Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

Live Erudito TV | Verslumo ugdymas: nuo priešmokyklinuko iki dešimtoko

Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) 2015 m. atliktas tyrimas parodė, kad Lietuvos paaugliai pagal penkiolikos tirtų šalių finansinį raštingumą patenka į prasčiausiai pasirodžiusiųjų penketuką kartu su Slovakija ir Pietų Amerikos šalimis. “Iš tiesų, turime galvoti ką daryti, kad būtų kitaip, nes finansinis raštingumas lemia didžiąją dalį gyvenimo sprendimų: imti paskolą ar taupyti, investuoti, o gal sąmoningai vartoti? Tokie patys klausimai generuojami ir versle. Todėl esu įsitikinus, kad žmogus, kuris geba valdyti savo asmeninę kišenę (pajamas, išlaidas), gebės valdyti ir savo įmonę, o atėjus laikui net ir valstybę.“ – sako Erudito licėjaus ekonomikos ir verslumo mokytoja bei pavaduotoja neformaliam ugdymui Kristina Celiešiūtė.

Gegužės 6 dieną (trečiadienį), 16:30 val. Erudito licėjaus Facebook paskyroje kviečiame jungtis į LIVE transliaciją-diskusiją ir išgirsti, kodėl svarbu ugdyti vaikų verslumą jau nuo šešerių metų. Pranešimo metu sužinosite, kaip organizuoti finansinio raštingumo ir verslumo mokymą skirtingoms amžiaus grupėms:

  • Justina Pečiulaitė, Erudito licėjaus priešmokyklinės klasės mokytoja, pateiks praktinių pavyzdžių, kaip organizuoja įtraukias, žaidybiniais metodais grįstas verslumo pamokas patiems mažiausiems.
  • Kristina Celiešiūtė pasidalins savo patirtimi, kaip pavyksta vyresniųjų licėjaus moksleivių pamokas praturtinti patyriminiais elementais: nuo verslo idėjos sugeneravimo, rinkodaros plano parengimo ir kaštų apskaičiavimo, iki gaminio koncepcijos pristatymo bendruomenei.

Iki pasimatymo Gegužės 6 dieną (trečiadienį), 16:30 val. 👋

⌨️ Kviečiame klausti – transliacijos metu atsakysime į visus rūpimus klausimus.