Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

Atvirų durų diena Kaune: pagrindinė mokykla

Sausio 20 d. 18:00 val. Kauno Erudito licėjus kviečia į informacinį renginį, skirtą aptarti priėmimą į pagrindinės mokyklos klases. 7 ir 8  klasės šiuo metu jau pilnai užpildytos ir vietų nebėra. Besidomintieji mokslu licėjuje kviečiami rinktis 5, 6, 9, 10-ąją Erudito licėjaus pagrindinės mokyklos nacionalines klases ir atvykti į atvirų durų dieną.

Erudito licėjus – tai vieta, kur nuo priešmokyklinės iki 12 klasės didelis dėmesys skiriamas INTEGRALIAM, PATYRIMINIAM ir MĄSTYMO ugdymui. Čia mokytis įdomu, nes mokomės pagal tarptautiniu mąstu pripažįstamas Kembridžo ir Tarptautinio bakalaureato programas.

Renginio metu suteiksime visą informaciją apie šiuolaikišką ir patyriminį ugdymą, jo tikslus bei ergonomišką licėjaus mokymosi aplinką.
Supažindinsime su esminiais mokymo principais taikomais licėjuje. Drauge diskutuosime, kaip suderinti sudominimą ir pasiekimus, kad puoselėtume vaikų kūrybingumą bei ugdytume intelektinį smalsumą, vedantį į visapusiškus pasiekimus.
Bus priimami prašymai mokytis licėjuje. Informuojame, jog prašymo pateikimo data yra prioritetas, žinių ir gebėjimų testą išlaikius vienodu balu su kitu stojančiuoju.
Erudito licėjaus ugdymo filosofiją pristatys vadovas dr. doc. Nerijus Pačėsa su komanda.

Praktinė informacija:
Renginiui būtina registracija
Klausimai: +370 657 88820 arba info@erudito.lt
Vieta: Erudito licėjus (J. Gruodžio g. 9, Kaunas).
Data: Sausio 20 d. 18:00 val.