erudito licėjus kolektyvas komanda bendruomenė renginys šventė celebrational community together
Paskelbtas: Erudito Kategorija: Naujienos Žymos: , , , , , , , Komentarai: Vienas komentaras

One team – One mission

Prieš kiekvienų naujų mokslo metų pradžią “Erudito licėjaus” mokytojai dalyvauja EMTA – Erudito Mokytojų Tobulinimosi Akademija. Šiais metais prie mūsų bendruomenės prisijungė nauji kolegos iš Lietuvos ir kitų pasaulio kraštų. Džiugu matyti, jog „Erudito licėjuje“ didelė tautinė ir kultūrinė įvairovė bei itin aukšta patirtis ir kompetencija.
“Erudito licėjus” yra pasiskirstęs po du miestus: Kauną ir Vilnių, tačiau esame viena bendra komanda.  Šį jausmą stiprinome organizacijos kultūros bei vertybių integralumo renginyje. Kartu su lektore Rima Vanage sužinojome tiek daug ne tik apie kolegas, bet ir save.
Visuomet tikime, jog mokytis – niekada nevėlu, todėl vakar išbandėme naujus patyriminio ugdymo būdus, išgryninome savo vertybes ir išmokome, jog visi esame skirtingi, bet kartu vieningi. Reflektuojant kokia komanda esame ir kuriant svajonių profesinę aplinką supratome – svajonės ne taip skiriasi nuo realybės.  To ir siekiame – bendruomeniškos, supratingos ir profesionalios aplinkos su unikalia bei vieninga komanda!
Mus sieja vienas bendras tikslas – ugdyti visapusiškas asmenybes, nebijančias eksperimentų, iššūkių, drąsiai žengiančias naujovių keliu, gebančias kūrybiškai įgyvendinti savo idėjas ir siekti aukščiausių tikslų. Todėl ir esame Komanda, kuri kiekvieną dieną gyvena šia Misija!