Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , Komentarai: Vienas komentaras

Kviečiame į nuotolinį IBDP alumnų patirties dalijimosi renginį

„Erudito“ licėjaus alumnai Gabrielius Šemberas ir Vilius Leikauskas kviečia į internetinį patirties dalijimosi renginį online.

Renginys vyks birželio 13 d., 16 val. 30 min., nuotoliu. Renginys nemokamas. Kviečiame registruotis: https://forms.gle/YfcLHxFC18jQFQHv5

Tai puiki proga būsimiems ar esamiems IBDP moksleiviams ir tiems, kurie galbūt dar tik svarsto apie tarptautinio bakalaureato programą, iš pirmų lūpų sužinoti viską, kas labiausiai rūpi, užduoti rūpimus klausimus, ir pan.

Sužinok daugiau apie tarptautinio bakalaureato programą „Erudito“ licėjuje: https://erudito.lt/ugdymas/gimnazija-ugdymas/.

Kuo tarptautinis bakalaureatas naudingas moksleiviui ir kuo skiriasi nuo įprastos mokymosi programos: Aktualu moksleiviams: atsakymai į 5 svarbiausius klausimus apie tarptautinį bakalaureatą | Privačios mokyklos – Erudito licėjus – Vilniuje, Kaune

Priėmimo sąlygos ir etapai: https://erudito.lt/priemimas/ibdp-klases/. Jau apsisprendei? Pildyk priėmimo formą: https://erudito.openapply.com/roi, registruokis priėmimo testui: https://forms.gle/eKWuLBiuLHoNgkZf7 .