erudito licėjus mokiniai konkursas reklama video vaizdas kamera
Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

Kviečiame dalyvauti 5-10 klasių konkurse „Socialinė reklama“!

„Erudito licėjus“ per ilgametį darbą stipriai įtvirtino savo vertybes: savarankiškumą, darbštumą, draugiškumą ir pilietiškumą. Pastaroji vertybė šių dienų įvykiuose atsispindi ypač ryškiai, todėl „Erudito licėjus“ organizuoją konkursą „Socialinė reklama“! Konkursą inicijavo Lietuvių kalbos mokytojos Angelina Lapinskaitė ir Inga Motiejūnienė.

Šio konkurso tikslas – ugdyti pilietiškumo ir socialines kompetencijas, mokinių gebėjimą pastebėti aktualias ir globalias problemas šalyje ir pasaulyje. „Šiuo konkursu siekiame formuoti mokinių tiriamosios, kūrybinės veiklos, mokslinio ir kritinio mąstymo įgūdžius bei paskatinti pagrindinių klasių mokinių bendradarbiavimą. Ypač susitelkiame į jų komunikavimo, tyrinėjimo, kūrybiškumo, socialinės kompetencijos ugdymą,“ – pasakoja organizatorės. Pabrėžiame, jog konkurse gali dalyvauti 5-10 klasių mokiniai!

Ką reikia padaryti?

  • Aprašyti savo darbą, išgryninti jo idėją (tam užteks 1-2 psl. Word dokumento)
    • Paaiškink savo reklamos idėją, aktualumą ir kokias globalias problemas ji aprėpia.
    • Nurodyk, kam skirta socialinė reklama (vyrai, moterys, vaikai, mokiniai ir pan.), kur ji bus rodoma (socialiniuose tinkluose, lauko ekranuose ir kt.), kokia būtų to kaina?
  • Parengti vaizdo reklamą (trukmė – iki 5 minučių)
  • Autoriai gali būti keli, tad susiburkite į grupeles!

Kai parengsite anksčiau išvardintus dalykus – užpildykite šią formą ir siųskite viską iki birželio 3 dienos el. paštu info@erudito.lt

Kodėl verta dalyvauti?

  • I vietos nugalėtojams bus įteiktas 100 eurų kuponas, o mokiniai galės pasirinkti kam nori šiuos pinigus paaukoti. Ir taip pat – apsilankymas MO muziejuje visai klasei!
  • II vietos nugalėtojams bus įteiktas 50 eurų kuponas, o mokiniai galės pasirinkti kam nori šiuos pinigus paaukoti. Ir taip pat – apsilankymas MO muziejuje visai klasei!
  • III vietos nugalėtojai galės apsilankyti MO muziejuje

Nugalėtojai paaiškės nuotoliniu būdu rengiamoje apdovanojimų ceremonijoje!