Atvirų durų dienos Erudito licėjuje priešmokyklinėms ir pradinėms klasėms

Kviečiame susipažinti būsimus pradinukus: Atvirų durų dienos „Erudito“ licėjuje Vilniuje ir Kaune

Išsirinkti priešmokyklinę ir pradinę mokyklą – atsakingas ir svarbus žingsnis bei labai didelis įvykis ir reikšminga atkarpa būsimo moksleivio gyvenime.

Mes taip pat žiūrime į ugdymą atsakingai, mums rūpi, kad pasirinktumėte patį geriausią variantą savo vaikui, todėl kviečiame susipažinti priešmokyklinių ir pradinių klasių Atvirų durų dienose sausio 31 d., 16 val., Vilniuje, Aguonų g. 26, ir vasario 1 d., 16 val., Kaune, J. Gruodžio g. 9.

Su „Erudito“ licėjaus ugdymo filosofija supažindins mokyklos įkūrėjas ir direktorius doc. dr. Nerijus Pačėsa. Pradinių klasių mokytojos Dalia Valaikienė Vilniuje, Rūta Gudynienė ir Daiva Jankauskienė Kaune prisistatys pradinio ugdymo programą, tarptautinio bakalaureato pradinėms klasėms (IB PYP) principus ir papasakos apie savo ugdymo principus.

Kviečiame atvykti kartu su vaikais, nes mokytojos Karolina Alfavickaitė (priešmokyklinės klasės) ir Giedrė Vilkaitė-Gürsoy (pradinės klasės) Vilniuje parengė smagių užsiėmimų!

Laukiame visų ir kviečiame registruotis

Vilniuje: https://forms.gle/ZTrwCDiCZtjFwcoC9

Kaune: https://forms.gle/Cm5HmExQzjiv9P4VA

Dalia Valaikienė, nacionalinių pradinių klasių mokytoja, IB PYP koordinatorė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė, turinti beveik 15 metų pedagoginio darbo patirtį. Dalia yra aktyvi nacionalinių ir Europos „Erasmus+“ projektų dalyvė, Vilniaus mokyklose vedė „STEAM kids“ būrelį. Dalijosi skaitmeninio ugdymo turinio valdymo patirtimi, dirbdama Nacionalinės švietimo agentūros lektore. Dalia stengiasi skatinti mokinius aktyviai įsitraukti į ugdymosi patirčių kūrimą, kad jie noriai dalyvautų klasės, mokyklos, o vėliau ir šalies gyvenime. Jai, kaip ir „Erudito“ licėjui, svarbus pilietiškumo, lyderystės, kūrybiškumo, kompetencijų ugdymas ir puoselėjimas. Mokytoja daug dėmesio skiria mokinių bendradarbiavimui ir komandiniams iššūkiams, kurie ugdo kritinį mąstymą. Mokiniai mokosi siūlyti ir išklausyti idėjas, susitarti, priimti sprendimus, o tokie įgūdžiai itin svarbūs tolimesniame žmogaus gyvenime.

Rūta Gudynienė, pradinių klasių mokytoja metodininė, IB PYP koordinatorė

Mokytoja metodininkė, „Erudito“ licėjuje dirba nuo pirmųjų jo įkūrimo dienų. 2021 m. Rūta buvo išinkta mylimiausia „Erudito“ licėjaus pradinių klasių mokytoja Kaune. Ji yra įgijusi pradinių klasių ugdymo pedagogikos bakalauro laipsnį bei edukologijos magistro laipsnį. Taip pat yra baigusi KTU ekonomikos bakalaurą ir verslo administravimo magistrą. Daug dėmesio skiria vaikų pilietiškumo ugdymui, išnaudojant netradicines ugdymo aplinkas. Tiki, kad kūrybingumo, kritinio mąstymo ir bendradarbiavimo kompetencijos – tai raktas į ateities sėkmę.

Daiva Jankauskienė, pradinių klasių programų vadovė, mokytoja metodininkė

Priešmokyklinių ir pradinių klasių mokytoja metodininkė, turinti daugiau kaip trisdešimties metų darbo patirtį pradinio ugdymo srityje. 2022 m. mokytoja sėkmingai baigė ISM švietimo lyderystės magistrantūros studijas, taip pat yra baigusi Šiaulių pedagoginio instituto pradinio ugdymo pedagogiką ir metodiką, Kauno Technologijos universitete įgijo edukologijos magistro laipsnį. Daiva itin domisi informacinėmis naujovėmis ir taiko jas ugdymo procese. Mokytoja vadovauja suomių kurto mokinių kompetencijų vertinimo įrankio „Qridi“ diegimo procesui. Dalyvauja įvairiose parodose, pavyzdžiui, Londone vykstančioje britų Švietimo ir mokymo technologijų parodoje (angl. BETT), seminaruose, konferencijose, patirties semiasi Suomijos bei kitų šalių mokyklose. Daiva organizuoja respublikines konferencijas, konkursus, skaito pranešimus ir dalijasi patirtimi pradinio ugdymo srityje.

Karolina Alfavickaitė, priešmokyklinių klasių mokytoja

Turi sukaupusi daugiau kaip 10 metų pedagoginio darbo patirtį. Dirbo priešmokyklinio ugdymo mokytoja, muzikos mokytoja, teatro bei muzikos būrelių, stovyklų vaikams vadove. Kartu su vaikais kūrė ir režisavo ne vieną spektaklį. Kūryba, laisvė, polėkis, entuziazmas, savirealizacija, žaismingumas, smalsumas, noras tobulėti, gerosios patirties sklaida, darbštumas, nuolatinės paieškos, kaip paprastus dalykus padaryti kitaip, atsidavimas, atsakomybė – tai, ką turi ir vertina Karolina. Mokytoja nuolat siekia tuo dalintis su vaikais bei tame mato didžiulę prasmę.

Giedrė Vilkaitė-Gürsoy, tarptautinio bakalaureato pradinio ugdymo programos (IB PYP) pradinių klasių mokytoja

Giedrė yra tarptautinio bakalaureato pradinio ugdymo programos (IB PYP) pradinių klasių mokytoja, kuri pastaruosius penkerius metus kaupė patirtį dirbdama privačioje tarptautinėje mokykloje Turkijoje. Giedrė tiki, kad ši pedagoginė patirtis yra naudinga kuriant šiltą, globojančią ir atjaučiančią klasės atmosferą, kurioje mokiniai gali tobulėti tiek akademiniu, tiek emociniu požiūriu. Gilindamasi į pedagogiką įgijo IB PYP mokytojo kvalifikaciją. Mokytoja daug dėmesio skiria vaikų emociniam intelektui, kalbų mokymui, skaitymo įgūdžiams, todėl nuolat dalyvauja mokymuose ir kelia kvalifikaciją šiose srityse. Ji įkūnija vertybes, kurios yra labai svarbios mūsų bendruomenei – pagarba kiekvienam mokiniui. Ji siekia sukurti saugią ir įtraukiančią aplinką, kurioje visi mokiniai jaučiasi vertinami ir išklausyti. Giedrės mokymo stilius yra orientuotas į bendravimą, siekiant užtikrinti, kad kiekvieno mokinio idėjos būtų išgirstos ir suprastos.