorius doc. dr. Nerijus Pačėsa. Mūsų mokytojai taip pat dalyvaus diskusijose „Kaip dirbti be vadovėlių?“, „Pasižiūrėti, o ką parsinešti į save? „Paragavo“ Europos švietimo sistemų“, „Mokytojo noriu TOKIO, o pats, ar sugebėčiau?“, „Ne mergaičių reikalai“. Moterų indėlis į mokslą ir švietimą“.

Kovo 1 d. paaiškės ir geriausi Lietuvos mokytojai – konkurso „Lietuvos mokytojas 2024“ nugalėtojai. Mokytojai nominuojami 9 kategorijose: ikimokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo, pagrindinio ugdymo, vidurinio ugdymo (progimnazijos), vidurinio ugdymo (gimnazijos), neformalaus ugdymo, švietimo pagalbos specialistas, profesinio ugdymo, švietimo lyderis. Devyni mokytojai bus apdovanoti susumavus skaitytojų ir vertinimo komisijos balsus.

„Šis renginys yra vienas iš svarbių momentų, kuomet galime pastebėti ir pasidžiaugti kolegomis, kurie demonstruoja savo profesionalumą bei dalinasi juo su kitais. Taip pat be galo svarbu, kad renginio metu jo dalyviai turės galimybę praturtinti vieni kitus klausydami pranešimų bei dalyvaudami diskusijose aktualiasi švietimo kaitai klausimais“, – sako doc. dr. N. Pačėsa.

Kartu tai ir proga padėkoti mokytojams už jų nelengvą kasdienį darbą ir iniciatyvas keisti mokyklą unikaliomis idėjomis ir savo darbais, už gebėjimą burti bendruomenę ir daug kitų dalykų. Juk padėka, kaip ir geras žodis ar komplimentas, nieko nekainuoja.

Konkurse dalyvauja ir „Erudito“ licėjaus mokytojai. Juos palaikyti ir už juos balsuoti galite portale lrytas.lt: https://lietuvosmokytojas.lrytas.lt/ iki vasario 8 d. Taip pat ir patys galite nominuoti labiausiai patikusius ir mėgstamiausius mokytojus bei švietimo specialistus.

Mes padarėme pradžią ir siūlome atiduoti savo balsą už šiuos mokytojus:

Pradinių klasių mokytoja Vilniuje Jūratė Babickienė

Pradinio ugdymo programos koordinatorė, pradinių klasių mokytoja Vilniuje Jurgita Steponaitienė

Pradinių klasių programų vadovė, priešmokyklinės ir pradinės klasių mokytoja Kaune Daiva Jankauskienė

Pradinių klasių mokytoja, IB PYP koordinatorė Kaune Rūta Gudynienė

Tarptautinio bakalaureato anglų kalbos mokytoja Indrė Douglas

Pagrindinių klasių chemijos ir biologijos mokytoja Kaune Džiuginta Gaigalienė

Pagrindinių klasių geografijos mokytoja Vilniuje Gintarė Klimienė

Pagrindinių klasių lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Kaune Jurgita Maironienė

Tarptautinio bakalaureato biologijos mokytoja Jurgita Makuškaitė

Tarptautinių ryšių ir partnerysčių bei jaunesnioji tarptautinio bakalaureato koordinatorė bei asistentė, tarptautinių mokinių mentorė Rūta Petkevičiūtė

Psichologė, „Erudito“ licėjaus Vaiko gerovės komisijos pirmininkė Virginija Rekienė

Pradinių klasių mokytoja, IB PYP koordinatorė Dalia Valaikienė

Tarptautinio bakalaureato informacinių technologijų mokytojas Tomas Stasiukaitis

Kviečiame mokytojus, norinčius dalyvauti Lietuvos švietimo forume „Švietimo kodas 2024“, registruotis į renginį:

https://projektas.lrytas.lt/svietimo-kodas-2024/registracija

Daugiau informacijos apie projektą:

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/svietimas/2024/01/12/news/lrytas-lt-kviecia-ivertinti-ir-nominuoti-mokytojus-lietuvos-mokytojas-2024-apdovanojimuose-30023166