Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , , , , Komentarai: Vienas komentaras

Šiandien Erudito licėjuje įvyko gamtamokslinio kiekybinio projekto „Žalia, žalia, žalia“ pristatymai!

Vienas iš pagrindinių Erudito licėjaus išskirtinumų – projektinė veikla. Kiekviename projekte integruojami mažiausiai trys dalykai, tačiau visuose projektuose mokiniams skiriama visiška laisvė nagrinėti temą, kuri jiems yra aktuali ir įdomi. Šiandien įvyko jau antrieji šių mokslo metų projektų pristatymai.

Antrasis projektas, pavadinimu „Žalia, žalia, žalia“, skirtas labai aktualiai temai nagrinėti – gamtos reiškiniams ir žmonių sąveikai su ja. Šįkart moksleiviai atliko gamtamokslinius kiekybinius tyrimus ir atrado daugybę atsakymų į ne tik jiems, bet ir visai visuomenei aktualius klausimus.

Vieni moksleiviai nagrinėjo globalias temas, tokias kaip: kokios rūšiavimo taisyklės ir ar jų laikosi mokyklos bendruomenė? Kaip auginti žolę, kad ji greičiau užaugtų: šviesoje ar tamsoje? Kaip vyksta vandenyje esančių augalų fotosintezė ir kiek jie sukuria deguonies? Kitos grupės atsakinėjo į vieno atvejo jiems kylančius klausimus: kaip pelija duona? Kokias obelis labiausiai tinka auginti mėgėjiškame sode? Ar pakankamai Erudito licėjaus moksleiviai geria vandens?

Projektų vertinimo komisiją sudarė mokytojai ir mokinių tėveliai, kurie išrinko nominacijas geriausiems pristatymams!

Didžiuojamės savo mokiniais, kuriems rūpi gamta, jos gerovė ir žmogaus sąveika su ja!