Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , , , , Komentarai: Vienas komentaras

Meno projekto pristatymai „700 Lietuvos mitologijos metų“

Balandžio 28-ąją Erudito licėjuje įvyko ketvirtasis ir paskutinysis šių mokslo metų projektas „700 Lietuvos Mitologijos metų“. Šio projekto temos buvo plėtojamos lietuvių liaudies mitologijos ir jos Dievų bei Deivių platybėse.

Kiekviena komanda galėjo rinktis iš 7 meno rūšių: muzikos, šokio, teatro, dailės, literatūros, architektūros ir fotografijos. Septyneto simbolika pasirinkta neatsitiktinai – šiemet minime ne tik 700 metų Vilniaus miesto jubiliejų, bet ir Erudito licėjaus 7-ąjį gimtadienį!

Moksleiviai pristatė įvairiausius darbus, paremtus lietuvių mitologija: suprojektavo „Jūratės ir Kąstyčio“ gintarinę pilį bei Kazio Borutos apsakymo „Baltaragio malūnas“ medinį malūną, nulipdė lietuviškąjį velnią – Pinčiuką, parašė pasaką apie aitvarą, tapė deives ir laumes, sukūrė 3D akinius, per kuriuos galima matyti skulptūras, perdainavo pasakas ir pristatė dar daugybę mitologijos būtybių įvairiausiomis formomis.

Paskutinysis šių metų projektas dar ypatingas ir tuo, kad geriausi darbai, atrinkti MO muziejus ir Erudito licėjaus komisijos bus pristatyti MO moksleivių konferencijoje gegužės 12-ąją!

Be galo didžiuojamės išradingais moksleiviais ir jų kūrybiškais pristatymais!