Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

„Erudito licėjuje“ vyko V-ojo meno projekto pristatymai

Birželio 10 dieną „Erudito licėjuje“ vyko didi šventė – V-ojo meno projekto pristatymai! 6 savaites Vilniuje ir Kaune 5-10 klasių mokiniai intensyviai dirbo: piešė, fotografavo, filmavo, montavo ar maketavo tai, ką jie įsivaizduoja esant KaunaVilniu. Šiais metais paskutiniojo projekto tema buvo MO muziejuje veikianti paroda „Kaunas – Vilnius: nuversti kalnus“.

Paroda atvira visiems

Nuo pat ryto vyko pasiruošimas. Vaikai ruošė paskutinius akcentus, dėliojo darbus bendrose erdvėse ir nekantriai laukė pristatymų. Pirmiausiai darbus apžiūrėjo „Erudito licėjaus“ mokytojų ir MO muziejaus ekspertų komisija. Vaikai pristatė savo darbus, papasakojo savo idėją ir supažindino su detalėmis. Dėkojame MO muziejaus atstovams, kurie apžiūrėjo kiekvieną darbą, išklausė mokinių pristatymų: Kamilė Urniežė, Birutė Zimnicka, Jurgita Zigmantė, Barbora Sakalinskaitė. Komisijos vertino darbus ir šiuo metu kruopščiai atrinkinėja labiausiai patikusius projektus. Į projektų parodą pakvietėme ir tėvelius! Juk ir jiems įdomu ką sukūrė jų vaikai ir koks yra jų kūrybiškumas.

Pristatymai vyks MO muziejuje

Nugalėtojai paaiškės netrukus. Rinksime geriausius darbus iš kiekvienos klasės, t.y. geriausias penktų klasių darbas Kaune ir Vilniuje bei t.t.. Iš viso turėsime 12 darbų, kuriuos vaikai birželio 16 dieną pristatys MO muziejuje.

„Erudito licėjuje“ ugdome asmenybę, kuri išsiskiria savo pasiekimais bei trokšta pažinti ir geba kurti. Todėl į mokymosi sistemą yra įtraukiami  projektai, kurie padeda ugdyti daugybę asmeninių savybių  – kritinį mąstymą, kūrybinį mąstymą,  drąsą veikti, prisiimti atsakomybę, atsakingai dirbti ir, aišku, nebijoti rizikuoti.

 

Renginio nuotraukas ir akimirkas rasite čia.