Loginio mąstymo vystymui - šąchmatų žaidimas Erudito licėjus
Paskelbtas: admin Kategorija: Naujienos Komentarai: Vienas komentaras

Tarp Erudito licėjaus popamoknių veiklų – ir šachamtų programa

Ar žinojote, jog loginis mąstymas nėra įgimtas talentas, tai – lavinamas protinis procesas. Jis svarbus tam, kad galėtume mąstyti nuosekliai, suprasti reiškinių tarpusavio santykius, nustatyti ryšius ir dėsningumus, daryti išvadas. Erudito licėjaus psichologė Rūta Žiaunienė pabrėžia, jog 4-11 metų amžiaus vaikų loginio mąstymo vystymui reikia skirti ypatingą dėmesį, todėl, kad būtent tai padės jam pasiekti gerų rezultatų moksluose.

Kaip ugdyti vaiko loginį mąstymą? Jis ugdomas tiek mokykloje, tiek ir namuose. Namuose galima žaisti loginius žaidimus, daryti įvairius bandymus, spręsti matematinius uždavinius, žiūrint kino filmus analizuoti tam tikrų reiškinių ar įvykių priežastis ir pasekmes. Mokslininkai jau neabejoja, jog loginio mąstymo vystymui(si) ypatingą įtaką daro ir šachmatų žaidimas.

Erudito licėjuje pristatome Lietuvos šachmatų mokykla specialiai Erudito licėjui paruoštą šachmatų programą, kuri padės vaikams ugdyti nuoseklų, abstraktų, analitinį, kūrybingą ir pagrįstą mąstymą.Vaikai šachmatų užsiėmimuose ne tik mokysis teorinių šio žaidimo žinių, bet ir kaip jas taikyti praktikoje. Spręs parengtus uždavinius, kartu su treneriu analizuos įvairias šachmatų partijas, išbandys savo įgudžius žaisdami šachmatais su klasės draugais.

Praktinė informacija:
Programa skirta: 4-11 metų vaikams;
Programos kaina: 30 eur/mėn.;
Erudito licėjaus sąskaita apmokėjimui: LT804010051003666817;
Užsiėmimai vyksta: antradieniais – ketvirtadieniais 16:00 – 16:45 val.;
Pasiteiravimui ar registracijai: skambinti +37068557627 arba rašyti el. paštu kristina.celiesiute@erudito.lt.