Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

Atvirų durų diena Vilniuje: tarptautinės klasės

Sausio 15 d. 18:00 val. Vilniaus Erudito licėjus kviečia į informacinį renginį besidomintiems mokslu licėjaus tarptautinėse klasėse.
Renginio metu:
➣bus suteikiama visa informacija apie šiuolaikišką ir patyriminį ugdymą, jo tikslus bei ergonomišką licėjaus mokymosi aplinką.
➣supažindinsime su esminiais mokymo principais taikomais licėjuje: integruotu, patyriminiu ir mąstymo ugdymu. Drauge diskutuosime, kaip suderinti sudominimą ir pasiekimus, kad puoselėtume vaikų kūrybingumą bei ugdytume intelektinį smalsumą, vedantį į visapusiškus pasiekimus.
➣bus priimami prašymai mokytis licėjuje. Svarbi informacija: prašymo pateikimo data yra prioritetas, žinių ir gebėjimų testą išlaikius vienodu balu su kitu stojančiuoju.
➣ Erudito licėjaus ugdymo filosofiją pristatys vadovas dr. doc. Nerijus Pačėsa su komanda.

Renginyje laukiami ir jūsų mažieji, būsimi Erudito licėjaus mokiniai, kurie viso renginio metu dalyvaus kūrybinėje eksperimentų laboratorijoje.

Taip pat informuojame, jog renginio metu galėsite susipažinti ir su Eureka ankstyvojo ugdymo mokykla, skirta 2-5 metų vaikams, kuri Vilniuje duris atvers 2020 m. rugsėjį.

Praktinė informacija:
Renginiui būtina registracija
Klausimai: +370 657 88820 arba info@erudito.lt
Vieta: ISM Inovacijų bazė (Arklių g. 18, Vilnius).
Data: Sausio 15 d. 18:00 val.