Together with Children‘s Heart Association we say "Thank you"
Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

Mes ir Vaiko Širdies Asociacija tariame AČIŪ Jums

„Erudito licėjus” kartu su „Eureka ankstyvojo ugdymo mokykla” organizavo pavasario gerumo iniciatyvą, skirtą Vaiko Širdies Asociacija (VŠA) paremti.

Asociacijos prezidentė pradinių klasių moksleiviams papasakojo, kad Vaiko Širdies Asociacija yra ne pelno siekianti organizacija, dirbanti labdaros pagrindais ir siekianti padėti vaikams gimusiems su įgimtomis širdies ydomis. Iniciatyvos metu „Eurekos ir „Erudito” bendruomenės tėveliai aukojo pinigus mergaitei turinčiai įgimtą širdies ydą, kuriai reikalinga nuolatinė medikų priežiūra. Per savaitės gerumo iniciatyvą Vaiko Širdies asociacijai „Erudito licėjaus” ir ankstyvojo ugdymo mokyklos „Eureka” bendruomenės paaukojo net 4345 Eur. Visi pinigai jau pasiekė asociaciją ir padės sunkią širdies negalią turinčiai Romai Teresei užtikrinti specialiųjų poreikių įgyvendinimą, gydymą ir vaistų įsigijimą.

Plačiau apie paramos gavėją galite pasiskaityti šiame straipsnyje: https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/likimai/2020/10/06/news/klaipedietes-motinos-skausmas-pavasari-praradau-viena-vaika-dabar-bijau-prarasti-ir-antra–16522081/

„Nuoširdžiai dėkojame visiems už suteiktą paramą, kuri atiteks Romai Teresei, augančiai su sunkiausia širdies negalia. Norėtume išpildyti Romos Teresės svajonę turėti terapinį šuniuką, kurį galėtų nuolat apsikabinti ir besąlygiškai jį mylėti, kuris suteiktų daugiau spalvų išgyvenimuose, padėtų atlaikyti siunčiamus likimo išbandymus. Jeigu matysime, kad nepavyks įsigyti šuniuko, nes sunku jį nupirkti, tuomet skirtą paramą panaudosime Romos Teresės spec. poreikiams, gydymui, psichologiniam atstatymui, organizuojant jai produktyvų poilsį, psichoterapiją. Širdingiausia padėka tiems, kas pasiūlė atkreipti dėmesį į Vaiko Širdies Asociaciją. Širdingiausia padėka „Erudito licėjaus” ir „Eurekos” bendruomenėms. Būkite sveiki ir laimingi!” – dėkoja Romos mama. 

Džiaugiamės, kad licėjaus bendruomenė puoselėja vieną svarbiausių mokyklos vertybių – pilietiškumą – ir vieningai įgyvendina kilnius tikslus.