Erudito licėjus ketvirtokų išleistuvės Vilnius baigimas pradinis ugdymas pagrindinis ugdymas
Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

Ketvirtokų ir IBDP išleistuvių šventė!

Trečiąją birželio savaitę gyvenamo šventinėmis nuotaikomis – įvyko ketvirtokų  bei IBDP išleistuvės!
Tai buvo pirmoji „Erudito licėjaus“ ketvirtokų laida Vilniuje bei netgi 2 klasės Kaune kitais metais taps penktokais!
„Mes turime mokėti džiaugtis – tuo kas jau įvyko, tai, ką pasiekėme. Didžiuotis tuo, kur jau esame. Ir, aišku, galvoti kaip aš noriu atrodyti baigęs šį gyvenimo etapą,“ – šiltus linkėjimus siuntė „Erudito“ licėjaus vadovas doc. dr. Nerijus Pačėsa.  Linkėjome ketvirtokams gerų atostogų ir kruopštaus pasiruošimo naujam žingsniui šiame dideliame gyvenimo kelyje. „Pastebiu, jog mokiniai į penktą klasę ateina jau su labai stipriomis ir raiškiai išreikštomis vertybinėmis nuostatomis, požiūriu ir elgsena kitų atžvilgiu. Šiandien galiu drąsiai teigti, jog mūsų ketvirtokai penktai klasei yra pasiruošę!“ – kartu su mokiniais džiaugėsi Vilniaus padalinio vadovė Ieva Daugėlė.
„Aš nepaprastai jumis didžiuojuosi, žaviuosi matydamas kokie jūs esate brandūs ir atsakingi. Tarptautinio bakalaureato diplomo programa yra rimtas iššūkis ir jūs jį įveikėte! Linkiu jums drąsiai ir tvirtai eiti naujais keliais. Jų yra daug, todėl eikite jais atvertomis akimis, lanksčiu protu ir plačia širdimi.“. Šiais sveikinimo žodžiais Tarptautinio bakalaureato (IB) išleistuvių ceremoniją pradėjo „Erudito licėjaus“ įkūrėjas ir direktorius Nerijus Pačėsa.
Ši šventė mums buvo ypatinga, nes tai buvo pirmoji „Erudito licėjaus“ IBDP abiturientų šventė. Įteikėme diplomus tiems, kurie per šiuos du metus nepasidavė, priėmė kiekvieną iššūkį, įrodė, jog gali nuversti kalnus ir tapti lyderiais. „Darykite klaidas, mokykitės iš jų, nes tik jos leidžia išeiti iš komforto zonos ir mokytis. Ir visos gyvenimiškos pamokos mane atvedė čia, kur esu dabar – IBDP abiturientas!“, – apie mokslus atviravo Kajus Zakaras, IB abiturientas.
Šventėje susirinko ne tik gausi „Erudito“ licėjaus bendruomenė, bet ir mokinių tėveliai, sesės, broliai bei seneliai. Tai – ne tik smagi, bet ir labai svarbi šventė mokinių gyvenime, todėl džiaugiamės, jog galime būti kartu su jumis. Didžiuojamės, jog „Erudito“ licėjuje kartu augome su tokiomis nuostabiomis, veržliomis, kūrybiškomis ir inovatyviomis asmenybėmis! Šventės akimirkos dar ilgą laiką išliks mūsų atmintyje ir jau ruošiamės kitiems metams, kuomet Tarptautinio bakalaureato programą baigs jau antroji laida!
Ženkime kartu šiuo dideliu gyvenimo keliu!