Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

Parengiamoji IBDP programa | Matematika ir Biologija

„Erudito licėjus“ pristato parengiamąją IBDP programą, kuri skirta suteikti moksleiviams struktūrizuotą, tarptautinį ir platų išsilavinimą bei padeda pasiruošti kitam mokymosi etapui – Tarptautinio bakaulaureato (IB) diplomo programai. Parengiamoji IBDP programa suteikia moksleiviams aukšto lygio bazines žinias, kuriomis studentai gali remtis 10-oje klasėje, taip pat leidžia studentams specializuotis ir pasiruošti dalykų pasirinkimams, kuriuos reikės pasirinkti stojant į IBDP programą.

Erudito licėjaus parengiamoji IBDP programa yra susijusi su IB studento profilio savybėmis ir įgūdžiais, kurie skatina besimokančiuosius tapti harmoningomis, rūpestingomis, bendraujančiomis, išklausančiomis, žinančiomis, atviromis, principingomis, rizikuojančiomis, kritiškai mąstančiomis ir žingeidžiomis asmenybėmis.

Parengiamosios IBDP programos tikslai

  • Parengti studentus Tarptautinio bakalaureato programai;
  • Įsitikinti, kad studentai suprastų pagrindinio dalyko turinį ir nedvejotų savo pasirinkimu stojant į IB;
  • Užtikrinti, kad studentai galėtų patirti integruotą mokymo programą prieš įgydami IB diplomą;
  • Būti lankstiems ir padėti studentams, jei iškyla individualių poreikių;
  • Leisti mokiniams dirbti ir integruotis su savo grupės mokiniais.

Parengiamosios IBDP programos dalykai

Šiai metais siūlome du dalykus – matematiką ir biologiją. Programoje kiekvienam dalykui skiriama 16 valandų su mokytoju specialistu ir ji vykdoma remiantis prieš tai mokykloje išmokta 9 klasės ugdymo programa, taip leidžiant mokiniams sklandžiai integruotis su savo bendraamžiais.

Dėstomi dalykai:

  • Matematika
  • Biologija

Dalykai bus dėstomi anglų kalba.

Vėliau studentai gali tęsti savo pasirinktų dalykų studijas 11-oje klasėje, tačiau jie taip pat turi galimybę pasirinkti kitus mokomuosius IB dalykus. 

Licėjaus parengiamoji IBDP programa leidžia mokiniams geriau suprasti pagrindines biologijos ir matematikos sąvokas. Be to, tai padeda studentams tobulinti praktinius mokslinio tyrimo procesus, kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius. Mokiniai planuos ir atliks tyrimus bei supratimą apie mokslines teorijas, susijusias su ląstelėmis, sistemomis, gyvūnais ir augalais. Be to, šis kursas ugdys studentų pasitikėjimą pritaikyti matematinius įgūdžius ir žinias praktinėse situacijose.

Parengiamosios IBDP programos vertinimas

Kurso pabaigoje studentai laikys du vidinius egzaminus, kuriuos įvertins dalyko mokytojai.

REGISTRACIJA

Pre-IB Biologijos kursas – ĮSIGYTI

Kurso aprašymas, tikslios datos ir temos

Dalyko mokytojas:

Jurgita Makuškaitė – Tarptautinio bakalaureato programos biologijos mokytoja | Jurgita Vilniaus Universitete baigė Aplinkosaugos ir ekologijos magistro studijas. Ji tęsė mokslus Jungtinės Karalystės Middlesex Universitete, kur įgijo kvalifikuotos mokytojos statusą (QTS). Pastaruosius trejus metus Jurgita dėstė biologiją, chemiją ir fiziką GCSE lygiu vidurinėse Londono mokyklose, kur įgijo neįkainojamos patirties tarptautinėje švietimo sistemoje. Jurgita džiaugiasi ir didžiuojasi galimybe pasidalinti savo žiniomis ir meile gamtos mokslams su savo studentais. Ji yra įsitikinusi, kad švietimas yra raktas į sėkmę ir tobulesnio pasaulio kūrimą. Pozityvumas, atkaklumas ir atviras mąstymas yra vienos is svarbiausių ir reikalingiausių savybių, kad studentai būtų pasiruošę šio amžiaus iššūkiams.

Pre-IB Matematikos kursas – ĮSIGYTI

Kurso aprašymas, tikslios datos ir temos

Dalyko mokytojas:

Ash Ellis – Tarptautinio bakalaureato ir Kembridžo (IBDP/IGCSE) programų gamtos mokslų vadovaujanti mokytoja, mokinių projektų koordinatorė | Ash Ellis yra fizikos, chemijos ir matematikos mokytoja, turinti Jungtinės Karalystės kvalifikuoto mokytojo statusą (angl. Qualified Teacher Status). Ash nuolatinį žinių siekimą ir norą gilinti pedagogines žinias įrodo ir du įgyti bakalauro laipsniai bei magistro laipsnis Vidurinio ugdymo ir Dalyko žinių gilinimo (Chemija) programoje, įgytą Plimuto universitete.  Mokytoja yra prestižinės Jungtinės Karalystės mokytojų chartijos narė, kuri ne vienam savo moksleiviui padėjo pasiekti išskirtinių ir pripažintų akademinių rezultatų. Ash Ellis prisijungė prie šios prestižinės grupės, studijuodama mokymosi mokslą (angl. Science of Learning). Šių studijų metu mokytojai tobulina ugdymo praktikas švietimo aplinkoje. Ash turi patirties mokant skirtingo amžiaus grupes įvairiomis temomis, įskaitant GCSE, IGCSE, A lygio chemiją, A lygio fiziką ir Kembridžo tarptautinės programos A lygio fiziką.

Programos laikas

Matematikos užsiėmimai prasidės nuo gegužės 5 ir vyks iki birželio 23 d., kiekvieną ketvirtadienį nuo 15.30 iki 17.30 val.

Biologijos pamokos prasidės nuo gegužės 3 ir vyks iki birželio 21 d., kiekvieną antradienį nuo 15.30 iki 17.30 val.

Vieta

Vytauto g. 1, Vilnius