erudito licėjus MO muziejus mokytojai lanko edukacijas kuria savo interaktyvius mokymosi metodus
Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

MO muziejaus parodos „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“ atspindys mokinių projektuose

Ugdyti svarbiausias XXI amžiaus kompetencijas – kūrybiškumą, kritinį mąstymą, gebėjimą bendradarbiauti ir komunikuoti – vienas esminių MO muziejaus tikslų. Jų siekti muziejui ir toliau padės šiais metais Didžiuoju rėmėju tapęs „Erudito licėjus“. Kartu su juo muziejuje bus kuriamas naujas bendras edukacinis užsiėmimas, tobulinamos mokytojų kompetencijos, vystomos sinergijos tarp formaliojo ir neformaliojo ugdymo.

Šiemet MO muziejaus ir „Erudito licėjaus“ planuose – bendrų edukacijų kūrimas „Erudito licėjaus“ mokiniams, mokytojų kompetencijų vystymas per naujas patirtis. Netrukus MO muziejuje bus atidaryta paroda „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“, kurios pagrindinė tema atsispindės ir „Erudito licėjaus“ 5-10 klasių paskutiniame šių mokslo metų meno projekte. Pagrindinių klasių mokiniai kurs ir įgyvendins įvairias idėjas, o stengtis tikrai yra dėl ko – geriausiai įvertinti moksleiviai turės galimybę pristatyti savo projektus MO muziejuje!

„Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“ yra išskirtinė paroda per du miestus! Viena dalis – MO muziejuje Vilniuje, kita – Kaune, Laikinojoje M. K. Čiurlionio dailės galerijoje. Parodoje įvairiais pjūviais nagrinėjama Kauno ir Vilniaus kultūra, socialinis gyvenimas, panašumai ir skirtumai. Aiškinamasi, ką reiškia būti kauniečiu ar vilniečiu, koks jų požiūris į save ir kitą, identifikuojami ir dekonstruojami mitai, stereotipai bei kompleksai.