Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , , , , Komentarai: Vienas komentaras

Kviečiame į atvirą paskaitą su psichologe ir logopede „Kaip pasiruošti pirmai klasei?“

Pirma klasė – iššūkis ir vaikams, ir tėvams. Vaikams rūpi kuo daugiau sužinoti apie šį naują jų gyvenimo etapą, o tėvams iškyla klausimų, kaip tinkamai pasiruošti pirmai klasei. Kviečiame į atvirą paskaitą „Kaip pasiruošti pirmai klasei?“ „Erudito“ licėjuje Vilniuje, Aguonų g. 26, kurioje psichologė Virginija Rekienė ir logopedė Edita Žalkauskaitė pasidalins savo įžvalgomis ir naudingais patarimais.

Paskaitoje su „Erudito“ licėjaus psichologė Virginija Rekiene ir logopede Edita Žalkauskaite aptarsime, kokios vaiko asmeninės kompetencijos, įgūdžiai, nuostatos ir įsitikinimai apie save bei aplinką, remiantis psichologiniais raidos tyrimais, yra susijusios su vaiko sėkmingu psichologiniu pasiruošimu pirmai klasei.

Svarbi vaiko pasirengimo pirmai klasei sudedamoji dalis yra ir jų tėvelių tinkamas pasiruošimas. Todėl taip pat padiskutuosime, kaip psichologine prasme pirmai klasei tinkamai pasiruošti mamai ir tėčiui. Renginyje kalbėsime ir apie vaiko kalbos ypatumus, kas būdinga būsimo tokio amžiaus vaikams, ką turėti žinoti būsimas pirmokas.

Renginys vyks gegužės 7 d. 16 val., „Erudito“ licėjuje Vilniuje, Aguonų g. 26.

Kviečiame registruotis: https://fb.me/e/1gyUHprPC

Renginio pranešėjos: „Erudito“ licėjaus psichologė Virginija Rekienė ir logopedė Edita Žalkauskaitė.

erudito licėjus psichologė straipsnis patarimaiAPIE PRANEŠĖJAS

Virginija Rekienė, psichologė

Virginija savo profesinį kelią pradėjo 2006 m. nuo reklamos technologijų bakalauro laipsnio, įgyto Kauno technologijos universitete. Dar studijuodama Virginija baigė „Jaunimo linijos“ organizuojamus emocinės paramos rengimo kursus ir pradėjo teikti emocinę paramą telefonu. Kiek vėliau Virginija įgijo psichologijos bakalauro ir psichologijos magistro laipsnius Vytauto Didžiojo universitete. Nuo 2016 m. psichologė dirba su įvairiais psichologiniais tyrimais, rengia mokslines publikacijas atsparumo stresui bei paauglių psichologinio funkcionavimo srityse, dirba su biologinio grįžtamojo ryšio aparatūra, kurios pagalba moko asmenis pagerinti savo psichologinę ir fizinę būseną. Taip pat veda praktinius mokymus atsparumo stresui ir depresijos atpažinimo temomis, teikia individualias konsultacijas vaikams ir suaugusiems. Domisi mokslu grįstais, efektyviais savęs pažinimo ir psichologinės pagalbos teikimo metodais.

Speech Therapist Edita ŽalkauskaitėEdita Žalkauskaitė, logopedė

Edita yra logopedė-specialioji pedagogė. Lietuvos edukologijos universitete baigė istorijos pedagogikos bakalauro bei magistro studijas. Vėliau Vytauto Didžiojo universitete baigė specialiosios pedagogikos magistro studijas. Tuomet nusprendė gilintis į logopediją ir pasirinko logopedijos studijas Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje. Edita darbinę patirtį kaupė dirbdama specialiąja pedagoge bei logopede keliuose Vilniaus darželiuose bei mokyklose.

Edita domisi vaikų kalbėjimo, kalbos ir komunikacijos sutrikimais, kuo ankstyvesne jų diagnostika ir mokslu grįstais, efektyviais sutrikimų įveikimo metodais. Beieškodama naujausių pagalbos vaikams būdų, logopedė pati kuria metodines priemones, jomis dalijasi su kolegomis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Kaip adaptacija mokykloje prisideda prie itin svarbaus prisitaikymo prie pokyčių įgūdžio formavimo

Pirmos klasės iššūkiai: kaip ne pakenkti, o padėti vaikui

Logopedė: Pirmieji skaitymo ir rašymo sunkumai išryškėja jau pradinėse klasėse

Mokykla pradinukui – laisvė ir draugiška atmosfera ar reiklumas ir akademiniai rezultatai? O gal ir viena, ir kita?

Mokytojos įvardija, ką svarbiau už skaitymą ir rašymą reikia mokėti ruošiantis į pirmą klasę